endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie są ci cyganie od czołgów? Przecież z tak starym samolotem też sobie poradzą...
0
@Mati90fcb z caracalami czuł byś się bezpieczniejszy? I kiedy anulowali patrioty?
1
@Borneo szkodnikami są nazwani bo poszła opozycja do władz UE i powiedziała że nie możemy mieć podobnego prawa sądówniczego jak na zachodzie. Najlepiej jakby kasta nie musiała za nic odpowiadac
4
@Kgorecki2500 uuu, ruski urban z tygodnika "nie". Miały być embarga:)
0
@DaPidejpi bo pewnie nie oglądałeś:)
0
@Emhyr czego ma dowodzić twój wpis?
0
@foczkyyyhg brałem od groma Wit c w proszku i d3k2mk7. Choć mi było zimno wieczorem a na drugi dzień czułem się jak na kacu-bol głowy i brak apetytu. Sobota już dobrze
0
Komentarz usunięty
0
@Arkon nie rozumiecie że ci nieudacznicy będą rządzić bo opozycja to takie same gałgany?
0
@dorkizos jechałem na nockę i pobiłem rekord bez trzymania kierownicy:)
0
@pt9 ja mam dwie księżniczki bliźniaczki:) nawet różowy jakby trochę ładniejszy:)
0
Komentarz usunięty
1
@Commandement ja kiedyś miałem tak samo i do zera zjechałem. Od teraz mam kamerke
0
@MesQueUnClub_87 nie sądzę:)
0
@derlysy1979 wszystko drożeje, za coś działacze muszą kupić jacht, wycieczkę. A że okupione krwią?
0
@ferdas_rawa złych sformułowań używam, wybacz:) co by jednak nie napisać, już kilka razy w ciągu roku, dwóch słyszałem że mięsa nie muszą sprowadzać. Z resztą w linku od Ciebie też tak piszą.
https://swiatrolnika.info/eksport-miesa-wzrost-rosja
Teraz trzymajmy kciuki by z kupnem zbóż im nie szło kompletnie
0
@ferdas_rawa jeśli chodzi o uzależnienie się od żywności to im moim zdaniem poszło. Mięsa mają w brud, zboż i reszty brakuje ale podejrzewam że niezbyt dużo. Ruskie padają, ale oby jeszcze przyspieszył ten proces
1
@patry295 byłem świadkiem rozbioru jego szarych komórek. Tylko to była tak dobrze zorganizowana akcja, że nie wiem kiedy to nastąpiło. Autobusy jakies popodstawiali czy co?:)
0
@Kengo jeszcze chyba 2 lata i będzie można kupować ziemię na Ukrainie. Swoich śrubek nie zainwestuje, ale gdybym miał spadek? Kupić i przepisać wnukom:)
0
@Persyfl przepraszam za pogmatwane z tymi "ruskimi":) wszystko tak dosłownie bierzesz, jak dziecku trzeba wyjaśniać.
Ty masz problem z prawdą o żydach a ja z ruskim onucem (urbanem) który bronił morderców kłamiąc na temat. Musimy z tym żyć:)
0
@Gall ciężko będzie, no ale mówimy tu o ruskim onucu. Wmawiał nam że nas nie mordują
1
@Persyfl Erytrea, czy Korea też nie są ruskie. Ukraińscy z pochodzenia generałowie w ruskiej armii też są ciągle ukrainscy. Czy ta men da przeprosiła za swoje czyny? Zadośćuczyniła?
A co do treści to nie zarobiłby gdyby treściami udowadniał że jest ciągle ruskim onucem
1
@Kredon powinniśmy. Niestety w 1992r pewna próba się nie powiodła.
0
@Joe_Pesci a ktoś tu pisał że nas to nie dotknie? Raczej staraliśmy się pocieszać że ten kraj morderców będzie miał gorzej
0
@Kgorecki2500 to było nieuniknione i każdy kto by się sprzeciwiał byłby zdrajca. Poniżej link o tym kim był towarzysz Geremek
13
Skoro nakładamy bana na wszystko co ruskie, to dlaczego wciąż widzę tu mnóstwo wrzutek z tygodnika "NIE"? Wiem że dużo tu młodych którzy historii mogą nie znać, ale musimy pamiętać o tym "goebelsie stanu wojennego". To on kłamał i oszukiwał Polaków w czasie gdy część ich zabijano. On pierwszy by witał ruskie tanki gdyby tu weszły
https://wpolityce.pl/polityka/414495-jerzy-urban-zaluje-ze-z-polski-wyparowal-rosyjski-jezyk
0
@Kusco15 a czy któryś z tych 3 punktów to kłamstwo?
0
@FCBparasiempre ja też nie, ale po pierwszym meczu jaki widziałem, wiedziałem że będzie jednym z najlepszych:) bardzo żałowałem że nie mógł grać w finale bo nikt go nie mógł powstrzymac
0
@JacekM niemal cała mafia sędziowska wywodzi się od komuchów i bronią swojej kliki jak niepodleglosci. Sami się chcą wybierać i karać. Dobrze wiemy jak się karzą.
Niewielki procent z całej naszej "elity" intelektualnej jest po innej stronie niż rodzice
0
@Peszko07 cyganie swojego przerobili na gaz