0

@Rewolucja123 mi się przypomniało jego mecz z nami gdy był w Bayernie Niby bramki, ale bez szału.

5

Dr Bruyne dziś biegł z piłką, zamarkował podanie i niemal spod siebie uderzył obok słupka. Puig gdyby miał tak kopnąć to piłka mogła by ledwo dolecieć.
Lubię go, ale chłopak przestał się rozwijać. Nadawał się do mętnej gry za Holendra, niemal jedyny coś kreował. Z niego może być wieczny rezerwowy, wprowadzany gdy drużyna szuka gola stawiając wszystko na jedną kartę.Tylko że w klubie z niższej półki

1

@tomek8756 nie lubić...jego trzeba nienawidzić bo bardzo dużo złego robił przez lata. Począwszy od KLD aż po PO

1

Przy takiej inflacji miliard może być mało:)

2

W ramach przeprosin za te reklamy, redakcja mogła by wrócić do pisania o tych którzy odeszli bądź są wypożyczeni. Tak dawno niczego nie było, że już nawet nie jestem pewien czy Messi na pewno jest jeszcze w PSG

0

@tomek8756 też mnie tu posądzali o antysemityzm jak wytykalem kłamstwa żydowskie czy też michnikowskie na nasz temat.

0

@BartqRKO powinien być zakaz wspominania tych meczy:)

0

@Barca1992 Żyta Gilowska się przewraca w grobie

0

@Pilka_jest_okragla I dzień dobry na klatce mówi:)

2

@Ghotti przecież Urban, naczelny tego pisemka na kolanach razem z kolegami, rozmawiał z ruskimi i raportował wszystko

0

@Bogan a może Eric?:)

0

@Tasde szkoda tylko że duża część rzeźników z Bilbao już nie gra. Kiedyś obok Espanyolu najbardziej brutalni. Teraz już na prowadzeniu

0

Dodajmy że z Levante strzelił gola którego z tego co pamiętam, nieuznano niesłusznie.

0

@SuperPatsonFCB przeciez Neumann mówił na taśmach, że swoich będą bronić jak niepodległości.
Poza tym ten człowiek współtworzył państwo teoretyczne. I bez chlania powinien siedzieć, albo być daleko od sejmu

1

@VamosRakieta nie kopie się leżących:)

0

@takisobiektos i dość szybkie zejście.

1

@Rdkzwt Scholes to uderzył po podaniu od Zambrotty

0

@Rdkzwt nie ma takich w Holandii ani nie miał w ajaxie

0

@Kurkmen cała 3rp to mafia

0

Nie sądziłem że Frankie będzie tak kiepsko u nas wyglądać. Coś mu w tej głowie chyba siedzi, bo wygląda jakby nie skupiał się na wydarzeniach na boisku.
Ps. Jeszcze się okaże że Luuka wykupimy albo damy w rozliczeniu Depaya:)

2

Ja jestem i to bardzo. Tak dobrej gry się nie spodziewalem

0

@Borneo dla mnie to jest test. Myślę że jak uda im się je wytwarzać na masową skalę a także względnie tanio, a badania niczego zlego nie wykażą, to się skuszę.

1

@MesQueUnClub_87 pamiętaj że Wit D3 najlepiej brać z K2(MK7)

1

@GeFcIo właśnie już drugi raz będę naprawiał dno w biurku z Ikei. Choć dla dzieci:)

1

@matirix20 Honda Accord 2,4 benzyna:)

0

@barcelonaLM i na tuska:)

2

@Piernik A tu tak się broni 3rp, tulei, a to jedna rodzina. Bo PiS....

0

@Borneo nie jest to samo. Dodawane są tam choćby barwniki. Nie jestem przeciwny. Niech badają i testują na chętnych:)

0

@Borneo nie jesteś krytyczny wobec rządów PO. Jesteś omamiony donkiem i co bym nie napisał zawsze dodajesz że Jarek coś tam. Dla wielu albo Jarek albo nikt, ty należysz do tych "albo Tusk".
Piszesz o tych autostradach a zapominasz że uznane były za jedne z najdroższych w Europie przy których zbankrutowało wiele polskich firm. Już nie pamiętasz jak że łzami w oczach chodzili do ministerstwa? Raportu NIK nie pamiętasz?

0

@Borneo a Tusk był na posyłki Merkel, która to porobiła Europę dogadując się z Putinem.
"Ale co rydzyk ma wspólnego z Rosją był w Niemczech i przywiózł kasęna radio nie wiadomo skąd dostał a w Berlin to centrum KGB" przecież Tuska też zwerbowano. Taki sam agent. Platformę zakładali TW, agenci i esbecy przy pomocy pieniędzy z zagranicy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?