endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@The_Man a ja znam pielęgniarkę z byłego szpitala covidowego która nie zaszczepiła nikogo z rodziny i nam też odradzała.
0
@gurales ale on grał powiedzmy że średnio. Oczywiście że nikt by nie chciał jego odejścia gdyby wiedział że godnego zastępcy nie będzie tyle lat.
0
@Kgorecki2500 za PO było ponad 400mld bez zamykania gospodarki. My to mamy pecha:(
2
@Fabik87 był wypalony. Sporo tu było narzekań na niego.
1
@Chakalaka przecież to ty co chwilę nabijasz kabzę temu kłamcy i oszustowi. Tylko tobie wolno być monotematyczny?
2
@Chakalaka i kolejne srebrniki na konto kolegi morderców Polaków. Ach ten tygodnik....
0
@RomanHoffer dlatego mój następny samochód to będzie Honda Accord VIII 2.4 benzyna
0
@Przemek2323 sam chyba jedziesz na zasilkach skoro masz tyle czasu by opowiadać nam o tvp
1
@Dembouz1899 a ja mam do niego żal. Niby broni go fakt że chciał coś wygrać, ale wybrał niemal najgorzej dla barcelonismo
0
@KapiFCB aż dziwne że nie ma Łodzi:]
0
@Ironman będziesz go oszczędzał, by nie płacić kokosów.
0
@arasz1819 ciekawe czy też mieli Tuska w avatarze?:)
2
@Borneo myślę że poza herbami, powinny być tu też uśmieszki:)
2
@arasz1819 ten sam człowiek bronił jeszcze rok temu Bartomeu:)
0
@Bobo25 mogli, ale nie chcieli:) ja ich nie bronie, a próbuje zrozumieć. Granie tak często to trochę bezsens. Jestem jak najbardziej za pomysłem podobnym do przedstawionego przez @ForcaMilosz . Idealnie
1
Chyba tylko Bartomeu mógłby to teraz podpisać. Nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie zrobil
0
@ForcaMilosz ale jest to mały procent.
@Homeopata8989 z Madrytu do Rio jest ponad 8tys. Poza tym dobrze wiemy że u nich może nie 3 świat, ale drugi na pewno:)
2
@Bobo25 Może o podróże chodzi?
0
@Przemek2323 Balcerowicza, Lewandowskiego czy Rosatiego też nie dotyczyło.
3
@barca87f drużyna ma przyszłość, nie teraźniejszość:)
1
@Zoker a tu cyk-LM:)
0
Czym Koemann ma gorzej, tym większe wsparcie ma od Laporty. Ciekawe czy Holender żałuję że odszedł z reprezentacji? Ani pieniędzy, ani Messiego...
0
@busquets5 węgle zakwaszają organizm a jak kwaśny to łatwo o rozwój nowotworu..
2
@Kgorecki2500 na miejscu Kurskiego to bym się nie cieszył. Gdyby młodzi wiedzieli kim był Balcerowicz albo Janusz Lewandowski to by w życiu na KO nie zaglosowali
1
@MaTt_BarcaFan Mariusz jeszcze w zeszłym roku bronił Bartomeu i jego kontraktów za miliardy:) a teraz nazwie Cię kłamcą nawet jak wkleisz jego cytat:)
1
@tomek8756 daleko zajedziesz opierając się o tłity:). Tu chodziło o fakt że tusk cisnął Dudzie za głosy kościoła a sam kiedyś się tam lansował
0
@RR przecinek owszem, ale z kropką to żeś dowalił do pieca:) może Cię gdzieś wcisną jeszcze do podstawówki:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin000019 bo z pisiorow nie da się nie śmiać:) tylko że lewica jest jeszcze zabawniejsza a KO straszne....
2
@Bocheno1 kiedyś to go widziałem u nas. Na szczęście PSG go nam zwinęli:)