2

Co w końcu ten Hołownia powiedział gdy ten cały mikrofon był włączony? Klikał ktoś?:)

1

@PodkarpackiKibic tak jak koledzy wyżej plus ma znajomości w wolnych sądach. Chyba cała śmietanka z 3rp ma

0

@Azacca bo to obrońca morderców. Pierwszy kłamca PRL. Mordowali ludzi a on łgał

0

@Kgorecki2500
https://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/80331,Major-Zygmunt-Szendzielarz-zasluzyl-na-dobra-pamiec-w-przestrzeni-publicznej-Pan.html

" Tylko kto jest bohaterem? Niektórzy traktują jak bohatera "Burego" a to jest zwykły zbrodniarz"
nie rzucasz takich haseł jak ktoś wrzuca wypociny tygodnika NIE

0

@BombowiecKrawczyk tak, a co?

2

@Klaudix idź na keto i nie będziesz musiała liczyć kalorii

1

@IronSanHybrid wrzucaj wrzucaj, ja też nie mogę:)

48

@BombowiecKrawczyk równie dobrze mogą zniknąć jak cały ostatni zaciąg z Brazylii

0

@Azacca a Urban i jego tygodniczek "NIE" To IE nie przeszkadza?


1

@jareksk100 ja Pana Leszka Żebrowskiego, choć głównie o NSZ i AK. W tematach bieżących też mądrze mówi, ale w tym pierwszym wymiata dokumentami:)

0

@Momals11 LM ma talizman w postaci Ibry

0

@Archie w naszej rodzinie jedyne co z Agaty było kiepskie to rodziców kanapa. Popękała eko skóra.
Ps. Ja właśnie szukam czasu i chęci by naprawić dno szuflady biurka z ikei:)

2

@tomek8756 pamiętaj że właściciel tego pisma razem z kolegami komuchami zabijali Polaków. Nie reklamuj go

0

@marcin62 oni to nawet kiedyś znaleźli żyda którego przed polskimi bandytami w czasie 2 WŚ bronili Niemcy:)

1

@Janas11224 ale powstali za nasze.

0

@Gappeq chce poprawić średnią opinie na swój temat na La rambli

1

@FC1899Barca na boisku to go nie lubię. Odbija mu czasami.
Jednak oby poza nim miał wielu naśladowców

1

@Kinginiesta Yannick z nami chyba zawsze był groźny. Bardzo dobry pilkarz

0

@Arkadio90 myślę że zdrowy Fati strzelił by i na miejscu Araujo, i Ferrana i pewnie podającego Alby:)

0

@dafik85 Cejrowski popiera pobicia? Czy

0

@El dominatore wydaje mi się że to Suarez wyciągnął na pogawędkę Pique a że go dawno nie widział, to poszedł....

0

@Esteban_ jutro na silce mu przekaże

1

@OsamaDembele nazwisko zobowiązuje;)

0

@OsamaDembele takimi:) "niedziela będzie miła do obiadu bo rosół i kotlet będzie, a potem gramy mecz :/"

0

@KrwawiaceoczyVEB pierwszą połowę miał słaba. Też bym go zmienil. Poza tym złamał linie spalonego przy golu

0

@jeyx77x Alves w pierwszej polowie też w polu karnym nie próżnował.

0

@OsamaDembele najważniejsze że pomyliłeś się z przewidywaniami:)

0

@Mixtape na świetne czekam w przyszłym sezonie. Teraz mają być 3pkt:)

0

@Rust_Cohle chyba raczej oleju palmowego:)

1

@LionelM95 nasi politycy jeszcze wiele szkół skończą zanim dojdą do takich wniosków:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?