0

@Tridente2015 oba pojedynki przegrane we frajerski sposób, to je mimo wszystko łączy:)

0

@Arkon rozwiń myśl. O jakim horrorze mówisz?

0

@hardmind i sprzedał PKP energetykę, Ciech, Adamów i kilka innych.
Różnica jest taka że po prostu nie pamiętasz już "hoo* d*pa i kamieni ku*a, ani tego że byliśmy już tylko teoretycznie

1

@Tridente2015 a ja pamiętam mecze z Chelsea. 2-0, do tego karny i gra w przewadze...przecież to był prolog do Liverpoolu

4

@jedrek7000 komuniści góra

1

@Arkon Bo nie pamiętasz jak można było zabic i wpisać samobójstwo w latach 90tych czy za późnego SLD

0

@JonSnow u nas za mało kilerów. Mam wrażenie że z nim by było jeszcze więcej podań przed bramką rywali:)
A tak serio to dobry piłkarz, ale jak brać to tylko w promo

1

@zadafcb za tą wojna nie nadażysz:)

0

@Maker0 wydaje się że to może być problem trenera:)

0

@Mat159 czytałem. Komuchy tak pewnie miały...

2

@Kitek1640 to wtedy wg lewicy byłbyś biedabiznesmenem:)

3

@Zoker jakby to był Tsubasa to byśmy do jutra ten rajd oglądali:)

1

To takie 3 nasze La ramble:)

0

@preemo @Lucassito sam go niezbyt chcę, ale skoro Xavi widzi w nim zbawienie...
Na pewno nie za kwotę o której mowa w artykułach.

0

@Kapitan_SW nie ma szans. Moja córka jeszcze nie wymawia "r":)

0

@NismoFCB Twój dziadek to jeśli nie miał dodatków sbeckich to akurat na pisiorach zyska. Mój tata też złego słowa o nich nie powie, ale to tylko dlatego że 3rp go mocno rozczarowała i ma po dziurki w nosie tą mafię.

0

@Ptasior najlepsze że LM zdobywali w zasadzie bez tych nabytków. Torres co prawda w 2012 dobił Barcę w półfinale, ale i bez niego pewnie byśmy odpadli

0

Patrząc na jego wiek i kontrakt 18miesięczny, uważam że cena 17-18mln będzie w miarę ok.

0

@xSZYMONOx jak większość. Slabo

1

Valverde lubi drugą połowę:)

1

W sumie fajnie by było gdyby odpalił po tym jak po latach wspierania go, odpuściłem:)

0

@macio_944 nie. Z grypą powinno być tak samo. W zasadzie każdym przeziebieniem

0

@Rewolucja123 oglądam angielska chyba najczęściej i na moje to od kilku lat mają jakby nieco więcej "szczęścia" do decyzji sędziowskich niż inni.

2

@MESSIah16 gdyby Robinho nie porzucił futsalu to byśmy o nim nie słyszeli:)

6

@Nazio87 jeszcze 2 lata temu była by to grypa. Dziś jesteś potencjalnym roznosicielem epidemii:)

1

@GuerillaAthletic najważniejsze byś nauczył ją żyć tak, by jeśli okaże się że niebo istnieje, ona tam poszła . Ja jestem wierzący, choć do kościoła nie chodzę. Dzieci uczę bycia dobrym. Choć przed tym mają się zastanowić, czy to nie zaszkodzi(jak danie bezdomnemu 5zl które przeznaczy na alkohol)

0

@Mixtape a obiecasz że nie będziesz obstawiał?:)

0

@barcelonaLM no tak. Wiara czyni cuda:)

0

@barcelonaLM możesz rozwinąć myśl o astrologii i horoskopach i ich wpływie na rzeczywistość?

2

@LuisSuarez09 mam wrażenie że o tym ego piszecie by zaklinać jego przyjście tam. W Hiszpanii na Halanda stać jeszcze tylko Atletico ale to i tak musieli by kombinować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?