endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 można powiedzieć że nigdy jej nie bylo
0
@Sulimo cała przyjemność po mojej stronie:)
0
@Mr8lack czy tylko ja brzydzę się słodkimi prezentami? Tyle badań a ludzie i tak dzieci trują
3
Pytać Trzaskowskiego o praworządność w Polsce to jak pytać Jarka o opony przejściowe
0
@DonMatteo901 nie sądzę:)
0
@Yoshi94 myślę że nawet jego najwięksi kibice nie potrafią wymienić jego sukcesów u nas
0
Wielu prezydentów mogło po Neymarze tyle zapłacić za niego, ale dać taki kontrakt mógł tylko nasz oszust
Nigdy nie wierzyłem że zostanie. Wie że po piłkarskiej karierze raczej niczego nie osiągnie i pieniądze będą priorytetem
0
@Grrrr Mamy młodych, ale mimo wszystko widziałbym go u nas. Dużo lepsza wersja Braithwaita
0
@Jakchcesz na pewno to umrzesz.
0
Ciekawe jak Kimmich się czuje? W końcu nie zaszczepiony
0
@AmigoBlancos ciekawe czy znowu będzie chciał złamać mogę Messiemu jak będzie przegrywał?
1
@Bocheno1 tu:) chyba większość z takich jak ja twierdziła że Puig potrafi ale musi pracować. Tej pracy nie widać. Przy padace Holendra jego gra dawala nadzieję. Tylko żal się robiło gdy patrzyło z jakim trudem oddaje dłuższe podanie.
0
@Jakchcesz obyś ty miał w tym wieku dużo w glowie
0
Mam wrażenie że gdyby chory byl Depay a nie Aguero, to byśmy coś trafili.
Na Holendrze nie stracimy finansowo, ale facet musi przed bramką szybciej myslec
0
@Kinginiesta nie będę pytał;p
0
Protoplasta Trincao:)
0
@Kinginiesta człowiek by ich chłostał, ale później patrzy że mafia tuska już się czai i sam chce się biczować:(
1
@kemyt1995 po latach śmiaje się że po bramce kontaktowej miałem jedną czarna myśl:)
0
@Berkman kto wie czy za lotniskiem w Radomiu nie stał Trzaskowski? W końcu to za PO PSL go oddano :)
To kto się ośmieszy dowiemy się za wiele lat. Lemingi też kiedyś krytykowały terminal lng
0
@Fantomas założę się że ofiar kolegów Urbana, właściciela tygodnika "NIE" jest więcej niż widzów i pracowników TVP world
1
@jareksk100 tylko że kolega nie patrzy na teraz, tylko na ileś lat wstecz. Żeby sobie grać bez szybkich skrzydłowych to musisz mieć mega pakę i to zgraną. U nas dawno nie bylo ani tego a i tego
0
@Allbi piłeś? Nie pisz:)
0
@Fantomas Ameryka nie sieje propagandy. Boki zrywac
0
@Pitinho zawsze coś wystrugał z przodu. W tym sezonie jeszcze do przodu nie podał:)
0
@prokofiew jak nie masz dostępu do diesla bez podatku to szukaj benzyny
1
@Fantomas Amerykanom ją nabijasz. Brawo Ty
0
@Lola120 przez kilka lat piłem tran, w tym przestawiłem się na d3k2mk7(to najlepiej przyswajalna forma tych Wit) plus dużo Wit c. Pamiętaj że forma suplementów też ma znaczenie. Najlepiej brać proszek albo w płynie. No i mixy odradzają bo np cynk z selenem się wykluczają.
Ps. Wit a, d ,e oraz k rozpuszczają w tłuszczach, resztę w wodzie
I tak jak wyżej piszą, ruch i zdrowsze jedzenie
0
@Joe_Pesci z naszej zrobią potwora:)
1
Nikomu tak w erze Guardioli i trochę po, nie życzyłem spadku jak im i Bilbao. Rzeźnicy. Wtedy było ok ...
0
@MarcelNJ11 moja pomyłka. Jeszcze Ilias ma 17, ale sądziłem że tyle samo ma jeszcze Abde i zapomniałem że od ponad miesiąca Balde ma już 18:)