endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaimponował mi tym, ale ten jego wielki kontrakt miał się skończyć gdy będzie miał 37 lat!! Bartomeu chcial chyba tymi pieniędzmi zamknąć piłkarzom usta.
2
@QuiqueSetien1958 pewnie Mariusz albo jakiś jego kumpel:)
5
@ObiektywnyKibic121 Pique to się nadaje jak się mocno bronimy. I do wrzutek dobrze wychodzi i dobrze ustawia
16
Wydaje mi się że on będzie lepszym prezydentem niż Xavi trenerem:)
0
@kaczorra86 tak, oba komentarze piszę z przymrużeniem oka, nie wnikajcie:)
2
Zaczeło się...
Fajnie by było jakby redakcja artykuły dotyczące finansów i zarządu umieściła w jednym miejscu. Wiem że to pewnie nie łatwe, ale fajnie było by przypomnieć sobie pewne rzeczy i odnieść się w komentarzu:)
1
@BART97 ulżyło mi:) Myślę że wiadomości to takie samo dno jak on;p
0
@MSN30 no nic, próbowałem;p
0
@MSN30 zawsze Cię lubiłem....;)
2
@Przemek2323 jak ci się nie podoba tvp, to mozesz bzdur szukac w faktach tvn
0
@BART97 bo za mlody jestes by zaliczać się do tych ktorym zabrał pieniadze z OFE by łatać długi których narobił
4
Komentarz usunięty
0
@kaczorra86 mamy chyba do niego prawa za dyszke
0
Demir strzela ze dwa gole, szybko go sprzedajemy za 30mln i cyk, kolejny piłkarz zarejestrowany:)
Za tydzień wypromujemy następnego i za miesiąc już wszyscy są:)
1
@zeko0 klub w potrzebie a Ty szejkowi chcesz kabzę nabić? Nieładnie...:)
0
@IronSanHybrid jak dobrze zarządzane to tak. Niestety o to u nas ciężko:/
0
Komentarz usunięty
2
@QuiqueSetien1958 nie powinno. Myślę że może mieć tu jakieś wtyki, bo mnie nazwał kłamcą, a moje posty potwierdzające że to on kłamał, usunięto. Koleś ma co 4 komentarz usunięty. Nie panuje nad emocjami
0
Aż dziwne że w całym artykule nie ma nic o ciężkiej sytuacji finansowej i próbie wypchnięcia go:) Mnie to napawa optymizmem:)
0
@macio_944 a niby dlaczego głupie? Każdy ma swoje sposoby na trzymanie nas za mordy i oszukiwanie. Znam osoby które pozamykaly stacje benzynowe na wschodzie bo tyle wjeżdżalo nielegalnie cystern. Też im powiesz że to głupie?
1
@macio_944 przecież nikt teraz nie nasyła ABW na niezależne redakcję, nikt nie podpala budek pod ambasadami, nie pali wozów, nie każą wywalić naczelnego niezależnego pisma bo krytykuje władze...gorzej nie jest na pewno
4
Przecież my już mamy wieko trumny założone i wbite z 5 gwoździ.
Cule w Katalonii nie zasługują na prawo o decydowaniu o tak wielkim klubie. Przeglądałem jakiś rok temu komentarze przed i po wyborach na prezydenta 6 lat temu i tu w Polsce nawet były osoby które krytykowały Bartomeu. Jak to możliwe że oni, żyjący bliżej mu tak uwierzyli?
19
Ma się wrażenie że i on i Laporta szczerzy z nami nie byli
0
@Mihcim Milan to nasze plecy ogląda:)
0
@ptrx Andrzej, a co?
7
Siema. Z racji że Barca ma mniej pieniędzy niż ja, zamierzam coś od nich kupić. Gdzie zrobić zakupy by im więcej zostało na koncie? Serio pytam:)
0
@MarioVeB! i pisze to ktoś kto jeszcze rok temu pisał o Bartomeu i jego zarządzie"...Jakie przepuszcza kase o czym ty bełkoczesz. To ten zarzad podpisał rekordowe umowy do tego wygenerował miliardowe przychody jako pierwszy klub na świecie..."
0
Życzymy króla strzelców LM i odpadnięcia w niej z nami;)
0
@Dajnatace mieliśmy mema prezydenta którego wybrały culememy.
0
W niewielu sondażach na stronie brałem udział ale myślę że gdyby pojawił się taki z pytaniem o odejście Leo, to pobiłby wszystkie. Sam bym zagłosował choć pewnie trz
Opcji jest duzo, a o wielu detalach możemy się zbyt wcześnie nie dowiedzieć.
Co by nie pisać, powątpiewam troche w szczerość łez Leo. Wzruszył się oklaskami, ale myślę że myślał już o tym wcześniej i był gotowy. W końcu bardzo chciał wygrać LM...