endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nergal34 mi go nie brakuje. Jest jak socjalizm. Walczy z problemami które sam narobił
0
@Nerazzurro tylko że wtedy pewnie nie gralibyśmy na ME nawet gdyby rozszerzyli je do 40
0
Myślę że po naszych dośrodkowaniach nawet kibice którzy siedzieli najwyżej na trybunach, musieli podnosić głowy.
Pewnie tylko Lewemu ulżyło bo jakby nie patrząc, dał radę
0
@Martwy @Dundersztyc obaj macie racje z tymi naj:)
1
@Kondziubarca w dużych miastach tak jest chyba najczescie. Żeby było śmieszniej moja żona zawsze jest załamana jak na tydzień przed wyjazdem nad morze, zapowiadaja deszcze:)
1
Najlepiej 150mln:)
1
@LukaszFan mnie to od początku wydawało się że problemem jest Bartomeu. Może Kiedyś dowiemy się czy to prawda.
0
Modric niczym Suarez:) a wcześniej jak Iniesta podawał:)
1
Komentarz usunięty
5
@maroon Braveheart
0
@MarioVeB! Już Ci się kilka razy pytałem kiedy niby kłamałem. Milczysz za każdym razem.
0
@Mixtape w Poznaniu też wycinają na potęgę. Za to niedoszły kandydat PO na króla Polski, Jaskowiak daje nam donice na ochłodę:)
1
@MarioVeB! I pisze to osoba która bana za brak kultury dostaje regularnie:)
0
Ciekawe ile będzie żądał za przedłużenie umowy?
0
@Gibon97 nie twierdzę że nie. Mało kto w Barcelonie zostawia tyle serca. Szkoda tylko że często ma problem choćby z przyjęciem piłki
0
Dotąd widziałem Duńczyków "kątem oka", ale widzę ich jako czarnego konia. Wybiegani, waleczni, dobrzy technicznie. Może poza naszym Martinem:)
0
Putin chyba zagrozil Macronowi że mu laskę odbije
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@l0Messini dla mnie Rabij to zawsze była elita. Króla nie kojarzyłem do tego roku:)
0
@Antimadridista~ graj też za mnie. Jak wygrasz, to oddam;)
1
@patry295 ja dotrwałem. Z ciekawości chciałem sobie kupić bitcoina za 1tys jakiś czas temu, ale powoli mi się odechciewa:)
0
@macio_944 i wierzysz temu portalikowi?
0
Za dużo tematów do poruszenia. W połowie czytania Moixa, już mi się odechcialo. Oszuści
0
@gryfiT. zamknie. Trenerzy wiedzą co potrafi, tylko kwestia tego kiedy w siebie mocniej uwierzy. Rok temu przy lockdownie puszczali el clasico sprzed Guardioli. Iniesta miał problem nawet z graniem w tempo.
0
@kuz ja też. Obstawiałem 1-4:)
0
Może było, ale czy aby aparycja Depaya nie jest bliźniacza to Neymara?:)
3
@Boogmacher mamy prawo tak mówić;) Zapominasz że u Ronniego takie zagranie było by jednym z mniej ciekawych;)
0
Nie chciałem powrotu Enrique do reprezentacji Hiszpanii. Nie ma takich magików jak del Bosque, ale mimo wszystko jakoś mnie nie przekonywał nigdy.
0
@tomek8756 Cristiano lubi to:)
Swoją drogą reklamować amerykańskie świństwo?:)
3
@Sapos93 myślę że ktoś kto się nad takimi rzeczami zastanawia, musi być mega optymistycznie nastawiony do życia:)