0

@Borneo pisałeś o Niemcach i do nich się odnoszę.
Piszesz że oni tego nie zrobili ale żyją dostatnie dzięki mordom, wyzyskowi i grabieży swoich rodziców, dziadków. U nas natomiast odwrotnie.

0

@Borneo nie muszą przepraszać. Niech płacą

2

@barcelonaLM Dino:)

0

@chosenone przecież kolega Kwiatkowski z PO też swoich punktował a pozbyliśmy się ich dopiero po wyborach.
Z władzą tak już jest. Oni nie są za nic odpowiedzialni. Dziady...

1

@mcsarna przecież ta baba mówiła o nas "kolonizatorzy". Jak jest chora to niech się leczy

0

@macio_944 nawet trzeba ją krytykować.

0

@Przemek2323 może jeszcze kamienice od Adamowskiego dla migrantów...

0

@sokot jak Gavi wróci z kontuzją to zmienisz zdanie;)

0

@TheNekro94 moim zdaniem nie ogarniał taktyki Pepa. Czas pokazał że trener miał racje

1

@Emhyr o dziwo dla mnie lepsze wrażenie od Gaviego w przedsezonie zrobił Demir. Fajne są takie zaskoczenia:)

0

@xVENUMx ja robie sam z sody oczyszczonej:)

0

@IronSanHybrid chodziło mi o to że usprawiedliwiasz droższe paliwo u Niemców tym że dużo zarabiają.
Ps. Z nas wszędzie zżerają. Moi rodzice mają obok spożywczy sklep gdzie nie licząc promocji ceny są takie same jak w marketach a warzywa i nasze owoce dużo lepsze

0

@IronSanHybrid tylko że idąc Twoim tokiem rozumowania wszystko może drożeć jak będziemy się bogacic

0

@ProMILs mi pielęgniarka z byłego szpitala w Wlkp odradzała szczepienia. Zgony przez covid wg niej są o co najmniej 30-40 proc mniejsze

0

@msmsms ekstraklasa>serie a

0

@Mati90fcb tylko że vateusz to jedno, ale w Czechach i Niemczech dróżej...

1

@KrwawiaceoczyVEB nie sądziłem że są osoby sympatyzujące i z Chelsea i z Barca:)

0

@Nieznajomy kuzyn ma. Nie sądzę by coś zmieniał, a razem ze swoim tatą mieli chyba największy pakiet albo prawie największy.
Dzieki, będę kombinował a jak się nie uda, zadzwonię:)

0

@Nieznajomy a jak to teraz uruchomić? Ściąga się z ich strony? Trzeba znowu przypominać dane abonenta itd?

0

La ramblo droga. Miałem sobie od rodziny nc+go na tel. Usługa wygasa. Cóż mi teraz pozostaje? Uruchomili coś innego, czy pupa blada?

1

@AdixMessiNeymar1011 w zasadzie do Suareza mam żal tylko o to że u nas mu się nie chciało. Choć prosił o konkurencje i widać że kochał klub
Messi natomiast wydrenowal klub z kasy a później odszedł do jednego z najwiekszych wrogów.

0

@wyrek co odwalił? Poka poka...

0

Osobiście mam większy żal do Leo niż Suareza

1

@koraldinho49 psim swędem tu nie pasuje

2

Nico i Gavi muszą pamiętać że w piłce najważniejsze jest to by nie stracić. Pique i Busi już o tym zapomnieli. Ten ostatni to chyba z mocnymi powinien siedzieć na ławce. Fajnie że widzi dużo ale po stracie jest niemal nieprzydatny

0

@NaFazieHitman i miał ter Stegena oraz szczescie w życiowej formie :)

0

@martool albo 71:)

1

@UncleDrew jak kiedyś wrócą szybkie i ruchliwe skrzydła to odbekacie wszystko o Puigu:)

0

@BlaseR9 coś z ruskimi jest na rzeczy jeśli chodzi o LPG. . Pisiory to tylko kilka lat temu podwyższyły opłatę na drogi.

4

@RanDiFCB Yaya nie musiał grać za Busiego. Guardiola go za coś nie lubił bo częściej grał nawet Keita który był gorszy. To już było dla mnie niezrozumiałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?