endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wczoraj cieszyłem się z gry jak za Enrique a dziś znowu czuje zażenowanie transferowe jak za Bartomeu
0
@Uukasz_93 pije tyle wodki. Czego nie rozumiesz?:)
0
@Esio nie wiem co znaczy piłować w tym przypadku, ale dla ciepłego silnika chyba lepiej trzymać wysokie obroty
1
@MESSIah16 ja chciałem 4, obecnie trwają prace nad 3:)
2
Chyba moderacja w przerwie "Ukrytej prawdy" przeczytała mój post o TVN:)
0
@Sysia11 rób sobie inhalacje z majeranku. Serio serio:)
4
@Przemek2323 nie liczę na to że pomyślałeś że wpuszczenie kilkuset osób będzie skutkowało tym że ich się tu więcej zjedzie....
1
@BulaKG mit chorób nieuleczalnych. Jacek Safuta
0
@Kinginiesta Jeszcze żaden żul mnie nie bolał:) co innego pijak z mafii pzprowskiej która ma krew na rękach. To już mi ciężko znieść
0
@Chaoss no i to byli ich koledzy. Czasami nawet jeszcze są
0
@Chaoss tylko tu przypomnę że właściciel tego pisma to kolega i obrońca morderców Polaków. Pozdrawiam
0
@Kinginiesta komuch Kwaśniewski kłamał by wygrać wybory. Jeszcze przed rządzeniem. Kolejne łgarstwa dołożył rządząc. No ale był opalony i miał ładna żonę więc zakompleksieni go wybrali:(
1
Pewnie od razu nie zagra, ale na pewno zerknę na wynik sprawdzic. Szkoda chłopaka tym bardziej że źle nie wypadł gdy go oglądałem
0
@Kinginiesta biorą przykład z komuchów. Jaruzelski, Kwaśniewski, czy Bartoszewski też sciemniali
0
@busquets5 ja mam mazdę 6gh 2.0 benzyna+LPG. Fajne ale żałuję że nie dołożyłem i nie wziąłem Hondy Accord. Mazdę za tyle kupisz:)
41
Rywal słaby, więc daleko mi by piać z zachwytu, ale widać było że z ruchliwym napastnikiem, który potrafi przyjąć piłkę gramy dużo lepiej
4
@Rewolucja123 nie notowałem niczego, przegapiłem 3min drugiej połowy, ale dla mnie Gavi bezsprzecznie.
7
Sprobowali by tylko nie
3
@Kusco15 Rosati byl w radzie nadzorczej FOZZ, matki wszystkich afer. Oczywiście nic nie wie...
1
@Hanok i obroni karnego
0
Pokazał że potrafi. Jak nie będzie poprawy do końca sezonu to wtedy można o tym myslec
2
@Przemek2323 oby nikt nie żył jak ten ruski zbrodniarz
0
@A_Gomesinho_21 lepiej żeby od razu wyjechali. Nie potrzebują chyba wojny?
0
@Kusco15 jeszcze mogli by podnieść podatek na tygodniki wydawane przez komuszego klamce który bronił i popierał mordy na Polakach. Może wtedy nikt "NIE" by nie kupował
1
@szymon6847 za SLD PSL szło na mordy, służby, zachcianki komuchów, za PO PSL to samo tylko mordów dużo mniej. Przyszli nowi się nachapac
0
@LionelM95 rzepakowy czy slonecznikowy niezdrowy. Lepiej masło klarowane albo olej kokosowy do smażenia. Dużo lepiej
0
@Cyzix najgorsze że inni złodzieje gdy się złącza z potomkami zbrodniarzy komuszych (którzy złodziejami też byli) też mogą rządzić. No nie ma nadziei
1
@michal26 a kolejne wybory wygrał Konfa:)
5
Do Halanda też niech zadzwoni:)
1
@fart jakoś Giuly do mnie nigdy nie przemawiał. Wolałem Pedro:)