endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 oba pojedynki przegrane we frajerski sposób, to je mimo wszystko łączy:)
0
@Arkon rozwiń myśl. O jakim horrorze mówisz?
0
@hardmind i sprzedał PKP energetykę, Ciech, Adamów i kilka innych.
Różnica jest taka że po prostu nie pamiętasz już "hoo* d*pa i kamieni ku*a, ani tego że byliśmy już tylko teoretycznie
1
@Tridente2015 a ja pamiętam mecze z Chelsea. 2-0, do tego karny i gra w przewadze...przecież to był prolog do Liverpoolu
4
@jedrek7000 komuniści góra
1
@Arkon Bo nie pamiętasz jak można było zabic i wpisać samobójstwo w latach 90tych czy za późnego SLD
0
@JonSnow u nas za mało kilerów. Mam wrażenie że z nim by było jeszcze więcej podań przed bramką rywali:)
A tak serio to dobry piłkarz, ale jak brać to tylko w promo
1
@zadafcb za tą wojna nie nadażysz:)
0
@Maker0 wydaje się że to może być problem trenera:)
0
@Mat159 czytałem. Komuchy tak pewnie miały...
2
@Kitek1640 to wtedy wg lewicy byłbyś biedabiznesmenem:)
3
@Zoker jakby to był Tsubasa to byśmy do jutra ten rajd oglądali:)
1
To takie 3 nasze La ramble:)
0
@preemo @Lucassito sam go niezbyt chcę, ale skoro Xavi widzi w nim zbawienie...
Na pewno nie za kwotę o której mowa w artykułach.
0
@Kapitan_SW nie ma szans. Moja córka jeszcze nie wymawia "r":)
0
@NismoFCB Twój dziadek to jeśli nie miał dodatków sbeckich to akurat na pisiorach zyska. Mój tata też złego słowa o nich nie powie, ale to tylko dlatego że 3rp go mocno rozczarowała i ma po dziurki w nosie tą mafię.
0
@Ptasior najlepsze że LM zdobywali w zasadzie bez tych nabytków. Torres co prawda w 2012 dobił Barcę w półfinale, ale i bez niego pewnie byśmy odpadli
0
Patrząc na jego wiek i kontrakt 18miesięczny, uważam że cena 17-18mln będzie w miarę ok.
0
@xSZYMONOx jak większość. Slabo
1
Valverde lubi drugą połowę:)
1
W sumie fajnie by było gdyby odpalił po tym jak po latach wspierania go, odpuściłem:)
0
@macio_944 nie. Z grypą powinno być tak samo. W zasadzie każdym przeziebieniem
0
@Rewolucja123 oglądam angielska chyba najczęściej i na moje to od kilku lat mają jakby nieco więcej "szczęścia" do decyzji sędziowskich niż inni.
2
@MESSIah16 gdyby Robinho nie porzucił futsalu to byśmy o nim nie słyszeli:)
6
@Nazio87 jeszcze 2 lata temu była by to grypa. Dziś jesteś potencjalnym roznosicielem epidemii:)
1
@GuerillaAthletic najważniejsze byś nauczył ją żyć tak, by jeśli okaże się że niebo istnieje, ona tam poszła . Ja jestem wierzący, choć do kościoła nie chodzę. Dzieci uczę bycia dobrym. Choć przed tym mają się zastanowić, czy to nie zaszkodzi(jak danie bezdomnemu 5zl które przeznaczy na alkohol)
0
@Mixtape a obiecasz że nie będziesz obstawiał?:)
0
@barcelonaLM no tak. Wiara czyni cuda:)
0
@barcelonaLM możesz rozwinąć myśl o astrologii i horoskopach i ich wpływie na rzeczywistość?
2
@LuisSuarez09 mam wrażenie że o tym ego piszecie by zaklinać jego przyjście tam. W Hiszpanii na Halanda stać jeszcze tylko Atletico ale to i tak musieli by kombinować