endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas po tym co piszesz, nie dziwne że na wyborców PO mówią tak a nie inaczej.
Jak skoki mogą być afera wyłącznie PiS, skoro z takiego SKOK Wołomin pieniądze zaczęły uciekać(2mld!!!) dopiero po wprowadzeniu ustawy mafii tuska w 2012r? Mieli służby, skoki były pod KNF i co? Umiesz to wytłumaczyć?
Z lasami nie chodzi o wycinkę a o fakt że to już by było prywatne, najprawdopodobniej żydowskie bo bul komorowski się z rabinami spotykał i to omawiał.
A przeprosił tusk z balcerowiczem(jeszcze Petru był w klice UW) że system na którym Polacy tyle stracili im nie wyszedł? Nie, bo to zdrajcy
A co ma cena gazu do skandalicznej umowy? Nie wspomnisz nic o tym że donek siedział cicho jak jego królowa dogadywała się z putinem co do NS2? Teraz rusek wszystkich szantażuje, nowość normalnie
A co złego w prywatyzacji? Znowu nic w TVN nie powiedzieli?:(
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prywatyzacja-spolek-skarbu-panstwa-raport,97,0,1973857.html
1
@draxidox powinni uszczelnić ale w ustawie napisać że trzeba płacić 200proc wiecej
0
@barcelonaLM bo jedni to jest obca agentura, a drudzy walcząc z nią się dorabiają:)
0
@tbas nie martwiles się bo nie wiedziałeś co to OFE. Żeby było zabawniej, to ta reformę wprowadzał właśnie Tusk z Balcerowiczem gdy byli w Unii Wolnosci.
Nie wiesz nic o próbie umożliwienia sprywatyzowania lasów państwowych. Sławna Pawłowicz z kanapka w sejmie to właśnie ta noc i tak TVN z wybiórcza kazali lemingom to zapamiętać. Kilka głosów mniej i by tym złodziejom się udało.
A jeśli chodzi o rozwój to nawet pisiory ze swoim rozdawnictwem liczbami się bronią.
Ps. A odj..baniem nie było Amber gold? Pobicia i palenie budki pod ambasada na MN? Skoki nie były? Prywatyzację w stylu ciech czy PKP energetyka? A ten ogromny przemyt paliw? Najdroższy gaz w UE i do tego umorzenie 1.2mld długu gazpromowi to nie odj..banie? Za dużo gównianych mediów, oj, za dużo...
2
@daniel32778 było by 4 ale moi rodzice niezbyt chcieli bym kopał piłkę:)
0
@normasubiektywna z 15 lat temu Małysz opowiadał o pracy z psychologiem. U nas, polsce. Wstyd że taki klub jak Barca, gdzie był głosny przypadek depresji, wciąż jest pod tym względem zacofany
0
@tbas masz lepszy pomysł?
0
@tbas wiesz co to jest konfederacja? Znajdź mi w ich programie, bo to nie PiS czy PO gdzie Jarek albo Merkel coś powiedzą i tak ma byc
0
@Lucassito dobrze wiemy że Messi zostałby już wtedy w Barcelonie na zawsze. Pieniądze dostałby za 2-3 lata.
Inni przedłużają umowy gdy się kończy a jemu sam Bartomeu chyba 3x to robił. Najśmieszniejsze że i tak odszedł za free.
15
Przeczytałem 2x artykuł i nie bardzo wiem dlaczego podsumowano go zdaniem
"Nie można było zatem rozważać opcji gry Messiego dla Barçy za darmo.*
2
@tbas znajdziesz choć skrawek dowodów na to że nad tym chcą debatować?
0
@Lucassito nikt go nie wyrzucał. Pytanie "pograsz za darmo rok albo dwa" powinno paść. Przecież dostałby z nawiązką wszystkie pieniążki.
0
@Przemas8411 kredyt na inwestycję która niemal na pewno przyniesie korzyści jest uzasadniony. Gdybyśmy mieli czekać to w końcu Camp Nou nam się rozsypie
0
@masq ja bym wyszedł. "Leo, jedyną opcją jest byś grał za darmo przez rok, dwa" To takie trudne?:)
4
@Comfortable_ "W 2018/2019 chłop stawał na ch... żeby wygrać LM." myślisz że mu nie zależało na wygraniu, tylko robił to dla nas?
0
Wszyscy wiemy że mógł rzucić hasło "gram za darmo" a i tak odebrałby to sobie w przyszłości. Teraz nie wiadomo czy nie zostanie ambasadorem szejkow
2
@Rewolucja123 dobry jest skubany:)
0
@Masti_Real_Madryt ciesz się, nasz Andre to w obecnej formie jeszcze by "przyspieszył" jego strzał:)
0
@Emhyr twierdzę tak samo. Dlatego Enrique u nas odniósł sukces bo miał ludzi do tego i tego.
2
@Kgorecki2500 twarde dowody jak na adamowicza? nowe, nie znałem...
0
@barcelonaLM a to wybory u nas nie są pokojowe?
1
@tomek8756 przynajmniej w święto trafili. UE od tak, bez urodzin pozwoliła się uzależnić od rusków. Podobnie donek, bez okazji podarował szajce Putina 1,2mld
0
@tbas mieli co najmniej 1 sam na sam
1
@MrShakira teraz ma na Transfermarkt tyle. Myślę że jutro już będzie 25:)
0
@agaFCB tylko że Hiszpania nie dominowała. Chyba raptem w dwóch meczach to robiła.
0
@Borneo myślę że słowami o liberum veto i pis skompromitowałeś się do końca. Takich usprawiedliwień ataku na inny kraj może szukać jakiś volksdojcz. Bez odbioru
0
@Borneo czy ja napisałem że mordują? Mam wrażenie że nie jesteś dorosły.
Wiesz że gdy nas napadli Polska była o ponad 70tys km2 większa niż teraz? Przez nich stracilismy ziemię która jak piszesz jest tak drogą!! A Ty podkreślasz ich ubytek terytorialny jakby on nie wynikał z okrucieństw jakich się dopuścili.
Z historii i ekonomii też jesteś nogą skoro uważasz że za wojnę te kilka mld to odpowiednia kwota
Ps. Nie musisz brać ani grosza. Granice są otwarte
0
@Borneo niemcy przede wszystkim korzystają na UE. W ogóle do Ciebie nie dociera że przepaść między nami wynika z ich mordów i rabunków. My im niczego nie zniszczyliśmy. Jeśli Tobie wystarczy przepraszam, to chyba nie wiesz co to jest sprawiedliwość. Ciekawe czy w życiu też stosujesz wobec krzywdy wyrządzonej Tobie magiczne "przepraszam"? To wystarcza?
8
@Salceson Bartomeu, to Ty?
0
@Borneo a widzisz. W Polsce wielu przez Niemców nie zyje. Wiele ziem przez nich stracilismy. Wiele miast zostało zniszczonych. I to przez nich przez wiele lat byliśmy pod ruskim butem.
Z produktywnością też nie trafiłeś. Przez nich mamy teraz taki a nie inny model gospodarki, tak słaba innowacyjność. Przecież polski pracownik jest uznawany za dobrego na zachodzie. Nie dało Tobie to do myślenia?
Z tym płaceniem do innych krajów to już poszedłeś po całości. Tusk Ci wszedł za mocno.
https://www.money.pl/fundusze/budzet-ue-niemcy-najwiecej-wplaca-do-unijnej-kasy-ale-tez-najbardziej-skorzystaja-6442924243347073a.html
Od dorosłego człowieka, po choćby szkole średniej, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi. Mam wrażenie że im jeszcze wspolczujesz.