0

@Bykunn przecież napisałem że to człowiek:)

0

@against_modern_football tylko że Rajmund, komuch z krwi i kości, ostro krytykował swoich synów. W czerwcu 1992r głosowałby tak samo jak Tusk, Mazowiecki czy też bolszewicy z sld

0

@Przemek2323 komuny nie obalili, ale na pewno byli jednymi z nielicznych którzy już na początku lat 90tych chcieli się pozbyć agentów. Tusk był przeciwny
Ps. Myślę że musiałbyś się cofnąć do afery FOZZ(Rosati z PO był wtedy w radzie nadzorczej) by znaleźć coś większego niż ogromne wyłudzenia VAT za platformy.

0

@Borneo polska zeszła z hiper inflacji za bolszewików z SLD. Ty za to nie wspominasz że dynamika wzrostu płac jest dużo większa niż za platformy.
Poza tym pewnie nie zauważyłeś że cała Europa bije rekordy inflacyjne.
Nie jesteśmy beznadziejnym narodem tylko najbardziej atakowanym. Każdy coś chce urwać dla siebie. Zachód za łapówki powykupywal zakłady, bo niektórym Balcerowicz wmówił że kapitał nie ma narodowości. Na dodatek mają w swoich rękach większość mediów, co na zachodzie było by nie do pomyślenia. No ale wyznawcy platformy obywatelskiej to nie przeszkadza.
O ruskich to nie ma co pisać bo i w Europie destabilizują, u nas nie mniej.
Nie wierzę że w komunie było Ci źle, bo w życiu nie głosowałbys na tych z którymi się dogadali

0

@MysticCat dokładnie. Jak schodził to byłem w szoku widząc ten wynik.

2

@agaFCB wydaje mi się że w te 60min przebiegł ponad 8km. To na pewno go broni

0

@Ronmes oby Iniesta był jednym z nich:)

0

@Mixtape np. Barcelona:)

0

@MesQueUnClub_87 no nie wiemy. Jednak to mało prawdopodobne. Widziałem urywki chyba niemieckiego reportażu to tam było to samo co w TVP, plus jeszcze słowo o Litwie

1

@don'T.R.I.P.e ale nie trzymał linii spalonego. Gdyby Alexis skiksowal to nie mógłby dobić:)

1

@Rewolucja123 Nico, Gavi i Luuk najlepsi:)

4

@MesQueUnClub_87 na Ukrainie czy Litwie też PiS kłamał?

0

@chosenone przecież PO tak samo działa. Tusk chlał gdy wybuchał stan wojenny a weź to napisz do @Przemek2323 to nawet nie zareaguje:)

0

@Bykunn "z jajka też nigdy nie wyrosło nic innego niż kura a jednak mówimy o nim jajko :D" czepiasz się moich skrótów myślowych a przy swoich broniąc się jeszcze kłamiesz.

Płód to człowiek.

0

@Borneo tuskowa budowa to przede wszystkim mnóstwo bankructw firm budujących najdroższe chyba w UE autostrady
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/euro;2012;doprowadzilo;firmy;budowlane;do;upadlosci,227,0,1099235.html

"Co do tuska jak moze porównywać tuska gdzie budowaliśmy infrastruktura która dziś przynosi dochodów z sytuacją pis.Gdzie cały czas masz wzrost gospodarczy w wyniku tego że ue inwestuje."
Pomijam że piszesz niechlujnie, ale czy przez powyższe mam rozumieć że PiS buduje bo ma $ z UE a pisiory to ja to z naszych?

O inflacji za rządów tej kreatury napiszę tylko tyle
2008 4,2%
2009 3,5%
2010 2,6%
2011 4,3%
2012 3,7%
I to wszystko przy niższym wzroście średnich zarobków w kraju.

A co do skoków, to od razu zapytaj Sekielskiego dlaczego ta afera ma być tylko pisiorska skoro ustawa o tym systemie(wszedł pod kuratelę KNF!!) weszła na jesień 2012r i wtedy dopiero że skok Wołomin zaczęły wypływać 2 miliardy?
Biedne służby tuskowego oszusta nic nie mogły zrobić mimo tylu narzędzi ani w sprawie skok, ani Amber gold, ani wyłudzeń VAT, ani przemytu paliw. To ma być normalne państwo? Chyba sobie kpisz

0

@Borneo lista afer po-psl jest równie długa a nie skreślasz ich. Piszesz o leczeniu z podziałów, ale Ciebie też to dotyka.
Inflację zaliczasz do afer PIS, ale tuskowa inflacja to już czyja wina? O ogromnej(25% przy poniżej 10% obecnie) platformowej luce VAT może wspomnimy? Wszystkie pisiorskie Ostrołęki, respiratory, odprawy, premie i inne to pewnie nie połowa tego co tracił nasz budżet przez bandę tego złodzieja.
PS. Obyś miał okazję wywalić PIS głosując na Konfederację:)

0

@Bykunn nie odwracaj kota ogonem. Ja zbyłem milczeniem Twoje "z jajka też nigdy nie wyrosło nic innego niż kura". Bo krokodyle przynosi bocian...

0

@Byczek9393 i wierz tu pismakom:)
Jutro wejdziemy i będzie Xavi w PSG

0

Komentarz usunięty

0

@Borneo wyżej pisałem do tego co go już z rozmowy wykreślono, że ta decyzja to raczej spóźniona. Nie siedzę w tym zbyt głęboko ale zgadzam się że mogli działać szybciej. Ty natomiast już bijesz na oślep. Zaraz winą glapinskiego będzie to że tusk się urodzil

0

@Bykunn poczekaj, najlepsze przed nami:) A zszokował by Cię widok człowieka jedzącego człowieka?

0

@Bykunn szokuje Cię człowiek jedzący np. kurczaka z rożna?

0

@Bykunn dlatego zadałem Tobie pytanie. Chyba się trochę różnimy od zwierząt, co?

0

@Borneo aaaaa czyli Glapiński jest winien hossie na rynku materiałów spowodowanej przez pandemie i wcześniejszą ostrożność poroducentów?:) Grubo idziesz:)

0

@Bykunn ale jajko to wczesna faza rozwoju zwierzęcia. Nie uważasz że różnimy się od nich?

0

@Borneo a wiesz że NBP Glapińskiego dostało nagrodę za najlepiej zarządzany bank centralny?:)
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-29/nbp-z-nagroda-za-najlepiej-zarzadzany-bank-centralny-w-europie-w-2021-r/

1

@Bykunn a wyhodowałes z tego kiedyś coś innego?

0

@Kgorecki2500 dziwne że pisze to członek partii która mimo że miano oddać terminal w Świnoujściu, zgodziła się na najdroższy gaz w UE i podarowała 1,2mld długu za przesyl. Pomijam oddanie śledztwa ruskim wbrew interesowi kraju

0

@Herato a wiesz że podwyższenie stóp może trochę wyhamować inflacje? Opozycja krytykowała ich że to spóźniona decyzja

1

@Comentateiro Ty zacząłeś temat odpowiedzialności. Także jesteś za nie odpowiedzialny.
PS. Lekarz prowadzący bliźniaczą ciążę mojej żony mówił, że w Angli gdzie pracował, doradzali by nam aborcję. Nie będę mówił jak ona przebiegała, napiszę tylko że obie córeczki są zdrowe i mają 6 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?