0

@karolp1593 mój tata ma podobnie, a to dlatego że lewica zabijała ludzi a unia wolności(czyt. PO) wyprzedała mu firmę. Jego brat też się przekonał o ich mocy.
Teraz to już będzie z kaczorem do końca świata, nawet jakby chwycił go za rękę:)

0

Pamiętam mecz w którym dostał czerwo. To był chyba debiut. Przez tą chwilę zrobił na mnie wrażenie i póki co nadal robi

0

@Kluivert_P tylko same koncerny które produkują szczepionki wypłacily kilkadziesiąt mld kar.

0

Cześć ramblowicze. Zgłosiłem się na teleporade, dostałem skierowanie na test, tylko że to na drugim końcu miasta. W smsie mam to potwierdzić. Czy mogę jakoś zmienić miejsce testu? I z racji że dopiero pierwszy raz będę miał robiony test, mam pytanie: czy zawsze jest robiony przez nos? Wolałbym żeby mi dziubali w gardle bo śluzówki w nosie mam wrażliwe.

0

@YeastMoss hematolodzy mi nie pomogli na oddziale, ani w przychodni hematologicznej. Nie zawierzam się nikomu. Sporo czytam na temat zdrowia i nawet jeśli podejmę jakieś kroki to na pewno będą one małe a i na pewno będę się obserwować.

0

Dembele jak ma grać to tylko w walce o puchar albo o gwarancję LM. Jak to się rozstrzygnie to trybuny. On też klub wykorzystywał

0

@Naturopata z żywności to u mnie średnio. Zielone warzywa jem góra raz na tydzień bądź dwa, choć za to codziennie jem jajka, łyżkę oleju kokosowego nierafinowanego i trochę nerkowcow. Do tego kilka kropel Wit ADEK.
Chyba po prostu zbadam sobie poziom płytek teraz jak i w czasie zażywania:)
Dzieki

0

@Naturopata przymierzałem się do zakupu nac już kilka miesięcy temu. Powstrzymała mnie informacja o wpływie na krzepniecie. Miałem swego czasu spadki ilości płytek. 2x życiu. Przy grypie/przeziębieniu, wziąłem aspirin c(bądź coś podobnego) i najprawdopodobniej mam uczulenie na kwas acetylosalicylowy).
Mam w związku z tym pytanie: o zmniejszeniu krzepnięcia jest w artykule mowa, ale na końcu przy skutkach ubocznych cisza. Myślisz że lepiej gdybym tego nie stosował profilaktycznie?

0

@LaRoja wydaje mi się że pewna grupa piłkarzy przykrywała błędy innych. Po prostu w maszynie było łatwiej. Porażek mniej a więc i winnych

0

@Seba_89_ na Hondę Accord winno starczyć:)

0

@Lucassito jesteśmy zarejestrowanymi członkami. Mariuszka z podobnie niskim poziomem kultury udało zbanować, choć to trwało. Trzeba wypracować inny, bardziej skuteczny sposób na takich jak wy

3

@marcin62 a może by wszystkie skrajności odrzucić? Jakby nie patrząc z lewicy jest więcej smiechu

0

@Lucassito Barca ma swoich sicios, fcbarca.com też. Może zrobimy głosowanie kto jest za a kto przeciw wyrzuceniu Cię za pisanie głupot?

0

@KrwawiaceoczyVEB jakby Alemany był piłkarzem to z Chelsea w 2012 strzelił by karnego:)

0

@Faun ostatni raz to pisze, bo nie lubię się powtarzać: na Ukrainie jest gorzej!!!! Wszystkie wskaźniki o których wspominasz mają gorsze. Więcej im ludzi wyjechało, mają większe bezrobocie, wojnę, a polityków nie lepszych. Bez odbioru

1

@Pogba a może to z mediami coś jest nie tak? Nie h sobie szefo pracuje, a ocenimy po okienku

0

@realizator przestałem go lubić po tym gdy zrobiono z niego ofiarę po czerwieni gdy graliśmy z Arsenalem, także wolę nie:)

0

@Faun mój tata za czasów pomarańczowej rewolucji mówił to samo co Ty. Sam dostał i od PRL i od 3rp wiele razy po tyłku. Widział sporo przekrętów.
Pomysł zatem ile tych wałków musi być tam skoro ciągle im odskakujemy. Dodaj fakt że państwem są młodym i to z dużo większym wpływem agentury ruskiej
Ps. Mamy bardzo niskie bezrobocie, wysokie PKB. Co prawda koszmarne rządy i jeszcze gorsza opozycję, ale to Ukraina ma gorzej

3

@Faun tylko że to oni odstają i to mocno. Nie ma szans by choć zbliżyli się do nas i to pomimo że nasi politycy to dno

0

@FC1899Barca jedni wyrzucają na beznadziejne pomysły, drudzy pozwalają okradać wlasne państwo, a my się spieramy którzy wygrywają. 3 i 4rp trzeba zaorac

1

@Sau_Ron przyjęcie piłki z ręką na brzuchu i podanie do Bohana który strzela bramkę z Interem:)

0

@lndyki albo Lech Smudy:)

0

@doc nie bez powodu taka przerwa w kupowaniu zima:)

3

@Don-Corleone Janusza Lewandowskiego z PO za prywatyzację też uniewinnili. 3rp wiecznie żywa

0

@RosjaninBut NSZ też gnoili bo ta uznawała ruską swołocz za wroga tak jak Niemców.

0

@Comentateiro jeszcze została Pani doktor:) Pomijam kilku lekarzy których pokazywała w wystąpieniach Konfederacja. Nawet widziałem ostatnio program w którym jakaś Pani z rządu albo komisji pisiorskiej, mówiła że jest przeciwna obowiązkowemu szczepieniu z racji takiej że statystyki nie pokazują by to dawało jakieś duże profity. A pisaniem o tym że ktoś inny cierpi jest śmieszne patrząc jak sieją zarazę zaszczepieni na zachodzie albo w Izraelu

7

@Przemek2323 jakby dodać zęby to już wszystko co musi mieć czystego baba:)

1

@Kgorecki2500 tobie teraz to nie robi różnicy, bo nie patrzysz szerzej. To nas się ma powoli za sprawców zagłady żydów. Naziści wymarli, a za sprawą pseudo dziennikarzy z onet.pl albo gazety wyborczej w świat idzie kłamstwo o naszym sporym udziale.
To jest gra na wybielanie siebie kosztem nas.

0

@Comentateiro a dlaczego płaskoziemcy? Oddziałowa z covidowego z Chodzieży mi odradzała szczepienia, rodzinna mojego kolegi powiedziała mu żeby nie brał 3 dawki... co raz więcej wierzących w płaską ziemię:)

0

@puyol_presidend5 i Pepsi:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?