0

@Zytko przyglądam się wszystkim wesjom GH, bo sam taka mam od prawie 3lat. Widziałem na 1, choć podejrzewam że była bita. Blacha cienka, ale to widać tylko po malutkich odpryskach. Z silnikami nic się nie dzieje. Jak chcesz zakładać LPG to polecam staga. I zapytaj sprzedawcę czy robił regulacje zaworów i kiedy.
Ps. Wolałem accorda, ale niestety droższy i trochę za mały bagażnik w kombi

2

@Zytko mazda 6 2.0.

2

@Borneo tu nie o smak ma chodzić, a o wpływ zdrowotny. Niech testują na sobie. Nie mam nic przeciwko

0

@Borneo to ty chcesz głosować na tych których kaczka goni w kontaktach z Putinem;)

0

Ciekawe to jest to że wczoraj skreślanie i wypychani pilarze jak Lenglet czy Luuk zagrali dobrze a Ci z którymi wiążemy nadzieje albo powinni być wzorem jak Abde, Alba, Frankie czy Depay zawiedli

0

@michal26 nie sądzę by do tych amerykańskich, którzy swoim nie chcieli pomóc, doszedł.

3

@Profesorek honda Accord. Tylko benzyna.

2

@Borneo pamiętamy bohaterską "obronę" platfusów przed wykupem akcji Azoty przez ruskich, albo podarowaniu im 1,2mld długu plus oddaniu we władanie spółki zarządzającej gazociągiem. Donek jest wciąż głębiej w tyłku Putina, ale gonią go:)

1

@robimen12345 ale kto jest jak chorogiewka? Nazwiska i stopień wojskowy!?

1

@Zielony55 niby człowiek chce by go odesłać, a z drugiej sobie myśli: niech gra, sam się wyeliminuje:)

3

@Borneo a to sztuczne mięso to z roślin czy z laboratorium?

0

@Emhyr zdecydowanie oglądaliśmy inny mecz:)

0

@Emhyr jak mielismy wygrać jak byliśmy gorsi?

0

@Kitek1640 znaczy teren:)

0

@Mns21 ja też przepraszam:( a będąc zupełnie serio to nie znam nikogo kto by był więcej niż kilka stówek rocznie do przodu. Mam kolegę który wpadł. Straty można liczyć w tysiącach i to przez kilka lat

0

@talizmo jak trenerem jak Lengleta nie trafił?:)

0

@Mns21 to zależy czy za Tuska czy za Jarka:)

2

@Kusco15 w państwie teoretycznym to byle kelner podsłuchiwał władze:) a jak ktoś za dużo napisał, to wylatywał jak zrobiono w "Rzeczpospolitej" albo nasylano ABW jak było we "wprost" albo też żalono się na naczelnego, po czym po ten odchodził sam:)

8

@Bartas7VeB bo Cou nie strzelił PSG:)

0

@Kusco15 ich logika nie jest tak popularna:)

0

@Pablo481 ja na pewno nie

3

Równie mało się uśmiechał co strzelał dla nas, ale i tak życzę mu wszystkiego dobrego.

9

@Kusco15 a Ty i tak pójdziesz głosować na logikę KO albo lewicy:)

0

@tbas a nie zauważyliście że zjadło im po prostu "i rencistów"? Poza tym zapominacie że Lewica i KO tak samo się orają. Z resztą w jakimś stopniu dotyczy to i Konfederacji

15

@kejdzi może chodziło o rozwiązane sznurowadła?

3

@Colon polecam wszystkim książkę "mit chorób nieuleczalnych". Poza przydatnymi poradami zdrowotnymi, autor pokazuje jak to wszystko funkcjonuje.

0

@pax "Można pisać że BŚ i jej zachowanie to była gra dla przetrwania, więc kolaborowali z NIemcami, którzy wymordowali 6 mln obywateli Polski"-siedzisz sobie w ciepłym mieszkaniu, miękkim fotelu i sobie oceniasz. Oni tak fajnie nie mieli a jako nieliczni walczyli juz nie tyle o przeżycie a o niepodległość.
Zabijali Niemców i przed współpraca jak i po niej.

"Jak podkreśla Instytut Pamięci Narodowej, „w historii działań Brygady Świętokrzyskiej NSZ nieznany jest ani jeden przypadek dokonania przez jej jednostki zabójstwa obywateli polskich żydowskiego pochodzenia ze względu na pochodzenie etniczne"
"Co ciekawe Żydom zdarzało się wstępować do NSZ i czasem dochodzili do stosunkowo wysokich stanowisk. – Żyd, mjr Stanisław Ostwind-Zuzga był komendantem organizacji w jednym z powiatów. Z drugiej strony w NSZ służyli Polacy, którzy pomagali żydowskiej ludności. Wystarczy wspomnieć o Edwardzie Kemnitzu, komendancie Okręgu Pomorskiego, który po wojnie został nagrodzony Medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata – mówi dr Sierchuła."
Zabicie Żyda walczacego i współpracujący z bolszewikami to walka o niepodległość a nie antysemityzm.


"Amerykanie nie wiedzieli co myśleć o BŚ."-przeciez wcielili ich do drugiej dywizji piechoty i pozwolili nosić naszywki 2. Dywizji Piechoty Armii Amerykańskiej „Indian Head”. Sam Patton nie pozwolił ich wydac NKWD.

"a więźniarki twierdziły że nie było w czasie oswobadzania obozu ani jednego wystrzału" w źródłach IPN i wspomnieniach jest napisane że dwóch żołnierzy zostało rannych. Tak samo dowódca obozu zeznał że oddzielone Żydówki miały być spalone gdy zbliża się Amerykanie.

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/97005,75-rocznica-wyzwolenia-przez-Zolnierzy-Brygady-Swietokrzyskiej-Narodowych-Sil-Zb.html

https://dzieje.pl/aktualnosci/w-czechach-obchody-73-rocznicy-wyzwolenia-niemieckiego-obozu-w-holiszowie-przez-brygade-swietokrzyska-nsz (tu burmistrz czeski opisuje że BŚ wkroczyła w ostatniej chwili)


0

@Vebrol swoją drogą nie posłał ich dwóch?
Paradoksalnie zagrał słabo.

2

Myślę że bardziej zmotywowani od Ciebie nie byli.

2

Puig mecz słaby, ale w drugiej połowie brakowało mi nieszablonowych podań. Miał ich mniej niż strat, ale jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?