0

@nergal34 mi go nie brakuje. Jest jak socjalizm. Walczy z problemami które sam narobił

0

@Nerazzurro tylko że wtedy pewnie nie gralibyśmy na ME nawet gdyby rozszerzyli je do 40

0

Myślę że po naszych dośrodkowaniach nawet kibice którzy siedzieli najwyżej na trybunach, musieli podnosić głowy.
Pewnie tylko Lewemu ulżyło bo jakby nie patrząc, dał radę

0

@Martwy @Dundersztyc obaj macie racje z tymi naj:)

1

@Kondziubarca w dużych miastach tak jest chyba najczescie. Żeby było śmieszniej moja żona zawsze jest załamana jak na tydzień przed wyjazdem nad morze, zapowiadaja deszcze:)

1

Najlepiej 150mln:)

1

@LukaszFan mnie to od początku wydawało się że problemem jest Bartomeu. Może Kiedyś dowiemy się czy to prawda.

0

Modric niczym Suarez:) a wcześniej jak Iniesta podawał:)

1

Komentarz usunięty

5

@maroon Braveheart

0

@MarioVeB! Już Ci się kilka razy pytałem kiedy niby kłamałem. Milczysz za każdym razem.

0

@Mixtape w Poznaniu też wycinają na potęgę. Za to niedoszły kandydat PO na króla Polski, Jaskowiak daje nam donice na ochłodę:)

1

@MarioVeB! I pisze to osoba która bana za brak kultury dostaje regularnie:)

0

Ciekawe ile będzie żądał za przedłużenie umowy?

0

@Gibon97 nie twierdzę że nie. Mało kto w Barcelonie zostawia tyle serca. Szkoda tylko że często ma problem choćby z przyjęciem piłki

0

Dotąd widziałem Duńczyków "kątem oka", ale widzę ich jako czarnego konia. Wybiegani, waleczni, dobrzy technicznie. Może poza naszym Martinem:)

0

Putin chyba zagrozil Macronowi że mu laskę odbije

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@l0Messini dla mnie Rabij to zawsze była elita. Króla nie kojarzyłem do tego roku:)

0

@Antimadridista~ graj też za mnie. Jak wygrasz, to oddam;)

1

@patry295 ja dotrwałem. Z ciekawości chciałem sobie kupić bitcoina za 1tys jakiś czas temu, ale powoli mi się odechciewa:)

0

@macio_944 i wierzysz temu portalikowi?

0

Za dużo tematów do poruszenia. W połowie czytania Moixa, już mi się odechcialo. Oszuści

0

@gryfiT. zamknie. Trenerzy wiedzą co potrafi, tylko kwestia tego kiedy w siebie mocniej uwierzy. Rok temu przy lockdownie puszczali el clasico sprzed Guardioli. Iniesta miał problem nawet z graniem w tempo.

0

@kuz ja też. Obstawiałem 1-4:)

0

Może było, ale czy aby aparycja Depaya nie jest bliźniacza to Neymara?:)

3

@Boogmacher mamy prawo tak mówić;) Zapominasz że u Ronniego takie zagranie było by jednym z mniej ciekawych;)

0

Nie chciałem powrotu Enrique do reprezentacji Hiszpanii. Nie ma takich magików jak del Bosque, ale mimo wszystko jakoś mnie nie przekonywał nigdy.

0

@tomek8756 Cristiano lubi to:)
Swoją drogą reklamować amerykańskie świństwo?:)

3

@Sapos93 myślę że ktoś kto się nad takimi rzeczami zastanawia, musi być mega optymistycznie nastawiony do życia:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?