0

@Mihcim a czym to niby jest jak nie reklama?

0

@Borneo Za dużo TVN i szechtera. PiS nie chce wyjsc z UE bo to nie opłacalne. Krytykują bo mają za co. UE rządzą półgłówki co wyszło przy pandemii i przy kryzysie gazowym. Ilu to zachodnich polityków robi teraz dla rusków?
Czym jak nie rozwaleniem UE jest napływ imigrantów? Uzależnienie się od ruskich paliw? A przecież Merkel ich zapraszała. Mam wrażenie że fakty jedno a Twoje pisanie drugie.
Nie wiem czy Jarek jest gorszy. Na pewno te 15 lat temu PiS szło lepiej. Brakuje kogoś takiego jak Zyta Gilowska. Niestety beznadziejne media oczernialy tamte rządy i wygrały złodzieje z PO i PSL

1

@ThiagoAlcantara6 nikt nie był tak mizerny jak on a widziałem początki każdego z wymienionych przez Ciebie.
Lubiłem jak wybiegał na boisko, ale już straciłem nadzieję. Pomijam to jego bieganie. Boli mnie że nie pracuje nawet by wzmocnić podanie/strzaly

0

Puig sam jest sobie winien. Talent ma duży, ale co mu po nim skoro nawet do dłuższego podania potrzebuje się mocniej "odmachnąć"?
Myślę że Xavi to jego ostatnia szansa. Nie sądzę też by od razu dostawał minuty. Xavi może mu pomóc biegać z głową, ale to ciągle za mało by się utrzymal

1

@Rust_Cohle a gdzie bawią się Ci z "silnym" gustem?

1

@IronSanHybrid niestety. A ruskie i zachód się cieszą....

1

@skubi99 i prawidłowo. Przez jego i jego kolegów cierpieliśmy a mimo wszystko ludzie jeszcze sypia mu do sakiewki pieniazki

0

@Mihcim reklamuje jego pisemko

0

@Borneo cóż za bzdury. To pisiory zainicjowały budowę gazoportu, oni najgłośniej krzyczeli o zagrożeniu NS, kaczor był w Gruzji.
Prędzej bym twoich z platformy typował na kumpli Putina.
Też byłem przeciwny tym miliardom na zbrojenia, tylko ze na Biedna czy UE nie możemy liczyć. Najgorsze jest że w ciemno można zakładać że przepłacimy za zbrojenia.

0

@IronSanHybrid a pamietasz jak lewica sprowadziła z Niemiec posiłki?

0

@DonMatteo901 z Alvesem czy Thiago problem był taki że nie robili szału przed odejściem. To takie gdybanie jak w przypadku historyków

0

@sebasek99 wodą na młyn były nawet lewicowe bojówki na marszu które robiły zadymy. Jak platfusy paliły budkę pod ambasada czy wóz TVN też była krytyka zagranica. Mamy przekichane

16

@Rastafarnianin przypomnę tylko że szef "NIE" czyli Urban, czuł to samo gdy pałowano protesty solidarności albo zabijano niewinnych. Po co go wspierać? Nawet jeśli zabawny....

0

@IronSanHybrid kiedyś miałem w civice zimówki i mega pewnie się czułem.

39

@Messibestplayerintheworld za 3pkt mogą brać:)

0

@grubiorz ...z Barcy:)

0

@Kinginiesta nie mogę. Jeszcze nikt mi nie wyjaśnił dlaczego:)

0

@JimMorrisonFCB jeszcze nie skończyli tego nad katowicką:)

0

@Kinginiesta warto dodać że w sprawie w której go chciano skazać, dwóch typów co do których niby nadużył uprawnień i tak skazano. Wolne sondy:)

2

@Przemek2323 to może teraz Putin odda Tuskowi 1,2mld które ten mu dał za najdroższy gaz w UE?

0

@kamilos1214 W Poznaniu bardzo możliwe że pierwszy raz od chyba 7-8 lat nie będzie w remoncie żaden grożący zawaleniem się wiadukt:) choć musimy jeszcze miesiąc lub dwa poczekać na odtrabienie sukcesu

0

Za wcześnie odszedł....

1

@Wilczeq a co mają robić? Strzelać? Na Litwę Frontex wysłał podobno 60 osób, w tym Polaków.
Polska ma kilkanaście tys ludzi w SG

1

@Coutinho007 na początku może brakować sił po większym wysilku. Z drugiej strony my tych sił potrzebujemy właśnie teraz...

3

@GeneralXavi jakby tuska prezentowali to by ogladal

0

@prokofiew myślę że tylko gryzienie trawy by go broniła przy braku sukcesów. I na to liczę. Dość mam wygrywania w posiadaniu piłki. Chic i to kuleje:)
Swoją drogą boję się że będzie porażki usprawiedliwiać tak jak bywało za czasów jego gry

0

@macio_944 a dlaczego konfederacji? Dziambora.
Poza tym wielce Was to oburza, ale taki Lewandowski Janusz czy Donald Tusk, ludzie którzy gnoili ojczyznę na wielką skalę, to i tak mniejsze zło:)

3

@Abominacja o próbach gwałtów w sylwestra chyba w Kolonii, dowiedzieliśmy się przez przypadek.
Swego czasu chciałem sprowadzić auto z Niemiec. Żona ma koleżankę której znajomi mają komis pod Frankfurtem. Mówili że już nie jest bezpiecznie

1

@jedrek7000 oby nie był takim kombinatoro-uparciuchem. W LM w ciemno niemal można obstawiać jego porażki. W poprzednim sezonie dopiero zaczęło mu iść

0

@Damian11 go go Fabian:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?