endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Leo pewnie przyjdzie czekać wieki, ludzkości, jeśli nasz gatunek przetrwa. Dobrze że mamy zadatek na nowego Andresa. Tym bardziej że zawsze go bardziej bardziej ceniłem:)
1
Turcja dostała 6 lat temu 6mld euro za 4mln uchodźców. Pomijam już inflację, ale ciekawe czy dostaniemy porównywalna kwotę?
0
@BorzyKrzys dokładnie. Poza tym Niemcy też długo stały tam gdzie Węgry, a póki co zrobili może dwa, trzy kroczki. I dla Szwabów i dla Węgrów interes bardzo wazny
1
@Xwowrak też mi się nie chce wierzyć że bloki rozsypane a gdzieś wyczytałem że kilkaset osób oficjalnie. Inne że kilka tys. Wiem że są syreny alarmowe, ale wiemy że schronów aż tyle nie ma, piwnica to też nie jest super bezpieczne miejsce, a i nie każdy reaguje ...
Oby nie pozwolili kacapom już nigdy straszyć. Zrobic skutecznie to co próbowano kiedyś z niemcami
1
@Criss18Barca gdyby tak było z tym leżeniem to teraz Niemcy by się zbroili na kredyt a my mieli doła bo interesy na wschodzie kiepskie
0
@Gall TVN to ciągle czerwonych generałów zaprasza więc nie dziwne
0
@Persyfl dokładnie:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Uchod%C5%BAca
0
@Kapitan hawk u nas robiły to jednostki. Żydzi czy Ukraińcy mieli zgodę władz, wojska
0
@DaPidejpi ale żeś nastraszył:) owszem, można jod przedawkować, ale ogólnie mamy go za mało w organizmie także super że ludzie chcą go brać, byle z głową.
0
@Gwyn płyn Lugola jest znany dziesiątki lat i ma mniej efektów ubocznych niż sporo popularnych farmaceutyków
1
@kuz znasz jeszcze jakaś brzozę która rozwaliła skrzydło? Pod moskwa taki sam tupolew ściął las a skrzydła ocalały
0
@IAmLegend Pani Ola u moich rodziców zrezygnowała z siemienia lnianego:) super babka a ceny ma na poziomie hipermarketów
0
@Kgorecki2500 urban, obrońca morderców Polaków też jeszcze żyje
0
@tristan87 ropy i gazu im nie starczy by zadoscuczynic
0
Jak większość kibiców.
0
@deyna2018 coś tam po rosyjsku. nie idzie zbyt dużo zrozumieć
0
A we Francji piszą że Polacy nie pomagają Ukraińcom... Za to robi to Portugalia czy Belgia.
https://www.tvp.info/58828322/mapa-le-figaro-polska-nie-pomaga-ukrainie-militarnie-ani-humanitarnie
1
@Pawlak1992 jestem uczulony na zakłamywanie historii i tam to czynili. Jednak teraz to już co innego. Mamy okazję zakopać topór wojenny.
0
@Krzysztof1987 sciaskał się z każdym wielokrotnie. Wszystko jest możliwe bo zachód jest sprzedajny. Nadzieja że ludzie będą im przypominać
0
Bayraktar=Alemany.
Fakt, nie opinia:)
0
@kuz no ale co z tym skrzydłem? Po tej katastrofie samolotu powinny być z brzozy robione:)
0
@Vebrol kwachowi mógł dużo powiedzieć. W końcu obaj to kacapy
0
@Survier nie. Dzieciaki mnie ubudzily około 10min:)
4
Dziś mi się śniło że gramy z Bayernem. Cisnęliśmy ich mocno. Był słupek, aż w końcu...Dembele dośrodkował i piłkarz niemieckiej drużyny zagrał ręką. Do piłki doszedł....Xavi prosto z ławki. Strzelil
Raczej mało prawdopodobne, co?:)
0
@wuwunio92 zostaw nas w spokoju i jak jesteś taki mądry zajmij się dziennikarzami
https://natemat.pl/399627,rosja-uzyla-bomby-prozniowej-to-bron-zakazana-przez-konwencje-genewska
0
@normasubiektywna nie wiesz do jakich izb? No to chyba musimy zakończyć ta dyskusje
0
@normasubiektywna no więc choćby sposób wybierania do izb jest podobny jeśli nie taki sam.
No i co to praworządność? Nie ma takich rzeczy które zrobiły pisiory a czego nie zrobiła PO albo inne panstwa
0
@normasubiektywna a gdzie w traktatach jest o tym że nie możemy mieć podobnego prawa do innych krajów?
0
@MesQueUnClub96 ja więcej zgarnalem już z 500plus:)
10
No ja myślę. Przez 4,5 roku zaświecil tyle razy co gwiazda betlejemska.