endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co w końcu ten Hołownia powiedział gdy ten cały mikrofon był włączony? Klikał ktoś?:)
1
@PodkarpackiKibic tak jak koledzy wyżej plus ma znajomości w wolnych sądach. Chyba cała śmietanka z 3rp ma
0
@Azacca bo to obrońca morderców. Pierwszy kłamca PRL. Mordowali ludzi a on łgał
0
@Kgorecki2500
https://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/80331,Major-Zygmunt-Szendzielarz-zasluzyl-na-dobra-pamiec-w-przestrzeni-publicznej-Pan.html
" Tylko kto jest bohaterem? Niektórzy traktują jak bohatera "Burego" a to jest zwykły zbrodniarz"
nie rzucasz takich haseł jak ktoś wrzuca wypociny tygodnika NIE
0
@BombowiecKrawczyk tak, a co?
2
@Klaudix idź na keto i nie będziesz musiała liczyć kalorii
1
@IronSanHybrid wrzucaj wrzucaj, ja też nie mogę:)
48
@BombowiecKrawczyk równie dobrze mogą zniknąć jak cały ostatni zaciąg z Brazylii
0
@Azacca a Urban i jego tygodniczek "NIE" To IE nie przeszkadza?
1
@jareksk100 ja Pana Leszka Żebrowskiego, choć głównie o NSZ i AK. W tematach bieżących też mądrze mówi, ale w tym pierwszym wymiata dokumentami:)
0
@Momals11 LM ma talizman w postaci Ibry
0
@Archie w naszej rodzinie jedyne co z Agaty było kiepskie to rodziców kanapa. Popękała eko skóra.
Ps. Ja właśnie szukam czasu i chęci by naprawić dno szuflady biurka z ikei:)
2
@tomek8756 pamiętaj że właściciel tego pisma razem z kolegami komuchami zabijali Polaków. Nie reklamuj go
0
@marcin62 oni to nawet kiedyś znaleźli żyda którego przed polskimi bandytami w czasie 2 WŚ bronili Niemcy:)
1
@Janas11224 ale powstali za nasze.
0
@Gappeq chce poprawić średnią opinie na swój temat na La rambli
1
@FC1899Barca na boisku to go nie lubię. Odbija mu czasami.
Jednak oby poza nim miał wielu naśladowców
1
@Kinginiesta Yannick z nami chyba zawsze był groźny. Bardzo dobry pilkarz
0
@Arkadio90 myślę że zdrowy Fati strzelił by i na miejscu Araujo, i Ferrana i pewnie podającego Alby:)
0
@dafik85 Cejrowski popiera pobicia? Czy
0
@El dominatore wydaje mi się że to Suarez wyciągnął na pogawędkę Pique a że go dawno nie widział, to poszedł....
0
@Esteban_ jutro na silce mu przekaże
1
@OsamaDembele nazwisko zobowiązuje;)
0
@OsamaDembele takimi:) "niedziela będzie miła do obiadu bo rosół i kotlet będzie, a potem gramy mecz :/"
0
@KrwawiaceoczyVEB pierwszą połowę miał słaba. Też bym go zmienil. Poza tym złamał linie spalonego przy golu
0
@jeyx77x Alves w pierwszej polowie też w polu karnym nie próżnował.
0
@OsamaDembele najważniejsze że pomyliłeś się z przewidywaniami:)
0
@Mixtape na świetne czekam w przyszłym sezonie. Teraz mają być 3pkt:)
0
@Rust_Cohle chyba raczej oleju palmowego:)
1
@LionelM95 nasi politycy jeszcze wiele szkół skończą zanim dojdą do takich wniosków:)