1

Wczoraj cieszyłem się z gry jak za Enrique a dziś znowu czuje zażenowanie transferowe jak za Bartomeu

0

@Uukasz_93 pije tyle wodki. Czego nie rozumiesz?:)

0

@Esio nie wiem co znaczy piłować w tym przypadku, ale dla ciepłego silnika chyba lepiej trzymać wysokie obroty

1

@MESSIah16 ja chciałem 4, obecnie trwają prace nad 3:)

2

Chyba moderacja w przerwie "Ukrytej prawdy" przeczytała mój post o TVN:)

0

@Sysia11 rób sobie inhalacje z majeranku. Serio serio:)

4

@Przemek2323 nie liczę na to że pomyślałeś że wpuszczenie kilkuset osób będzie skutkowało tym że ich się tu więcej zjedzie....

1

@BulaKG mit chorób nieuleczalnych. Jacek Safuta

0

@Kinginiesta Jeszcze żaden żul mnie nie bolał:) co innego pijak z mafii pzprowskiej która ma krew na rękach. To już mi ciężko znieść

0

@Chaoss no i to byli ich koledzy. Czasami nawet jeszcze są

0

@Chaoss tylko tu przypomnę że właściciel tego pisma to kolega i obrońca morderców Polaków. Pozdrawiam

0

@Kinginiesta komuch Kwaśniewski kłamał by wygrać wybory. Jeszcze przed rządzeniem. Kolejne łgarstwa dołożył rządząc. No ale był opalony i miał ładna żonę więc zakompleksieni go wybrali:(

1

Pewnie od razu nie zagra, ale na pewno zerknę na wynik sprawdzic. Szkoda chłopaka tym bardziej że źle nie wypadł gdy go oglądałem

0

@Kinginiesta biorą przykład z komuchów. Jaruzelski, Kwaśniewski, czy Bartoszewski też sciemniali

0

@busquets5 ja mam mazdę 6gh 2.0 benzyna+LPG. Fajne ale żałuję że nie dołożyłem i nie wziąłem Hondy Accord. Mazdę za tyle kupisz:)

41

Rywal słaby, więc daleko mi by piać z zachwytu, ale widać było że z ruchliwym napastnikiem, który potrafi przyjąć piłkę gramy dużo lepiej

4

@Rewolucja123 nie notowałem niczego, przegapiłem 3min drugiej połowy, ale dla mnie Gavi bezsprzecznie.

7

Sprobowali by tylko nie

3

@Kusco15 Rosati byl w radzie nadzorczej FOZZ, matki wszystkich afer. Oczywiście nic nie wie...

1

@Hanok i obroni karnego

0

Pokazał że potrafi. Jak nie będzie poprawy do końca sezonu to wtedy można o tym myslec

2

@Przemek2323 oby nikt nie żył jak ten ruski zbrodniarz

0

@A_Gomesinho_21 lepiej żeby od razu wyjechali. Nie potrzebują chyba wojny?

0

@Kusco15 jeszcze mogli by podnieść podatek na tygodniki wydawane przez komuszego klamce który bronił i popierał mordy na Polakach. Może wtedy nikt "NIE" by nie kupował

1

@szymon6847 za SLD PSL szło na mordy, służby, zachcianki komuchów, za PO PSL to samo tylko mordów dużo mniej. Przyszli nowi się nachapac

0

@LionelM95 rzepakowy czy slonecznikowy niezdrowy. Lepiej masło klarowane albo olej kokosowy do smażenia. Dużo lepiej

0

@Cyzix najgorsze że inni złodzieje gdy się złącza z potomkami zbrodniarzy komuszych (którzy złodziejami też byli) też mogą rządzić. No nie ma nadziei

1

@michal26 a kolejne wybory wygrał Konfa:)

5

Do Halanda też niech zadzwoni:)

1

@fart jakoś Giuly do mnie nigdy nie przemawiał. Wolałem Pedro:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?