0

@l0Messini jak się ma dzieci to się człowiek przyzwyczaja:)

7

@masq nie, jest organizacją która ruskie rozgrywają jak chcą

0

@_catalan to przez kontuzje Nazario

0

@xoran Pewnie że przeczytałem. Nadal twierdzę że trzeba spróbować.

0

@Persyfl żydowskie organizacje dobroczynne? Coś niespotykanego.
Ps.


0

Nadawał się do zwolnienia tak jak i Valverde, ale i tak jakoś obu dążę nutką sympatii

0

@Rastafarnianin nie ma szans bo opozycja jeszcze gorsza. Natomiast media POPISu dbają by nikt inny się nie wychylił

0

Nie będzie zbawcą. Ja bym spróbował go spieniężyć. Jeśli się nie uda, niech Xavi podejmie decyzję

0

@Faun nie dziwię się że znalazła się jedna osoba taka jak Ty, pisząca takie bzdury. Dziwne że znalezli się jeszcze tacy jak @Kgorecki2500 @qlikp @michal2007 czy @Kusco15 którzy to polubili:)
Pisiorów też trzeba odsunąć od władzy, bo młode pokolenie jak widać potrzebuje dużo więcej matematyki:)

0

@Kgorecki2500 akurat patałach za którego inflacja wynosiła:
2008 4,2%
2009 3,5%
2010 2,6%
2011 4,3%
2012 3,7%

Powinien siedzieć cicho

0

@Bogan jak ma grać jak dotychczas to nadaje się na etap przejściowy. Mimo wszystko liczę że Xavi do niego trafi. Niech bierze przykład z Fatieho jak być konkretny

0

@Ls0811 "kolejny .. znajoma , podobno. rozmawiajmy o przypadkach które znamy z autopsji"
Sugerujesz że to nie jego znajoma albo że koleżanka żony zapłaciła obcej kobiecie żeby udawała pielęgniarkę? No i obcemu mężczyźnie by grał jej męża:)

0

@Ls0811 poprawka. Na oddziale covidovym w Chodzieży. Teraz to już dokładnie i prawdziwe:)

1

@masq matka koleżanki mojej żony pracowała rok w covidowym i odradza szczepienia. Bądź tu mądrym...

0

@Kinginiesta podobno póki nie klikniemy, strona nie zarabia. Nawet jeśli, to chyba wolałbym by była opcja klikania powiedzmy raz w miesiącu z 60x i wtedy spokój

0

@vangoor może jeszcze coś dołożą:)

0

@AmigoBlancos to jest skrót myślowy:)

1

@DaPidejpi Marcelo w tym meczy chyba z 5 razy pokopał lub odepchnął Pedro. Szkoda że Kanaryjczyk nie cieszył się z bramki przed tym dup...

1

@norbi77 też to zauważyłem. Za Valverde tak bramkę straciliśmy.

0

Od dawna nie wierzę w jego pozostanie. Szansa bedzie tylko gdy kontuzja mu się odnowi. Tylko wtedy można go będzie nazwać wrakiem.

0

Też bym na jego miejscu walczył o ciut więcej:)

0

@BulaKG a nie wyskakuje Tobie po jakimś czasie że przekroczono limit sesji?

1

@lucas/catalan najgorsze jest to że wmawiają nam że ich dzieciaki to nie to samo.

1

Bardzo dobry piłkarz ale dla mnie ani to napastnik ani skrzydłowy. Prędzej się Comana spodziewałem

0

@marcin62 że zajumal nam pieniądze z OFE a ruskim bez namysłu podarował 1,2mld za przesyl gazu

3

@Szklaner przecież z Benfica zagrał dobrze

1

@Naturopata musimy się suplementować. Było sporo badań o tym jak nasze jedzenie jest wyjałowione. Najgorsze że ludzie kupują jakieś mixy suplementów. Wielkie combo gdzie są rzeczy nieprzyswajalne przez nas, albo wzajemnie się wykluczające jak cynk i selen.

Jeszcze gorsze jest to że ludzie myślą że koncerny farmaceutyczne chciałyby żebyśmy byli zdrowi

0

@Mr8lack Tylko że u nas pewnie z 99% uważa węglowodany za podstawę. Sam byłem/jestem uzależniony od słodyczy i wiem jakie to zło. Do podatku cukrowego chętnie dołożyłbym jeszcze ograniczanie reklam:)
PS. Czekolada to jeszcze pikuś przy różnego rodzaju drażetkach, piankach czy żelkach

0

@Sulimo nic nie ma. Za to brak praworządności nie przeszkadzał mu do 2015r

0

@Mr8lack patrząc po ilościach słodyczy sprzedawanych w Polsce, nie ma mowy o "zdrowych ilościach".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?