2

Erni to był pełen paradoksów. Roznosił Real, a później męczył się z Elche. A chyba największym paradoksem jest to, że taki ja to zacząłem za nim tęsknić. Pewnie kilku takich się znajdzie

0

Traore będzie musiał chodzić w maseczce obok Buskiego żeby się nie zaraził:)

0

@iksajotien żałuję tylko że to był aktor na boisku. Poza Barca nie da się go lubić.

2

Antonella będzie załamana:)

0

@Marcin91fcb a no 4. Mój błąd:)

0

Nie mamy super piłkarzy, ale dobrze że chociaż jest wesoło:)

0

@Fake69 brzmi to dziwnie zważywszy na fakt że podobno spotkał się z Bartomeu. Chyba że to była plotka

0

@Hanok nie sprawdzi się to się go sprzeda za 20-30. Musimy teraz zachowywać się trochę jak w fifie

3

@william_wallace wyborcza to antypolska gazeta. Coś jak Onet. Masakra że ludzie to jeszcze wspierają.

0

@Borneo chodzi mi o wszystkie rzeczy szkodliwe, ale dopuszczone w małych dawkach. Nie jestem stary, nie jestem schorowany więc nie widzę sensu wstrzykiwania sobie rzeczy których wycofywanie choćby z farb malarskich jest podkreślane w reklamach

0

Z jego inteligencja prędzej zostanie skrzydłowym bądź wahadlowym

0

@paweldunajecfcb facet zdobył 5x LM i ciągnął Argentynę też dobrych parę lat. Zawiódł mnie odchodząc, ale nie było i nie ma lepszego niż on

0

@Borneo super są te przeciwciała. Myślę że tym wszystkim przeciwnikom chodzi o ten cały skład dodatkowy. Mnie w sumie również.

0

@Mow_mi_Douglas ekspertami nie są nawet lekarze. Znam przypadek gdzie chłopak w internecie sam poszukał badań i się wyleczył, bo dwóch lekarzy źle go prowadziło.

0

@Bunk420 pielęgniarka mówiła że jak nie chorujesz przewlekle i zdrowo jesz, nie zauważysz covida Rodzinna kolegi to nie wiem co dodała.

0

Koledze z pracy wczoraj lekarka rodzinna odradzała szczepienie dzieci i przyjęcie samemu 3 dawki. Jakby co to w Poznaniu. Co myślicie? Dodam że mama żony koleżanki pracowała na vovidowym w Chodzieży. Też nam odradzala

1

@DonMatteo901 jak Tebas chwali wiedz, że coś się dzieje

0

Za Guardioli po spadku formy, intensywności, człowiek był pewny że to przez dodatkowe sesje treningowe. Teraz to laba na całego

1

@Kurkmen tam łatwiej. Mniej ludzi, mało wojska, więcej ruskich

1

@KrwawiaceoczyVEB sól emska

0

@Hubertusk i super. Piłkarze dobrzy na Alaves.

1

@Kurkmen a się nabijali jak jakiś pisior mówił o new ribbentrop molotov

0

@Lola120 wystarczy że go w każdym meczu skrytykujesz z 5 razy. Lubię manity:)

0

@Rewolucja123 o dziwo po akcji bramkowej też zauważyłem "nosa" Jutgli. Myślę że za maszynki Pepa też mógłby grać co jakiś czas

7

Zdarzyło mi się wychodzić do kuchni i chyba zawsze wtedy gdy Pedri tak podawał. Kojarzę tylko dwa takie pytania i mnóstwo strat i złych decyzji

0

@paweldunajecfcb przypomnę tylko że tygodnik "nie" należy do komunisty i obrońcy morderców

2

@Oskar00 ja mam takiego kolegę. Kupuje BMW. Później narzeka bo DPF zapchany, bierze olej, części droższe niż w innych w tej klasie...

0

@Destroyer_of_Worlds można było obstawić u buków kolejna kontuzje Fatiego? Jeśli tak to wielu jest teraz pewnie bogatych

22

Brakuje takich artykułów. Kiedyś lubiłem sprawdzać wyniki drużyn gdzie nasi grają, ale ostatnio byłem z tym do tyłu. Dzięki

0

@Przemek2323 ja nie mam nic przeciwko gnojeniu jeśli wina jest tak widoczna.
Po jednej i drugiej stronie oszuści a wy im wybaczcie bo zdaje się wam że akurat tamci trochę więcej ukradli. Chore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?