endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo pisałeś o Niemcach i do nich się odnoszę.
Piszesz że oni tego nie zrobili ale żyją dostatnie dzięki mordom, wyzyskowi i grabieży swoich rodziców, dziadków. U nas natomiast odwrotnie.
0
@Borneo nie muszą przepraszać. Niech płacą
2
@barcelonaLM Dino:)
0
@chosenone przecież kolega Kwiatkowski z PO też swoich punktował a pozbyliśmy się ich dopiero po wyborach.
Z władzą tak już jest. Oni nie są za nic odpowiedzialni. Dziady...
1
@mcsarna przecież ta baba mówiła o nas "kolonizatorzy". Jak jest chora to niech się leczy
0
@macio_944 nawet trzeba ją krytykować.
0
@Przemek2323 może jeszcze kamienice od Adamowskiego dla migrantów...
0
@sokot jak Gavi wróci z kontuzją to zmienisz zdanie;)
0
@TheNekro94 moim zdaniem nie ogarniał taktyki Pepa. Czas pokazał że trener miał racje
1
@Emhyr o dziwo dla mnie lepsze wrażenie od Gaviego w przedsezonie zrobił Demir. Fajne są takie zaskoczenia:)
0
@xVENUMx ja robie sam z sody oczyszczonej:)
0
@IronSanHybrid chodziło mi o to że usprawiedliwiasz droższe paliwo u Niemców tym że dużo zarabiają.
Ps. Z nas wszędzie zżerają. Moi rodzice mają obok spożywczy sklep gdzie nie licząc promocji ceny są takie same jak w marketach a warzywa i nasze owoce dużo lepsze
0
@IronSanHybrid tylko że idąc Twoim tokiem rozumowania wszystko może drożeć jak będziemy się bogacic
0
@ProMILs mi pielęgniarka z byłego szpitala w Wlkp odradzała szczepienia. Zgony przez covid wg niej są o co najmniej 30-40 proc mniejsze
0
@msmsms ekstraklasa>serie a
0
@Mati90fcb tylko że vateusz to jedno, ale w Czechach i Niemczech dróżej...
1
@KrwawiaceoczyVEB nie sądziłem że są osoby sympatyzujące i z Chelsea i z Barca:)
0
@Nieznajomy kuzyn ma. Nie sądzę by coś zmieniał, a razem ze swoim tatą mieli chyba największy pakiet albo prawie największy.
Dzieki, będę kombinował a jak się nie uda, zadzwonię:)
0
@Nieznajomy a jak to teraz uruchomić? Ściąga się z ich strony? Trzeba znowu przypominać dane abonenta itd?
0
La ramblo droga. Miałem sobie od rodziny nc+go na tel. Usługa wygasa. Cóż mi teraz pozostaje? Uruchomili coś innego, czy pupa blada?
1
@AdixMessiNeymar1011 w zasadzie do Suareza mam żal tylko o to że u nas mu się nie chciało. Choć prosił o konkurencje i widać że kochał klub
Messi natomiast wydrenowal klub z kasy a później odszedł do jednego z najwiekszych wrogów.
0
@wyrek co odwalił? Poka poka...
0
Osobiście mam większy żal do Leo niż Suareza
1
@koraldinho49 psim swędem tu nie pasuje
2
Nico i Gavi muszą pamiętać że w piłce najważniejsze jest to by nie stracić. Pique i Busi już o tym zapomnieli. Ten ostatni to chyba z mocnymi powinien siedzieć na ławce. Fajnie że widzi dużo ale po stracie jest niemal nieprzydatny
0
@NaFazieHitman i miał ter Stegena oraz szczescie w życiowej formie :)
0
@martool albo 71:)
1
@UncleDrew jak kiedyś wrócą szybkie i ruchliwe skrzydła to odbekacie wszystko o Puigu:)
0
@BlaseR9 coś z ruskimi jest na rzeczy jeśli chodzi o LPG. . Pisiory to tylko kilka lat temu podwyższyły opłatę na drogi.
4
@RanDiFCB Yaya nie musiał grać za Busiego. Guardiola go za coś nie lubił bo częściej grał nawet Keita który był gorszy. To już było dla mnie niezrozumiałe.