5

@mat32 jak jeszcze Kun był w Atletico to pamiętam powrót Leo za nim pod nasze pole karne i odbiór.

1

@TheNekro94 d3k2(MK7)-czyyalem że ta forma ma najlepszą przyswajalność.
O mixach niewiele powiem bo ja mam wszystko osobno. Najlepiej mieć w proszku i kropelkach. Mniej wtedy dodatków.
Taki Selen najlepiej w formie l-selenometioniny, B12 metylkokobalamina. Strasznie dużo tego jest a sam zamówienie robiłem z książką "mit chorób nieuleczalnych". Polecam

0

@sebasek99 o ja wiem?

0

@TheNekro94 nie żebym tego, ale podobno od szczepień ma się słabsza odporność.
I tak jak kolega wyżej pisał: sumpementy, tylko nie byle jakie. Nie każda formę przyswajamy

2

@Kusco15 lewicę też tam możesz wstawić:)

0

@sebasek99 jaki?

0

@Herato ja Rudneva uważałem za lepiej zapowiadającego się. Choć kto wie co by z nim było gdyby nie problemy osobiste
A swoją drogą coś z tym lewym jest na rzeczy. Wielu go nie doceniało. Był taki nieporadny. Tym bardziej trzeba docenić jego prace bo startował z bardzo niskiego(polskiego) poziomu

0

@urbipl chłop zapomniał co to było za komuchów albo i choćby PO. Pisiory do wywalę ja ale nigdy więcej tamtych zdrajców.

0

@Jackazz byłem po chleb i jechało kilka straży gdy wyszedłem i kilka gdy wracalem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pax też nie wierzyłem w kombinowanie lekarzy i szpitali dość długo. Do czasu dwóch przypadków w mojej rodzinie i bliskim otoczeniu. Pierwszy był jakoś na jesień w 2020. Ciotka żony miała robiony 3 albo 4 razy test. Ani razu nie był pozytywny(leczyła się onkologicznie) a zmarła na covid. Nikt nie zadawał pytań bo wtedy każdy przestraszony.
Drugi przypadek to jak wyżej, wypadek starszej osoby(babcia przyjaciółki). Kilkukrotnie robione testy, tylko ostatni pozytywny. 2-3 dni później nastąpił zgon
Serio nie słyszałeś że te testy nie są miarodajne?

0

@Homeopata8989 zerkałem wczoraj na mecz i aż sobie żartowałem że już się nowy nabytek kończy:)
Jednak sam Bremer jakoś mnie nie ruszał. Więcej szału robił ten ich prawy obronca

10

@Uukasz_93 jeszcze się okaże że Biden razem z tym komikiem ukrainskim i Putinem u Mazurka na urodzinach będą chlac:)

0

Jakby ktoś pytał to Vlahovic i Zakaria już się w Juve skonczyli, a Grimaldo poza bramka zagrał dobrze choć Benfika zremisowała:)

0

Tyle lat mieli skauci....

2

@Pawel13sz chyba 38 lat. Mało takich bo dodatkowo pracowity i zna się na mechanice.

0

@masq dziś grają z Boavistą na Eleven 4, może coś powiedzą

4

@Kgorecki2500 Jak zaraz "Szury" z Konfederacji nie dojdą do władzy, to pójdziemy z torbami

11

@Pawel13sz mamy w pracy kierowcę dyżurnego który po krętym placu potrafi cofać na najwyższych obrotach i zadokować naczepę bez poprawiania. A ja poprawiam się parkując prostopadle...

0

@Kinginiesta akurat mówił o tym jak nas UE z Niemcami próbują zrobić w bambuko, także w tym aspekcie murem za nim:) Później może być za murem, bo reforma mu nie poszła. Choć oby poszedł tam z całą mafią sędziowską i prokuratorską

0

Murem za Ziobro

2

@BorzyKrzys Urban robił wszystko by wybielić kolegów morderców. Ofiary się w grobach przewracają jak widzą młodych którzy go reklamują

0

@Chinaski szur, ale on i jego ekipa jeszcze niczego nie ukradła.
Szurowie>złodzieje

0

@Pawel13sz Messi...a nie, czekaj...:)

0

@13th raczej uczciwość i zasady

0

@Azi pamiętam jak Roberto dostał lewa obronę po raz pierwszy i zagrał dobrze:)

0

@bartekvisca dokładnie. Oglądałem wiele takich prób i na moje dużo nie braklo

0

@dniel niewątpie, ale kilka lat było by ciekawych. Trenerzy by wymyślali taktyki na nowo:)

0

@Lukas82 pytanie zasadnicze: czy mamy kogoś na ławce kto da więcej?

0

@Kacper1432 czasami na bezrybiu i rak ryba:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?