endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PrinceDamon chyba z wyborczej ta grafika
0
@Pstryk gdyby nie kontuzje to nie wiadomo czy tyle młodzieży by się wybiło
0
@Chakalaka sam żeś tego dokonał. To w tym jest najgorsze.
0
@Chakalaka zapytaj dorosłych o co chodzi
0
@Chakalaka że go w ten sposób wspierasz
0
@Chakalaka przecież to Ty ciągle wrzucasz wpisy z gazety tego obrońcy morderców. Może kiedyś zrozumiesz
0
@KimBassinger1 został Alba, ale ostatnio się ogarnął:)
0
@Chakalaka można to porównać do dodawania wpisów gazety której właścicielem jest obrońca morderców stanu wojennego. Jesteście po jednych pieniądzach.
0
@LuisSalvano szakalaka tęskni za przemytem paliw:)
0
@Mns21 nie zdziwię się jeśli Messi i Pedri usiądą.
1
Wydaje się że niektórzy mają trochę zaniżone oceny. O dziwo Busi jest wśród nich. Zagrał na pewno lepiej niż Dembele choć nie widnieje jako strzelec.
Ps. Trincao 6 ale z dużym minusem. Ciągle nie mogę zapomnieć o jego stracie w okolicach naszego pola karnego i planie defensywy. Mogliśmy stracić bramkę!
3
Jak to możliwe że nawet tutaj użytkownicy po zdobyciu LM i przed wyborami pisali o kłamstwach Bartomeu, a mimo wszystko facet wygrał jednogłośnie ? Po co ktoś kocha i płaci pieniądze a nawet się nie interesuje?
5
@kuz niech tylko zapłacą za bilety. Każdy grosz się przyda:)
4
Itturalde Gonzales to się nawet nie kryje ze swoją antypatią do Barcy. Ręka Lengleta tak, Ocamposa nie. Boki zrywac...
0
Mnie poza mimo wszystko słabym Destem rzucił się w oczy kuriozalny błąd Trincao. Nonszalancko traci piłkę w pobliżu nas,ego pola karnego i nawet mu nie zależało ani na odebraniu ani na cofnięciu się. Chłopak myśli że jest Messim
1
@Bunk420 ja to się nie mogę nadziwić jak można się rozwinąć w niecałe 2 miesiące.
1
@busquets5 Busi, najważniejsze że Ty wróciłeś:)
0
@BarcaInfo zdecydowanie. Ja minusy dałbym tylko Destowi i Trincao. Temu ostatniemu tylko za sabotaż który wykonał chyba w I części dogrywki-nieodpowiedzialna zabawa blisko pola karnego i strata, a na deser nawet nie zamierzał pomóc w obronie.
0
@KapiFCB a pamiętasz co odstawiał wcześniej?
0
@Borneo nie trzeba sądu by wiedzieć że jego zarządzanie to katastrofa. Trzymam mocno kciuki za Holendra ale mam nadzieję że jeśli będzie wyrok to nie będzie się bawił w grzeczność mówiąc o najgorszym prezydencie w historii
0
Siema. Pamieta ktoś mecze z Arsenalem sprzed 10 lat? Chodzi mi o rewanż gdzie wyleciał Van Persie. Pamiętam go z tego że znokautował łokciem Alvesa i próbował złamać kostkę Messiemu ale nie wiem czy to było akurat wtedy. Jakby ktoś pomógł odświeżyć pamięć...:)
0
@Borneo o ile się nie mylę to klub jest poszkodowany.
Niech sobie Koeman odpowiada dyplomatycznie, nie idzie jednak zaprzeczyć temu że prawdą jest co napisalem
0
"Koeman odzyskuje Pedriego i powiedział, że Bartomeu jest wyjątkową osobą"
I klub który tak kochasz zrujnował.
0
@Mixtape super, tylko że to samo lub też więcej można powiedzieć o całej opozycji poza Konfederacją.
0
@Mixtape wybiórcza to ściek, ale to nie zmienia faktu że się przydają bo zdarza im sie celnie trafiać pisorów. Choć afery ktore wymieniłeś to kapiszony. Gdyby działo się to za SLD czy PO, to nikt by o tym nie wspomniał.
0
@msmsms przecież Kwaśniewski też był mądry. Gomułka i gierek, Jaruzelski, Urban również.
0
@Explode myślę że bez nich interesowałoby nas tylko czy chce przyjść
4
Komentarz usunięty
0
@Jacob94 a zdajesz sobie sprawę że można skazać kogoś za działanie na szkodę? Oczywiście to będzie trudno zrobic
0
@Gappeq znam wszystkich. Za dużo by pisać:)