endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior Kurski na to nie pozwoli:)
0
Gdyby Koeman jeszcze był u nas to może Holendrzy by go od nas wykupili?:)
4
A jak był najlepszy na świecie to nie grał....
0
@Kidd wolę jego niż Thiago
1
Życzę każdemu z nas takich zarobków:)
0
@Rust_Cohle przepraszam:(
1
@MesQueUnClub96 tusk już przeprasza angele:)
1
Jeśli nie wynajął ich za swoje, to paka gwarantowana.
0
Nic tylko życzy Besiktasowi wygranej w lidze Europy:)
Ewentualnie drugiego miejsca, jeśli my w niej zagramy:)
0
@Kgorecki2500 ja od morderców i oszustow trzymam się z daleka
0
@Pawelec7 weź co tańsze w podobnych parametrach. Ja gdy byl remis to zerkałem co wyprodukowali w Polsce:)
Ps. Jedyne co od remontu moim rodzicom polecali to piekarniki Amica. I wizualnie najladniejsze
0
@konrad1661 wybrał sukcesy.
3
@tomek8756 ja tu tylko przypomnę że "NIE" to komunistyczne pisemko. Jego naczelny bronił morderców Polaków
3
@Pilka_jest_okragla dla mnie większy talent niż Pedri i Nico. Co by nie pisać, oby nam obrodziło tak jeszcze w obronie...
0
@MarcelNJ11 może Morata:)?
0
@macio_944 nie wiem czy raz, nie śledzę Cię:)
Wkleilbym coś od szechtera ale nie podpowiada się gdy wklei się cytat:)
0
@DaPidejpi niby tak, ale wydawało mi się że kozaczyl z niechęci i wrogości.
0
@Berkman i to wszystko wywnioskowałes z wpisu ośmieszającego kolesia któremu CPK jest niepotrzebny bo ma lotnisko w Berlinie?:)
0
@macio_944 ależ w Tobie agresji:)
https://dorzeczy.pl/kraj/65962/trzaskowski-trudno-bedzie-konkurowac-z-lotniskiem-w-berlnie.html
0
@zadafcb pamiętam spiny Messiego z Robertsonem i aż dziwne że go wskazał.
0
@macio_944 aż dziwne. Przecież Niemcy też mają flagę. Może nie wie jakich kolorów?
0
@Persyfl już w niejednej konwersacji ktoś oczerniając jakaś grupę podaje przykład jednostkowy i to przeważnie bez możliwości weryfikacji. Wole się ubezpieczyć:)
Mój ojciec jest z Kielecczyzny. Nie dysponuje dokumentami bo pochodzi z prostej i biednej rodziny. Natomiast do wielu kłamliwych dokumentów dotarł Leszek Żebrowski. Przypomnę tylko że NSZ było i jest znienawidzone przez komunistów bo nie ujawnili się po wojnie. Akowcy którzy to zrobili niestety w najlepszym wypadku mogli uciec z kraju. Większość została zabita lub skazana
1
@Comentateiro prawidłowa reakcja
0
@Persyfl jeśli traktować ją jako całość to nie, nie robiła tego
30
„Podziemie narodowe to byli ludzie straszliwie połamani, prześladowani do końca PRL. Jak zacząłem ich poznawać, to naprawdę robiło wrażenie, w jakim są stanie fizycznym. Włodzimierz Kołaczkiewicz ps. „Zawisza” z NSZ chodził z głową przy ziemi, a był wyższy ode mnie. On był przywiązany łańcuchami do sufitu w więzieniu kieleckim. Bito go drągami metalowymi po ciele i połamano kręgosłup. I przypomina mi się niezwykłe świństwo, jakie temu człowiekowi zrobił niezwykle ohydny typ czyli Jerzy Urban. W 1990 roku był zjazd żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej i msza w katedrze kieleckiej. Urbanowcy zrobili zdjęcie pana Kołaczkiewicza i stojących obok kombatantów w podobnym stanie zdrowia, a potem zamieścili je w tygodniku „NIE” z ironicznym podpisem „czy oni mogli szkodzić Niemcom?!”
To odnośnie antypolaka Urbana i jego pisemka "NIE". Rozumiem że jest czasami zabawny, ale jeśli ktoś robił wszystko bysmy byli biedni, to się go nie wspiera, nie reklamuje
0
@Kacper1432 ja akurat patriotyzm mam wszczepiony ale pełna zgoda z tymi skrajnymi stronami. Ciężko nawet dojść kto gorszy
0
@Abominacja na TVP leci program gdzie jurorem od wieku lat jest zadeklarowany gej. Ani rząd, ani organizatorzy nie mają z nimi problemów, bo pewnie i wśród nich tacy są. Problem jest z tym całym wciskaniem ideologii. Robią z tego modę
4
@maciar tylko żeby Białoruś wyciągnąć z bagna to trzeba działań całej unii. A widać że zachód nie chce tego
0
@Borneo jest coś takiego jak przepływ towarów i usług. O tym kiedyś mówił Jarek i choćby dlatego nie opłaca się wychodzić. To że Ci pochanke albo lis powiedzą że pisiory chcą wyjść, to nie znaczy że tak będzie.
Co do rozp....to nawet nie raczyles odnieść się do win UE. A jest ich sporo. Pomijam już sprawę Turowa i ze jedna baba, w czasach gdzie całej Europie grożą spadki mocy, każe zamknąć ważna kopalnie.
Druga baba mówi że nie da pieniędzy na odbudowę bo nie możemy mieć podobnych przepisów co do sędziów jak w europie.
PiS to półgłówki ale UE się z nimi ściga i idą łeb w łeb.
0
@Mihcim czyli nie potrafisz odpowiedzieć? Skoro nie jestes pijany to z pewnością tem...