0

@norbi77 lubię Sumińskiego bo nie bał się pokazać prawdy o Komorowskim czy Tusku, ale do jego argumentów podchodzę dość sceptycznie. Sam się nie zamierzam szczepić, ale też nie znam nikogo kto się zaszczepił i miał objaw mocniejszy niż boląca ręką czy kiepskie samopoczucie przez jedną noc

0

@BART97 uważam go na pewno za inspirację. Nie śledzę jego poczynań, ale swego czasu przeczytałem książkę Jacka Safuty który kilka razy o nim wspomniał.
Sama książkę polecam. Są w niej setki badań które pokazują jak jesteśmy robieni w balona

0

@Elczupakabra 2x w życiu wylądowałem niemal bez płytek krwi w szpitalu. Do teraz nie wiem dlaczego a sterydami zniszczyli mi zdrowie. Tabletki są właśnie dla takich jak Ty

1

@Kinginiesta myślę że wolał by go nazywać imperator:)

1

@masq już lepiej idź w czosnek czy cebule niż pseudo leki

0

@etobzyk jest drobna różnica: wyborcza kłamie by oczernić Polskę i Polaków, a TVP kłamie by nikt nie dowiedział się że PiSowi nie idzie

0

@Tomo_95 Michnik to zdrajca, Kurski to zwykły błazen i krętacz

0

@Kinginiesta a czym jaruś jest generałem?

0

@Przemek2323 żadna różnica. Nie przejmował się Polska i wtedy i jak rządził

0

@szoch6 przecież to nie do Ciebie pisałem. A ten u góry jest za mafia tuska.

3

– Ja go kocham, ja go kocham, ja go kocham – stwierdza Michnik, po czym wypowiada jeszcze bardziej szokujące zdanie: "Dla mnie generał to jest polski patriota i zawsze nim był".

A niektórzy twierdzą że gazeta wyborcza chce dobrze dla Polaków...

2

@Przemek2323 a twój Tusk chlał z kolegami. Co lepsze?:)

4

@Przemek2323 jak mówi staropolskie przysłowie: "raz sierpem raz młotem, czerwona hołotę":)

1

@DonMajkeL przewidywalność, zaangażowanie krótkimi momentami, brak pomysłu na kontry(pomimo że bramka z tego padła)

1

@budel17 Liczylem że będą się rozbiegać, tak jak sugerował Xavi na początku. Też czuje rozczarowanie. Mimo wszystko liczę że to się zmieni po nowym roku. Później będę liczył na to w sierpniu:)

6

@Don-Corleone aaaa, to wybierzmy takich samych Mongołów?:)

8

@Rick czego nie rozumiesz?:)

4

@Adi123456789 raczej 400:(

0

@Worny 2h temu oglądałem go również. Ech...

0

@Pewex mocno odjechałem a mimo wszystko zostawiłeś Memphisa. Dziwne:)

0

@Persyfl "Dobra, to poczekam aż ktoś ci wytłumaczy, czym jest kontekst. O żydach była mowa właśnie w kontekście polskiego antysemityzmu w 1938 roku, czyli przededniu IIWŚ"
Zerknij zatem szerzej na zdanie o tym że cały świat robił podobnie albo gorzej. Antysemityzm w zach Europie a nawet stanach był powszechnym zjawiskiem w dwudziestoleciu miedzywojennym. Poza tym bezpaństwowcom oprócz żydowskich, pomagały także polskie organizacje.
Twoja narracja nie ma potwierdzenia w faktach historycznych ani obecnych.

0

@Persyfl "Czyli w kontekście IIWŚ powołujesz się na sondaż z 2013 roku, który mówił o Izraelu. To są te twoje niewygodne fakty?"
Kontekst 2wś znajdź sobie w innym zdaniu. Możesz też poprosić o to innego dorosłego.
"No patrz, Polska robi inaczej niż zachód wtedy i też ma porozjeżdżanych i pociętych ludzi na ulicach. A Polak w Grecji zgwałcił psa."
Nas jest 36-38mln. Poza tym o co gorszym wybryku się dowiesz. Pochodzenie w przypadku przestępców ciemnoskórych jest co raz częściej ukrywane.
A poniżej mamy powtórkę z rozrywki. Znowu "antysemiccy Polacy" zrobią piekło Żydom
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art9449151-antysemityzm-w-europie-w-polsce-zydzi-bez-leku

1

@Joe_Pesci parę lat temu mi tak kiedyś powiedział brat. Weryfikowałem to na podstawie telefonu i później expresu do kawy. Nie były już tansze

1

@Joe_Pesci po elektronikę to najlepiej po nowym roku.

1

@AmigoBlancos idź sobie podjudzać do siebie. Nie widzisz że tu żałoba?

0

@FCBurza i ja w sumie też. Choć ciągle było by to przed czasami posuchy na początku wieku

2

@macio_944 zupełne przeciwieństwo pozostałych partii gdzie szukać mądrości trzeba z lupą

3

@MesQueUnClub96 przecież był. Polecam materiał Leszka Żebrowskiego o Szechterze zwanym Michnikiem. Nie dziwi Cię to że żaden komuch nie został skazany?

0

@Persyfl czy Polska łamie jakieś prawa międzynarodowe w związku z sytuacją na granicy?
"Nie rozumiem sarkazmu."
To zazwyczaj jest objaw chorobowy" tu zarzucasz
"W sensie podczas ostatniego kryzysu migracyjnego? To tak chyba nie za bardzo" akurat tu zachód robił inaczej i miał porozjezdzanych i pociętych ludzi na ulicach. Pomijam "jakieś tam" gwałty w kolonii.
"Nie skarżę, bo wiem, że nic twoim antysemityzmem nie zrobią"
Pisanie niewygodnych faktów na temat Żydów nazywasz antysemityzmem? Chyba że je podwazysz:) Nawet w rankingu najmniej lubianych narodów byli w czołówce
https://www.wprost.pl/swiat/400971/najbardziej-lubiany-narod-swiata-niemcy.html
"To, co Mi zarzucasz, mam głęboko" praca w tej gazecie to nie koniec świata:)

12

@Sewren122 Serio to napisałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?