endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 aferę skoków zaczynali tym że to bierecki je stworzył. Że były jakieś niewyjaśnione wyłudzenia. Nic o tym że że skok Wołomin ponad 2mld wyłudzono po ustawie PO PSL która wciągnęła system pod kuratelę KNF. Cały system miał mniejszy procent nieściągalnych kredytów niż bankowy. No ale po co być obiektywnym.
To samo z umową gazowa. Zawsze przypominali że pisiory to czy tamto. Nie wiem czy choć wspomnieli że umorzyli ogromny dług gaz gazpromowi w zamian za najdroższy gaz w UE. To wszystko pomimo że dzięki mimo wszystko pisuorom mieli alternatywę w postaci gazoportu
0
@A_Gomesinho_21 na bezrybiu i rak ryba:)
0
Ładnie się pożegnać, bo kto wie czy się jeszcze nie rozwinie?
0
@Krzychu1010 kupujący nie wiedział ...mam nadzieję że dobrze stargowales cenę:)
2
@MarioVeB! Ale jeszcze niedawno broniles Bartomeu:)
0
@Encore syn szwagierki przestał go lubić jak mu powiedziałem że kiedyś chciał zabić piłkarza Barcelony:)
1
@Abominacja "Jak widać Niemcy nie byli osamotnieni w swojej nienawiści do Żydów."
Pewnie że nie byli. W chyba całej Europie i Stanach było podobnie. Z resztą sami Żydzi byli antysemitami:)
"jedna krowa w palestynie jest więcej warta niz wszyscy Żydzi na ziemiach polski"
0
@Mesialdo87 ja też nie. Pilo się te siki połowę nocy:)
0
@Majkel34 żal się robi gdy tych ludzi oczerniają. Niewielu zauważa że robią to potomkowie tych którzy sfałszowali wyboru i mordowali tych którzy się temu sprzeciwili
0
@Mesialdo87 za studenckich czasów Carlsberga kupowało się bo ładna butelka, dobra cena i zachodnio brzmiało. Smak był fatalny
1
@Jonyx wykupili nam Neymar i od tego zaczęliśmy upadać. Na deser zabrali najlepszego piłkarza świata. Oby przepadli zaraz po wyeliminowaniu Realu
0
@DonAndresFCB mam przygotowany korzeń arcydzięgla, ziele ruty i dziurawiec. Już odliczam...:)
3
@Kusco15 powalasz argumentami. Nie rozumiem tylko po co zaczynasz dyskusje skoro później jej unikasz
1
@Kusco15 podjęto. Zrobiły to pisiory:)
Dasz mi jakiegoś linka do tych ich zezwoleń?
4
@Kusco15 nie obrońco. Tej patologii nie można obronić:)
A takim przyzwoleniu:
https://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/1072340,wyludzenia-vat-sluzba-celna-rynek-paliw-siwy.html
1
@barcelonaLM masz coś poza domysłami? Ma nie być mężów zaufania czy jak?
1
@Kusco15 powiedz to mojej dalekiej rodzinie zec wschododniej części która przez przyzwolenie na przemyt paliw za PO PSL zamknęła biznes
0
Słyszę bawiace się figurkami dzieciaki (jedna gra Barceloną, druga Polską:) wychodzę do sypialni, po 30sek wchodzą:
-tato, a ona mnie ugryzła
-bo ona wcześniej mnie tu uderzyła
-wcale nie
-tak!!!
-idzcie, zaraz przyjdę i się z wami rozprawie
-dobrze.
A później do siebie:
-chodz, teraz ja zagram Polską
-dobra
0
@barcelonaLM pamiętamy szopkę z wyborami samorządowymi za PO PSL:)
0
@Comentateiro mam podobnie. Obsesyjnie segreguje śmieci, stosuje ecodriving, oszczędzam wodę, prąd wszędzie gdzie przebywam, oddaje rzeczy po dzieciach, choć też i swoje, do różnych organizacji. Nim kupię coś "nie pierwszej potrzeby" szukam polskiego, sprawdzonego odpowiednika, sumplementuje się i dbam o swoje zdrowie, nie palę, nie pije, nie szczepilem się czymś nie do końca zbadanym i co często nie pomaga
0
@patrykzmc2000 ja go już skreslilem:) daje średnie liczby ale piłkarsko daje opcje.
1
@Comentateiro "Już zaraz w tym gnieździe zaroi się od nieodpowiedzialnych samolubów"
Przecież też mogłeś się nie szczepić i zostać samolubem:)
0
@Persyfl "Taki sztuczny i bzdurny wymysł jak naród nie determinuje cech człowieka." W jakimś stopniu może na nie wpływać.
Nie rozumiem tylko dlaczego tak usilnie próbujesz przypominać jak to Polacy gdzieś się nie spisali.
"Mówisz o badaniach dotyczących okresu ponad 70 lat później dotyczącego podejścia do państwa, które nawet wtedy nie istniało"
Izrael jest zamieszkały w 3/4 przez Żydów. Nie wiedziałeś o tym? Związku nie widzisz?:)
0
@Persyfl mam jeszcze raz napisać że badania sprzed kilku lat traktować szerzej? Jako swoistą "kontynuację".
Z resztą sami Żydzi są antysemitami. A 2wś pokazała jak wielkimi.
https://www.salon24.pl/u/gerda/842117,rabingreenbaum-jedna-krowa-w-palestynie-jest-wiecej-warta-niz-wszyscy-zydzi-w-polsce
Nie lubisz Polaków, oj nie lubisz...
0
@Encore jeszcze w zeszlym roku @MarioVeB! go bronil
0
@panczo brawo Ty. Na początku często gó wno wyborcze czy TVN bezpodstawnie obrzucały, ale ostatnio dużo częściej "podstawie":)
2
@Nedio nie Ty jeden.
0
@DonAndrzejos pasowałby do jego stylu. Trzeba tylko aktywować gen strzelania który drzemie w każdym Niemcu:)
1
@Janiama on Iniestuje:) Pedri przypominał Inieste ale Gavi też z niego czerpie
0
@Gaz Roberto to nasz człowiek od zapychania dziur:)