0

A gdzie są ci cyganie od czołgów? Przecież z tak starym samolotem też sobie poradzą...

0

@Mati90fcb z caracalami czuł byś się bezpieczniejszy? I kiedy anulowali patrioty?

1

@Borneo szkodnikami są nazwani bo poszła opozycja do władz UE i powiedziała że nie możemy mieć podobnego prawa sądówniczego jak na zachodzie. Najlepiej jakby kasta nie musiała za nic odpowiadac

4

@Kgorecki2500 uuu, ruski urban z tygodnika "nie". Miały być embarga:)

0

@DaPidejpi bo pewnie nie oglądałeś:)

0

@Emhyr czego ma dowodzić twój wpis?

0

@foczkyyyhg brałem od groma Wit c w proszku i d3k2mk7. Choć mi było zimno wieczorem a na drugi dzień czułem się jak na kacu-bol głowy i brak apetytu. Sobota już dobrze

0

Komentarz usunięty

0

@Arkon nie rozumiecie że ci nieudacznicy będą rządzić bo opozycja to takie same gałgany?

0

@dorkizos jechałem na nockę i pobiłem rekord bez trzymania kierownicy:)

0

@pt9 ja mam dwie księżniczki bliźniaczki:) nawet różowy jakby trochę ładniejszy:)

0

Komentarz usunięty

1

@Commandement ja kiedyś miałem tak samo i do zera zjechałem. Od teraz mam kamerke

0

@MesQueUnClub_87 nie sądzę:)

0

@derlysy1979 wszystko drożeje, za coś działacze muszą kupić jacht, wycieczkę. A że okupione krwią?

0

@ferdas_rawa złych sformułowań używam, wybacz:) co by jednak nie napisać, już kilka razy w ciągu roku, dwóch słyszałem że mięsa nie muszą sprowadzać. Z resztą w linku od Ciebie też tak piszą.
https://swiatrolnika.info/eksport-miesa-wzrost-rosja
Teraz trzymajmy kciuki by z kupnem zbóż im nie szło kompletnie

0

@ferdas_rawa jeśli chodzi o uzależnienie się od żywności to im moim zdaniem poszło. Mięsa mają w brud, zboż i reszty brakuje ale podejrzewam że niezbyt dużo. Ruskie padają, ale oby jeszcze przyspieszył ten proces

1

@patry295 byłem świadkiem rozbioru jego szarych komórek. Tylko to była tak dobrze zorganizowana akcja, że nie wiem kiedy to nastąpiło. Autobusy jakies popodstawiali czy co?:)

0

@Kengo jeszcze chyba 2 lata i będzie można kupować ziemię na Ukrainie. Swoich śrubek nie zainwestuje, ale gdybym miał spadek? Kupić i przepisać wnukom:)

0

@Persyfl przepraszam za pogmatwane z tymi "ruskimi":) wszystko tak dosłownie bierzesz, jak dziecku trzeba wyjaśniać.
Ty masz problem z prawdą o żydach a ja z ruskim onucem (urbanem) który bronił morderców kłamiąc na temat. Musimy z tym żyć:)

0

@Gall ciężko będzie, no ale mówimy tu o ruskim onucu. Wmawiał nam że nas nie mordują

1

@Persyfl Erytrea, czy Korea też nie są ruskie. Ukraińscy z pochodzenia generałowie w ruskiej armii też są ciągle ukrainscy. Czy ta men da przeprosiła za swoje czyny? Zadośćuczyniła?
A co do treści to nie zarobiłby gdyby treściami udowadniał że jest ciągle ruskim onucem

1

@Kredon powinniśmy. Niestety w 1992r pewna próba się nie powiodła.

0

@Joe_Pesci a ktoś tu pisał że nas to nie dotknie? Raczej staraliśmy się pocieszać że ten kraj morderców będzie miał gorzej

0

@Kgorecki2500 to było nieuniknione i każdy kto by się sprzeciwiał byłby zdrajca. Poniżej link o tym kim był towarzysz Geremek


13

Skoro nakładamy bana na wszystko co ruskie, to dlaczego wciąż widzę tu mnóstwo wrzutek z tygodnika "NIE"? Wiem że dużo tu młodych którzy historii mogą nie znać, ale musimy pamiętać o tym "goebelsie stanu wojennego". To on kłamał i oszukiwał Polaków w czasie gdy część ich zabijano. On pierwszy by witał ruskie tanki gdyby tu weszły

https://wpolityce.pl/polityka/414495-jerzy-urban-zaluje-ze-z-polski-wyparowal-rosyjski-jezyk

0

@Kusco15 a czy któryś z tych 3 punktów to kłamstwo?

0

@FCBparasiempre ja też nie, ale po pierwszym meczu jaki widziałem, wiedziałem że będzie jednym z najlepszych:) bardzo żałowałem że nie mógł grać w finale bo nikt go nie mógł powstrzymac

0

@JacekM niemal cała mafia sędziowska wywodzi się od komuchów i bronią swojej kliki jak niepodleglosci. Sami się chcą wybierać i karać. Dobrze wiemy jak się karzą.
Niewielki procent z całej naszej "elity" intelektualnej jest po innej stronie niż rodzice

0

@Peszko07 cyganie swojego przerobili na gaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?