0

@The_Man a ja znam pielęgniarkę z byłego szpitala covidowego która nie zaszczepiła nikogo z rodziny i nam też odradzała.

0

@gurales ale on grał powiedzmy że średnio. Oczywiście że nikt by nie chciał jego odejścia gdyby wiedział że godnego zastępcy nie będzie tyle lat.

0

@Kgorecki2500 za PO było ponad 400mld bez zamykania gospodarki. My to mamy pecha:(

2

@Fabik87 był wypalony. Sporo tu było narzekań na niego.

1

@Chakalaka przecież to ty co chwilę nabijasz kabzę temu kłamcy i oszustowi. Tylko tobie wolno być monotematyczny?

2

@Chakalaka i kolejne srebrniki na konto kolegi morderców Polaków. Ach ten tygodnik....

0

@RomanHoffer dlatego mój następny samochód to będzie Honda Accord VIII 2.4 benzyna

0

@Przemek2323 sam chyba jedziesz na zasilkach skoro masz tyle czasu by opowiadać nam o tvp

1

@Dembouz1899 a ja mam do niego żal. Niby broni go fakt że chciał coś wygrać, ale wybrał niemal najgorzej dla barcelonismo

0

@KapiFCB aż dziwne że nie ma Łodzi:]

0

@Ironman będziesz go oszczędzał, by nie płacić kokosów.

0

@arasz1819 ciekawe czy też mieli Tuska w avatarze?:)

2

@Borneo myślę że poza herbami, powinny być tu też uśmieszki:)

2

@arasz1819 ten sam człowiek bronił jeszcze rok temu Bartomeu:)

0

@Bobo25 mogli, ale nie chcieli:) ja ich nie bronie, a próbuje zrozumieć. Granie tak często to trochę bezsens. Jestem jak najbardziej za pomysłem podobnym do przedstawionego przez @ForcaMilosz . Idealnie

1

Chyba tylko Bartomeu mógłby to teraz podpisać. Nikt przy zdrowych zmysłach by tego nie zrobil

0

@ForcaMilosz ale jest to mały procent.
@Homeopata8989 z Madrytu do Rio jest ponad 8tys. Poza tym dobrze wiemy że u nich może nie 3 świat, ale drugi na pewno:)

2

@Bobo25 Może o podróże chodzi?

0

@Przemek2323 Balcerowicza, Lewandowskiego czy Rosatiego też nie dotyczyło.

3

@barca87f drużyna ma przyszłość, nie teraźniejszość:)

1

@Zoker a tu cyk-LM:)

0

Czym Koemann ma gorzej, tym większe wsparcie ma od Laporty. Ciekawe czy Holender żałuję że odszedł z reprezentacji? Ani pieniędzy, ani Messiego...

0

@busquets5 węgle zakwaszają organizm a jak kwaśny to łatwo o rozwój nowotworu..

2

@Kgorecki2500 na miejscu Kurskiego to bym się nie cieszył. Gdyby młodzi wiedzieli kim był Balcerowicz albo Janusz Lewandowski to by w życiu na KO nie zaglosowali

1

@MaTt_BarcaFan Mariusz jeszcze w zeszłym roku bronił Bartomeu i jego kontraktów za miliardy:) a teraz nazwie Cię kłamcą nawet jak wkleisz jego cytat:)

1

@tomek8756 daleko zajedziesz opierając się o tłity:). Tu chodziło o fakt że tusk cisnął Dudzie za głosy kościoła a sam kiedyś się tam lansował

0

@RR przecinek owszem, ale z kropką to żeś dowalił do pieca:) może Cię gdzieś wcisną jeszcze do podstawówki:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin000019 bo z pisiorow nie da się nie śmiać:) tylko że lewica jest jeszcze zabawniejsza a KO straszne....

2

@Bocheno1 kiedyś to go widziałem u nas. Na szczęście PSG go nam zwinęli:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?