1

@FanBarcy123 Ja się zawiodłem na nim ale ciągle dla mnie jest nieoszlifowanym diamentem. Najgorsze że chyba tylko on sam jest w stanie się oszlifować

0

@Chinaski lewica może wiecej

1

Czy ktoś poruszał już wątek jego podobieństwa twarzowego do Neymara?

0

@LeoMessiah ja aż za bardzo:) kupując bagażnik dachowy niemal dałem 300zl więcej byle mieć polskiej firmy:)

0

Ciekawe czy mu NFZ zrefunduje:)

0

@barcelonaLM za PO PSL zwolnili naczelnego z Faktu bo za dużo krytykował, naszli Wprost który nagle zrobił się łagodny, ustawiali wszystkich jak chcieli.
Wiadomości to stek bzdur ale jak widać i PiS ma swoich wyznawców i opozycja:)

1

@fart daj znać, bo w różnych źródłach co innego piszą:)

0

@Fenelon tylko że drzewa dają tlen tylko w dzień. W nocy z tego co wiem, go zabierają:)

0

@DaPidejpi albo piłki nie powącha...:)

1

@fart a napisali ile ten hektar lasu zużywa go nocą?

0

@MarioVeB! Machlojki Bartomeu są wiadome od dawna a Ty go jeszcze w 2020r broniłeś. Brawo Ty:)

Ps. Przecież już mnie zgłaszałes jak postanowiłem się bronic na głównej pokazując że jesteś kłamcą:)

0

@kuz przecież Palikot, Petru, a teraz Hołownia to też coś nowego tylko ze pełnego szprych ze starego koła.

0

@MarioVeB! Czyli bronisz Bartomeu. Nie wiem tylko po co zaprzeczasz:)
Ps. Na co chcesz dowody? Na to że niemal wszystkich okłamywał?

0

@kuz a wyborcy której partii nie są idiotami wg Ciebie?

0

@MarioVeB! Widzę że poziom kultury jest u ciebie na takim samym poziomie jak poziom rozumienia tekstu pisanego. Także swojego:)
"Jakie przepuszcza kase o czym ty bełkoczesz"
Mateusz Fernandes, oczernianie piłkarzy za pieniądze klubu, Griezmann za ponad 120mln z ogromną pensją i pozycja na boisku która jest już zajęta, pensją dla 19letniego Dembele, czy też te wszystkie rozbite wydatki by można było wydawać po cichu. Mało?

1

@RR uważaj na @MarioVeB! . Kiedyś dostałem tydzień bana od redakcji bo broniłem się linkami z jego wypowiedziami, gdy nazwał mnie kłamcą:)

0

@MarioVeB! Zawsze moge mówić o tobie ślepiec nie znający najnowszej historii Barcy, skoro w 2020r jeszcze nie widziałeś przepuszczania pieniędzy przez Bartomeu.
Ps. Zawsze sam sobie odpowiadasz na pytania? To pewnie przez brak znajomych...

0

@MarioVeB! Nie dziwię się że masz tyle banów. Charakter masz okropny i na dodatek kłamiesz
"MarioVeB!
10 kwietnia 2020, 15:58

Dyskusja
0
Poleć komentarz
@masik86
Bredzisz albo nie znasz faktów (jedno nie wyklucza drugiego) Jakie przepuszcza kase o czym ty bełkoczesz. To ten zarzad podpisał rekordowe umowy do tego wygenerował miliardowe przychody jako pierwszy klub na świecie.

Transfery to katastrofa WTF? Ter Stegen ,Suarez ,Umtiiti ,Lenglet, Arhur, Vidal De jong itd
Tak to jest jak się ma zakodowane we łbie, że transfer zawsze musi odrazu wyjśc?
Każdy transfer to ryzyko ,a jak pokazuje życie Barca co sezon walczy o trofea i chociaz 1 wygrywa.

Wam to już się w d przerwraca i tyle.

ty na bank nie masz z Barca nic wspólnego"

0

@MarioVeB! Już raz udowodniłem Twoje wstydliwe kłamstwa i mnie zgłosiłeś:) pewnie dlatego że mnóstwo użytkowników tobie cisnęli pod nim:)
A co do historii, czy jeszcze jakiś prezydent miał na koncie tyle matactw jednocześnie doprowadzając Barce na skraju bankructwa?

3

@pawelke3n strasznie naciągany problem znalazłeś:)

0

@MarioVeB! Witam fana Bartomeu, który zgłasza posty w których jest mu to przypominane:) nawet gdy nazwie kogoś kłamcą a ten rzekomy kłamcą wstawi link z wypowiedzią popierającą najgorszego prezydenta w historii przez Ciebie:)

0

@damiano996 daleko mi do tego patrząc na niektóre ich wypowiedzi czy pomysły jak np paliwo za 3zl. Strzelaj dalej:)

0

@damiano996 tak. Mój wujek głosował kiedyś na Unię Wolności i mi strasznie wstyd. Nie mów nikomu:)

0

@marcin62 na całe szczęście dla kogo?

3

@marcin62 nie ma u nas uczciwych ludzi tylko znowu oszust?

9

@JANEK777 platforma ma tak samo zapatrzonych wyznawców jak PiS.

0

@Kgorecki2500 okażą się metodami stalinowskimi jak wyjdzie że jest niewinny

9

@ninja81 zapytaj Bartomeu:)

0

Kosztował prawie 3mln. Dużo jak na kogoś kto zasłynął z 9 występów w Interze

0

@donleo12 za Pepa mnóstwo goli dla nas padło po stratach i szybkim odbiorze. To było fajne:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?