endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley jakby Ferguson ich prowadził to za samo"nam strzelać nie kazano" dostał by chrypy
1
@domin1515 bo Liverpool to była szczepionka:)
1
@Nihas aż sobie włączę:)
0
@Mixtape może za kilka lat dowiemy się czy to nie aby przez Bartomeu odszedł
0
@Persyfl przyjąć. Po co głupio pytasz? Jakiś kraj każe nam ich wpuścić? Apeluje o to?
I przestań ronić łezki. Zarzucasz mi chorobę, obrażasz Polaków, chociaż cały zachodni świat robi(ł) podobnie albo gorzej, a później skarzysz się do moderacji, bo zarzucilem ci że piszesz jak wychowany na wyborczej (polecam choć fragmenty książkę paszkwil wyborczej-wiele tam kłamstw na temat rzekomych złych zachowań Polaków w stosunku do Żydow).
0
@Borneo Niemcy budują NS bo to przeżytek? A Tusk załatwił nam najdroższy gaz w UE i to pomimo tego że dał jeszcze drogie prezenty Putinowi.
Dobrze że pisiory chociaż z gazem myślą i kończą Baltic pipe.
Najwięcej na PKB pracowały wyłudzenia VAT i przemyt paliw. Taka to była mafia
1
@horang widać po ruchu tu że jakby mniejszy.
0
@Murazor a co z Fatim? Dublowali by się
0
@Persyfl a ktoś chce tych spod polskiej granicy? Wiesz coś o tym?
Dzięki działaniom polskiego MSZ akcje wydalania Żydów wstrzymano. Poza tym nie bardzo rozumiem Twoje zafascynowanie Żydami. Nikt ich nie chciał. Sami na siebie donosili, ich udział w walkach jest marginalny mimo że to głównie ich chciano zgladzic, potrafili donieść nawet na Szwedów którzy pomagali Polsce, bo chcieli więcej przydziału. Kto się cieszył na widok obcej armii w Polsce?
Ani się nie zajakles o tym. Tylko biedni Żydzi i źli Polacy. W wyborczej pracujesz?
0
@Borneo otóż alternatywą był terminal lng, tylko jego budowa się mafii donka przedłużała. Umarzać im ponad 1mld dług też nie musieli. Ani oddawać kontroli nad rurociagiem.
A za pisiorami ciężko nadążyć. Liżą tyłki innych a później są w swoje kopani
0
@Persyfl jak sam zauważyłeś, nikt ich nie chce więc ta gościnność jest domeną całej europy
0
@Persyfl no to jeszcze podaj jednostkę chorobowa.
A skoro sam jesteś podobno zdrowy napisz który rząd chce byśmy ich wpuscili?
0
@Joopiter nie cofniemy czasu i nie sprawdzimy. Poza tym nie wiemy jakie pieniądze życzy sobie Urugwajczyk
0
@Borneo a jak tuskowcy bronią żółwiki z nim?
0
@Azi minki Ci się pomyliły:)
4
@Chaoss nie czepiam. Tysiące ludzi torturowano, zabito przez kolegów urbana, a ta szumowina ich broniła. Wielokrotnie ta gnida kłamała.
Teraz pokolenie dzieciaków jeszcze tego hu.a utrzymuje.
0
@Persyfl wybacz. Zły fragment zacytowałem:
"Zdaje się 19 osób już zakończyło żywota dzięki tradycyjnej, polskiej gościnności"
Nie rozumiem sarkazmu.
1
@Chaoss i pisze szmatławiec obrońcy morderców którzy i flacje mieli liczona w setkach
0
@Persyfl "i na granicy z Białorusią z pewnością szczepieni temu masowo tam nie umierają"
Dlaczego polskiej? Przecież tych migrantów chyba żaden rząd nie chce przyjąć
0
@inViNcibl3 znam 2 przypadki gdzie wpisano śmierć covidowa z testami ujemnymi i zupełnie inna choroba wykryta wcześniej
0
@Azi za dużo Barcy się naogladali
0
@Joopiter nic dwa razy się podobno nie zgadza. Poza tym pierwszy być narzekał gdyby Umtitiego podkupili
0
Abde w przeciwieństwie do Dembele miał kluczowe interwencję w obronie. Dembele przy bramce mając siły i widząc Araujo leżącego mógł pomóc
0
@Azi żenujące jest to że ponad 3/4 Polaków wylicza która mafia ukradła więcej: lewica, pisiory czy lemingi
0
@Przemas8411 spytaj się czy wie że jego żółwik chciał zabić Albę:)
0
@LUPR nie tak szybko, ale myślę że odwleklo by się to o góra rok. Jednak co do 11, zgadza się. Nikt by nie gral
4
@FC1899Barca Araujo, Fati i Gavi na na bank by wchodzili
1
@domisiek114 kup sobie cytrynian magnezu i pij.
1
@Gall przecież @MarioVeB! Bronił go jeszcze w zeszłym roku
0
Jak Araujo leżał to zastanawiałem się: kto będzie bronił?
Swoją drogą był remis, moim zdaniem Dembele skoro miał siły powinien wracać, tym bardziej że Urus grał jak on z prawej.