1

@macio_944 przyznałeś że komentarz nie jest ok, ale go nie skrytykowałeś. Podwójne standardy?

18

@Comentateiro przecież takie same rzeczy można napisać o Tobie i innych podobnych, tylko jeśli chodzi o dzieci które mogły by żyć ale je zabito. Od tak

2

@macio_944 autor chciał po prostu pokazać jak niskich lotów był to komentarz.

4

@macio_944 a to że zrzuca winę na wszystkich jest ok?

0

@kaamil1910 w weekend też zgubił krycie. Ktoś powinien nad tym z nim popracować

2

W meczu z najmłodsza kadra kapitanem był 23 letni Puyol , grał 17letni Iniesta a piękną bramkę strzelil Riquelme:)

1

@MarcelNJ11 a to przepraszam. Jakieś ogony raczej złapie. Czym bardziej niepewny wynik tym pewnie więcej. Jak słaby by nie był, wciąż jest nieprzywidywalny

0

@Rastafarnianin na początku myślałem że chodzi o pokazanie wyższości, jednak później doszedłem do wniosku że korona mu nie spadnie a i może jakiś biznes się uda zalatwic

2

@MarcelNJ11 z łóżka. Oby wenflon mu zdążyli zdjąć

0

@Persyfl głupim i biednym społeczeństwem łatwiej jest manipulować. PO to narzędzie, PiS bliżej do skutku ogłupienia:)
Czyli to prawda. Skala też bardzo podobna

0

@michal26 to było po to by przypomniec obłudę drugiej strony. Oni tak mają.

0

@masq 5mln to Bartomeu wydawał na waciki

0

@michal26 a dlaczego oburzasz się wyrokiem tk, skoro innego wyniku nie mogło być? Chyba nawet Rzepliński o tym mowil

0

@Persyfl "Czyli tekstu, że Polacy mordowali żydów podczas wojny, nie będziesz się czepiał?"
Nie. Generalnie to prawda. Tak samo że Żydzi mordowali Żydów

0

@Persyfl osobistych doświadczeń z nimi nie miałem zbyt wielu. Moj tata, kuzyni jeździli tam do pracy przez lata. Raczej dobrze to wspominaja. Choć obecnie mam przyjaciółkę która z racji charakteru pracy ma styczność z wieloma nacjami i Niemców oraz Anglików najmniej lubi.
Artykuł przeczytałem cały:)
I podtrzymuje to że przez nich to wszystko. Ciężko jest się wyrwać z objęć patologii gdy jest się biednym. Chyba sam to przyznasz? Na dodatek co mądrzejsze jednostki wybijano, albo zmuszano do emigracji.

0

@Deviler do 10 więcej chyba że się spieszę do Yanosik i do góra 50 na cyferblacie

11

@mikiiki i tu powinni zwiększyć kary. Powyżej 0,4 to może mało, ale powyżej 1,0 to już proba morderstwa

3

@MarioVeB! Może i leń i klamczuszek, ale na pewno nie doprowadził by klubu do takiego stanu jak Bartomeu, którego jeszcze w zeszłym roku broniles

3

@Survier gdybyśmy byli to pewnie nikt by Cie nie zrozumiał bo pisalbys po pijaku:)

0

@22_LR słabsi bo mordowano nas i w czasie wojny i po. Do tego doszła jeszcze emigracja w PRL

0

@22_LR człowieku, ja tylko piłem do tego że są u nas osoby, które tak jak na zachodzie, nie używają pojęcia Niemcy, tylko naziści. Byle tylko odwrócić uwagę. Nie jest tajemnicą że są to głównie środowiska platformy.
Ps. Hitler znalazł chyba lekko 10mln chętnych do zabijania.
Do PZPR wchodziło się często by dostać talon, awansować w pracy.

0

@Persyfl nie tak dawno temu byli najlepsi byli w zabijaniu, razem z ruskimi. Teraz najlepsi są w wykorzystywaniu tego że przez ich działania jesteśmy słabsi
https://www.forbes.pl/gospodarka/niemcy-najwiekszym-beneficjentem-netto-ue/1h7mm2t

2

@HarveySpecterja oglądałem na tel, jechałem na nockę do pracy i chwytałem się za głowę w czasie jazdy;) w robocie miałem chrypkę ze szczęścia:)

0

@22_LR Hitler wygrał w demokratycznych wyborach. U nas trzeba było zabijać by móc sfałszować wybory.

0

@Persyfl pewnie że neguje. Też ślepo nasladujesz kogoś?

0

Bodnar zawierzył nas najświętszym Niemcom, tzn Naz..., jakby to powiedziała Dulkiewicz
„Polska kultura prawna i przemiany po 1989 r. zostały zainspirowane i były wspierane przez niemiecką myśl prawniczą. Na tym opierało się konstruowanie w Polsce nowoczesnego państwa prawa, mechanizmów ochrony praw człowieka i demokracji. Na tym opieraliśmy naszą integrację europejską. Ale to powoduje – po stronie mentora – także szczególną odpowiedzialność. Jak w przypowieści z „Małego Księcia”. Jeśli oswoi się zwierzątko, to nie można go później porzucić” – apelował"

2

@arkasath i cyk, wygrana:)

0

@nioton no to nawet bardzo slabe. Jak już bym tam był to pewnie i tak bym poszedł, ale przez 2lata nie kupiłbym nawet kubka od nich:)

0

@Przemek2323 donek za to chlał na urodzinach.
A co do Tuska to polecam przeczytać niebezpieczne związki d.t.
Mój ojciec już od 92 nazywał go rudym kłamcą.

0

@ChampionLW to zależy czy postawisz na nich;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?