endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mat32 jak jeszcze Kun był w Atletico to pamiętam powrót Leo za nim pod nasze pole karne i odbiór.
1
@TheNekro94 d3k2(MK7)-czyyalem że ta forma ma najlepszą przyswajalność.
O mixach niewiele powiem bo ja mam wszystko osobno. Najlepiej mieć w proszku i kropelkach. Mniej wtedy dodatków.
Taki Selen najlepiej w formie l-selenometioniny, B12 metylkokobalamina. Strasznie dużo tego jest a sam zamówienie robiłem z książką "mit chorób nieuleczalnych". Polecam
0
@sebasek99 o ja wiem?
0
@TheNekro94 nie żebym tego, ale podobno od szczepień ma się słabsza odporność.
I tak jak kolega wyżej pisał: sumpementy, tylko nie byle jakie. Nie każda formę przyswajamy
2
@Kusco15 lewicę też tam możesz wstawić:)
0
@sebasek99 jaki?
0
@Herato ja Rudneva uważałem za lepiej zapowiadającego się. Choć kto wie co by z nim było gdyby nie problemy osobiste
A swoją drogą coś z tym lewym jest na rzeczy. Wielu go nie doceniało. Był taki nieporadny. Tym bardziej trzeba docenić jego prace bo startował z bardzo niskiego(polskiego) poziomu
0
@urbipl chłop zapomniał co to było za komuchów albo i choćby PO. Pisiory do wywalę ja ale nigdy więcej tamtych zdrajców.
0
@Jackazz byłem po chleb i jechało kilka straży gdy wyszedłem i kilka gdy wracalem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@pax też nie wierzyłem w kombinowanie lekarzy i szpitali dość długo. Do czasu dwóch przypadków w mojej rodzinie i bliskim otoczeniu. Pierwszy był jakoś na jesień w 2020. Ciotka żony miała robiony 3 albo 4 razy test. Ani razu nie był pozytywny(leczyła się onkologicznie) a zmarła na covid. Nikt nie zadawał pytań bo wtedy każdy przestraszony.
Drugi przypadek to jak wyżej, wypadek starszej osoby(babcia przyjaciółki). Kilkukrotnie robione testy, tylko ostatni pozytywny. 2-3 dni później nastąpił zgon
Serio nie słyszałeś że te testy nie są miarodajne?
0
@Homeopata8989 zerkałem wczoraj na mecz i aż sobie żartowałem że już się nowy nabytek kończy:)
Jednak sam Bremer jakoś mnie nie ruszał. Więcej szału robił ten ich prawy obronca
10
@Uukasz_93 jeszcze się okaże że Biden razem z tym komikiem ukrainskim i Putinem u Mazurka na urodzinach będą chlac:)
0
Jakby ktoś pytał to Vlahovic i Zakaria już się w Juve skonczyli, a Grimaldo poza bramka zagrał dobrze choć Benfika zremisowała:)
0
Tyle lat mieli skauci....
2
@Pawel13sz chyba 38 lat. Mało takich bo dodatkowo pracowity i zna się na mechanice.
0
@masq dziś grają z Boavistą na Eleven 4, może coś powiedzą
4
@Kgorecki2500 Jak zaraz "Szury" z Konfederacji nie dojdą do władzy, to pójdziemy z torbami
11
@Pawel13sz mamy w pracy kierowcę dyżurnego który po krętym placu potrafi cofać na najwyższych obrotach i zadokować naczepę bez poprawiania. A ja poprawiam się parkując prostopadle...
0
@Kinginiesta akurat mówił o tym jak nas UE z Niemcami próbują zrobić w bambuko, także w tym aspekcie murem za nim:) Później może być za murem, bo reforma mu nie poszła. Choć oby poszedł tam z całą mafią sędziowską i prokuratorską
0
Murem za Ziobro
2
@BorzyKrzys Urban robił wszystko by wybielić kolegów morderców. Ofiary się w grobach przewracają jak widzą młodych którzy go reklamują
0
@Chinaski szur, ale on i jego ekipa jeszcze niczego nie ukradła.
Szurowie>złodzieje
0
@Pawel13sz Messi...a nie, czekaj...:)
0
@13th raczej uczciwość i zasady
0
@Azi pamiętam jak Roberto dostał lewa obronę po raz pierwszy i zagrał dobrze:)
0
@bartekvisca dokładnie. Oglądałem wiele takich prób i na moje dużo nie braklo
0
@dniel niewątpie, ale kilka lat było by ciekawych. Trenerzy by wymyślali taktyki na nowo:)
0
@Lukas82 pytanie zasadnicze: czy mamy kogoś na ławce kto da więcej?
0
@Kacper1432 czasami na bezrybiu i rak ryba:)