0

Nie wiem czy jest w Europie klub w którym gra tylko 17latków...

2

@Azrik Oleguer to chyba nie był dobry wybór:) Reszta na plus

1

@soczeq było. Mimo gadania o skrzydłach, sporo akcji szło środkiem, jak za Pepa. Była asekuracja, ale po bramce trochę klapło. Runęło po zejściu Busquetsa.

1

@Pilka_jest_okragla ma takie skoki. Bywa że gryzie, walczy, biega, by po minucie poczłapać, powozić, pomachać.

1

@Ricc dołączam do drużyny:) byłem za tym by grał regularnie. Przekonywały mnie te jego epizody. W tym sezonie to już jest tragedia. Dziś to myślę że 90% podań było do tyłu

1

@Encore :( 15 znaków

0

@DonAndrzejos ze Szwecją widziałem pewne podobieństwa z Iniesta.

0

@BulaKG a mając dane abonenta jestem w stanie oglądać? Obecnie mam od wujka ncplus. Nie wiem jaka ma umowę dokładnie. Pozostaje mi samemu wykupić czy jest szansa?

0

@Przemek2323 zadłużył nas na ponad 400mld a jeździ takim tanim autem?

0

@igor69 Jarka kamień już leci:)

3

W sprawie prawka tuska, jedynym który może rzucić kamieniem jest... Jarek:)

0

@tomek8756 a TVN powstała z pieniędzy ukradzionych polakom

4

@Fantomas super. Za machlojki swoje i kolegów nie przeprosił do teraz:(

1

@haryveb944 dziwne, zadłużył nas na ponad 400mld mimo wyprzedaży w stylu Ciech czy Adamów a nic mu nie zrobili...

0

@Persyfl jedyne przypadki wydawania o których słyszałem dotyczyło jakichs sowieckich morderców. Nie widzę w tym niczego złego. Masz inne, chętnie poczytam.
Niemcy ludzi z BŚ nawet leczyli. To się nazywa pragmatyzm. Zawieszenie broni było czasowe.
A o "Tomie" Leszek Żebrowski mówi od końca 49min filmiku wyżej.
A co do Wierzchowin
https://www.nsz.com.pl/zagadka-wierzchowin/
Nie jest łatwo się w tym odnaleźć, ale to dlatego że nawet denna Wikipedia pisze o preparowaniu dowodów. Rodzina mojego ojca ma o dziwo zupełnie inne zdanie o tych grupach niż komuchy.
"Amerykańskie raporty mówiły też o udziale BŚ w Powstaniu, więc trzeba brać je z przymrużeniem oka"
BŚ powstała w trakcie powstania, Amerykanom zapewne chodziło o to że później dołączali do nich powstańcy.
O mordowaniu które w PRL urosło do granic absurdu mówi też od mniej więcej 1h30min. Skup się na 1.35.


1

@Pawel13sz mam zdj z Poznania z podobnymi, tylko trochę mniejszymi. Nie pamiętam czy była burza:)

0

@Persyfl nie było wspólnych akcji brygady świętokrzyskiej z Niemcami. Były przerzuty, doposazyli ich i tyle. Choćby wyzwolenie obozu w Holiszowie uratowanie kilkuset Żydówek, raporty gen Pattona, czy też wyrok francuskiego sądu o braku dowodów kolaboracji ludzi Bohuna, niech o tym świadczą.
Nie pamiętam wszystkich dokumentów jakie pokazywał Leszek Żebrowski ale wiem że w brygadzie było chyba dwóch Żydów. Nie wiem o której akcje likwidacji tej nacji Ci chodzi, ale w ciemno obstawiam że troszczysz się o bolszewickich Żydów. Bardzo chętnie przesłucham wykłady o BŚ jeszcze raz, więc napisz jak możesz dokładnie gdzie zabijali niewinnych

3

@Mixtape czy beton tuskowy różni się od pisiorskieho?

0

@barcelonaLM może kontekst inny. Co by nie powiedzieć, ten kłamliwy polityk i tak niczego nie przewidział.

0

@RichardWinters plus za to że Ty wiesz jaki jest klucz wyświetlania, minus że myślisz że każdy wie:)

0

@RichardWinters to już człowiek nie może się dziwić?

1

@tomek8756 Jarek już zapomniał że mieli w rządzie kiedyś Zytę Gilowską...

1

@Kredon U mnie jeden kierowca. A kolega teścia szwagierki zmarł kilka dni po szczepieniu

0

@koksik2700 a no dlatego że zaraz będzie miał 35 lat. Bardzo często odstaje. Półtora sezonu to max jeśli mamy być drużyna z topu. Jeśli Xavi tyle nie wytrzyma, to znaczy że musieliśmy sporo przegrywać.

0

Oby był ostatni. Jeśli nie, to będzie oznaczało że Xavi nie wypalił a my kadrowo będziemy nadal słabi.

0

@Persyfl czy przez kolaborację rozumiesz wspólne akcje przeciwko komuś? Jakieś sabotaże? Czy szkolenia, przerzut oddziału?
Czy przez dopuszczanie się zbrodni na cywilach rozumiesz zabijanie PPRowców, agentów?
Jakoś pół roku temu przesluchalem sobie rozmowę Żaryna i Żebrowskiego i pamiętam że podważali oszczerstwa kłamców z gazety wyborczej. Było tam też o tym jak ta kolaboracja wyglądała. Mój ojciec mi mówił, że oni mieli bardzo duże wsparcie ludnosci do samego końca. Zdarzało się że ten koniec następował po wojnie, po znalezieniu ich przez czerwonych.



0

@Comentateiro ja tylko chciałem byś sam sobie odpowiedział na pytanie ile wydałeś na mało potrzebne rzeczy mimo, że wielu ludziom, także z bliskich okolic, te pieniądze uratowały by życie albo zdrowie

0

@Comentateiro "przy granicy Polski, relatywnie zamożnego kraju, pozwala się umierać ludziom, a duża część społeczeństwa jeszcze temu kibicuje"
Pomyśl ile kosztował Twój smartfon, tv, samochód i powiedz nam, dlaczego pozwalasz innym umierać?

1

@LucaMancini ja nie broniłem rodzicom się szczepić. W sumie i tak bym nie wygrał. Sam tego nie zrobiłem przez fakt że myślę o jeszcze jednym dziecku. Nie ufam koncernom farmaceutycznym.

0

@Herato to był czas gdzie mieliśmy jakość z przodu i dobrzy pilkarzenie byli nam potrzebni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?