1

@ranger3120 nie masz umierac za Ukrainę. Masz umierac za kraj Twoich przodków. Nikt nie wie co w tej lepetynie Putina siedzi

0

@Majkel34 a tu twierdzą że kwaśniewski był najlepszym prezydentem...

2

@FC1899Barca przecież za jego panowania mordowano, sprzedawano za grosze, można było zniszczyć bez problemu każdego. Zdrajca i zlodziej

1

@maroon mi się na gotówkę też oczy otworzyły. Najgorsze że jest sporo osób które przez pandemię są za jej likwidacja. Myślę że cyklicznie trzeba przypominać co można zrobić jak władzy się lud nie podoba

1

@Barca1992 sankcje o których mowa spodziewalbym się bardziej w jakimś stand upie

3

@marcin62 każdy pretekst jest dobry by przypomnieć jaka gnida był donek. Teraz ta gnida niech przypomni wałki pisiorow i może w końcu zmadrzejemy

1

@trolownik teraz każdy mądry

0

Pytanie do pamiętających erę Guardioli: sezon 11/12 to była słaba gra w lidze plus ogrom błędów i pomyłek sędziowskich. Jakaś hiszpańska gazeta zrobiła wyliczenia. Nie śmiem prosić o linka, ale chociaż o naprowadzenie:)

0

@Katalończyk 99 tylko że Bartra notował mnóstwo klopsów i w Borussi i w Betisie. O ile w Niemczech go oglądałem rzadko, o tyle w La Liga regularnie i nawet komentatorzy na niego narzekali.
A dodam że sam go długo broniłem, bo potrafił i wyjść z kontra i strzelić. Po prostu dobry stoper ale nie na Barce

0

@Maker0 po premii za podpis się to zmieni:)

1

@Erik0 też tak myślałem, ale jak uznali to zrzuciłem na fakt że oglądałem na tel

1

@Worny chłopak jest inteligentny i waleczny. Auba lepszy ale na moje to może coś z niego byc

3

Pedri wrócił do formy. W sumie długo na to nie czekaliśmy:)
Graliśmy mniej intensywnie, ale nie dziwota po meczu w czwartek

0

@Amok97 grał w czwartek. Nie dziwota że zgasł pod koniec

0

@grejtxkrzychu słabo. Kilka strat, choć zdarzyło mu się przyspieszyć akcje.

0

@tbas pewnie że nie wiem. To forum, choć mnie anonimowe niż inne. Na moje temat nie jest zamknięty

0

Widzę małe podobieństwo między Destem a Semedo. W tego drugiego wierzyłem bo co jakiś czas grywał bardzo dobrze. A w maratonie z Realem(chyba pierwszym meczu z 3) to był poemat. Później wylądował na lewej obronie i na ławce. Miałem o to pretensje do Ernesto. Po sprzedaży widzę że on pewnego poziomu nie moze przeskoczyc już na pewno.
Z Destem póki co podobnie, z tym że do przodu gra jakby lepiej. Jednak inteligencję boiskowa ma na podobnym poziomie

0

@karolp1593 jak wkurzają Cię lewicowe kłamstwa n.t. NSZ i AK to polecam Leszka Żebrowskiego. Ma chłop mnóstwo dokumentów i

3

@PatrychoO będzie miał do CV:) swoją drogą Pep wczoraj kogoś takiego potrzebował mimo że miał gwiazdki za kilkadziesiąt mln

0

@tbas wchodzac w artykuły po konferencji o Amantadynie na FB wiele osób pisało jak im, bądź bliskim ten lek pomógł. I na stronach rządzących i "niezależnych". Myślę że z tym zakazem przesadzają po takich lichych badaniach

0

@Kgorecki2500 oby, życzymy tyle bólu co sam żeś wyrządził

0

@Irmscher10 i co Ci wyszło? Że kto?

0

@PatrykBarca tak wciągał nosem, że na stronach Juve mieli dość jego wysr ywów w obronie. Poza tym dobrze pamiętam że były spore obawy co do jego profesjonalizmu i...inteligencji.

0

Myślę że Pep gdyby mógł to wypożyczył by od nas za grube siano Luuka de Jonga:)

0

@PatrykBarca myślę że niewielu by postawiło pieniądze na to że Cancelo zostanie jednym z lepszych na swojej pozycji

4

@DLFCB ważne że Mou smutny. Może za rok będzie próbował przywrócić wielkość Legii w 1 lidze?:)

0

@kamilop nie obstawiam meczy, ale tu mógłbym postawić 100zł że odejdzie:) Kupa siana za sam podpis dla człowieka który nie wydaje się by miał do czegoś innego talent? Super okazja

1

Straciliśmy Etoo i jeszcze kupę siana. Najgorsze że na wiosnę grał koszmarnie. Z Interem jakby sabotował naszą grę.

0

@jeyx77x nie będę się kłócił, pamięć mam średnia:)
edit. Jednak miałem rację:)


0

@amanter Fati póki co nie gwiazdorzy i w najważniejszym jest lepszy- potrzebuje mniej szans do strzelenia gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?