4

@Witekk10 Boi się że wyprzedza platformę w sondażach:)

8

@MesQueUnClub96 Mozna nie lubić pisiorow, nawet trzeba, ale widać że wszędzie sztucznie chcą im dowalić.

3

Najgorsze jest to że człowiek nie chce by schodził choć wie ze może skończyć jak Pedri

2

@Pawel13sz Szwajcaria ładna ale nasze Bieszczady dużo ładniejsze

1

@Lucassito "Co wolisz w Macdonald: mega zestaw za 25 zł, czy trawę z ogródka bo jest za darmo." Tylko że my nie mieliśmy tych 25 zł. Miałeś inną opcję? Podasz kto to miał być?
A Garcia szału nie robi, ale ciągle ma szansę się rozwinąć. Poza tym zawsze go można sprzedać i jeszcze zarobić.
Ps. Skoro odeszli z City za darmo to Twój argument o skupie Pepa, jest chybiony.

0

@macio_944 @Kusco15 a która partia nie jest "porażająco hipokrytyczna"?

0

@kamilop to on powinien przyjść zamiast Ibry

2

@Lucassito Garcia i Aguero, który dtrzel bramkę w klasyku, byli darmowi

0

@TheNekro94 nie wierzę, ale muszę przytaknac. A prawie wszyscy go wyrzucaliśmy z klubu...

1

@Kusco15 jakby z taką stanowczością rząd zachęcał do dobrej suplementacji, ruchu, obniżył VAT na wszystko co zdrowe, przeżyło by pewnie jeszcze więcej osób.

2

@kaamil1910 dziwię się samym piłkarzom. Przecież część tych pieniędzy moze zostawać w ich rękach. Wiem że agenci potrafią zdziałać cuda, ale za 40mln?

1

@Kinginiesta akurat mam przerwę pomiędzy podpisywaniem:)

0

@Fake69 ja Xaviemu daje te półtora roku. Oby media w Hiszpanii zrobiły to samo:)

0

@maroon mieszkam obecnie w 3 pokojach z dwójką dzieci i będę szukał tych rzeczy w Polsce:) choć podejrzewam że cena może być oderwana od rzeczywistosvi

5

@Michu94 brakuje go strasznie. Niby mało odważnych decyzji ale dawał duży spokój i zapierniczal aż milo

1

@Mixtape za mld nie, ale niektórzy kosztowali sporo

0

@Archie za małolata w każdym kraju miałem swoją ulubioną drużynę. Przy Barcelonie zostałem mocniej, choć pamiętam że Arsenal należał to tej ulubionej w Anglii. Dodam że poza nim były to Milan, Monaco, Benfica, Rangers, Borussia. Także powodów do świętowania nie mam dużo:)

0

@GuerillaAthletic szkoda że gnidy nie udało się skazać

0

@Kinginiesta o prywatyzacji Ciech, PKP energetyka słyszałeś? O podpaleniu budki pod ambasadą ruską? O umorzeniu kacapom 1,2mld długu? O OFE? A jeszcze jest prywatyzacja radomskiej fabryki łączników, albo kopalni Adamów
Podatki tak samo, jak nie bardziej od PiS też podnosili. I składkę rentowa, i VAT do 23, i ulgi internetowa i budowlana znieśli...

0

@Gall piwnice za łatwo okraść:)

0

@tadzik447 taki to pożyje. Co by nie pisać, dbajmy o siebie i suplementujmy( nie byle co) bo sporo jest badań że z żywności pobieramy co raz mniej dobrych rzeczy a jemy co raz więcej.

0

@Janek_7 w transporcie. Najgorsze że nadchodzi nowa dostawa a ja miejsca nie mam:)

0

@tadzik447 gratuluję ale nie popieram:) takich jak Ty nazywa się wyjątek od reguły

0

@kuz A ja z racji specyficznej pracy, mam w barku jakieś 10litrow whiski i wódki. Będę bogaty:)

0

@koziar dobry ten nasz dawny bramkarz

0

@Ali094 a widziałeś gdzieś tradycyjne puzzle? Powiedzmy tak od 200czesvi.

1

@pazio23 najlepiej miej dwa źródła na przeciwnych biegunach. Np na tvp.info dowiesz się że LGBT częściej roznoszą covida a na TVN.24 że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców. Dodalbym przy tym uśmieszek ale to nie jest śmieszne:(

0

@bartekvisca covid jest groźny, tym bardziej jak się o zdrowie nie dba, ale myślę że 30proc zgonów to sciema

0

@Kusco15 myślę że dziambor i ci pochwalający ten baner są nie bardziej antysemitami niż żydzi antypolscy

0

@Elczupakabra nie dopowiadaj sobie sam. Jestem fanem Wit c a nie Zięby. Nie on odkrył jej właściwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?