endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Przemek2323 myślę że takie wpisy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Tym bardziej że dużo kłamstwa teraz wszędzie
0
@wuwunio92 Roberto tam kiedyś grał i ja go dobrze zapamiętałem:)
0
@tmQbassive rodzicielstwo to ogromne wyzwanie. Choc nie na wszystko ma się wpływ. Jednak uczucie jest kluczowe. Niby chyba każdy kocha swoje dzieci, ale nie każdy w ten sam sposób to przekazuje. Generalnie temat o którym wielu rodziców mogło by napisać swoją książkę:)
1
@tmQbassive najlepsze przed Tobą. Moje mają 5 i uwielbiam z nimi rozmawiać, uczyć je. Coś cudownego
1
@Yosemite nie powinien trafić w ogóle do Liverpoolu tylko od razu do nas
0
@konraden przy takich jak ty idzie się ogromnie dowartościować:) pewnie żałowałem odejścia Petru z polityki?:)
0
@kazbychu prezydent europy, lider jakieś tam lewackiej partii europejskiej to chlał akurat kiedy jaruś spał:)
0
@konraden
"konraden
28 stycznia 2021, 00:56
Dyskusja
0Poleć komentarz
@endriuuu2 widzę że wpis z wiekiem edytowany , no to nieźle"
masz spory problem:)
1
Do Realu na wrzutki mógł iść;)
0
@konraden pisząc o oświeceniu miałem na myśli pokazanie mi o który chodzi:)
0
@konraden zawsze mnie możesz oświecić:)
0
Ostatnie zdjęcia mogą być sporo warte za kilka lat:)
1
@Jakchcesz konfederacją straszą i na TVN i na TVP więc wielu się ich boi
Ps. Lewica i Hołownia to brak gwarancji że będzie lepiej. Wszyscy już byli
0
@ObiektywnyKibic121 lubimy się dzielić:) taki naród. Duża część z nas widziała beznadziejność, duża część geniusz:)
0
@konraden i jesteś pewien że to mój wpis?:)
0
@konraden jaki wpis z wiekiem? Nie ogarniasz człowieku. Za dużo konwersacji albo za mało snu:)
1
@Worny 6 lenlgetow:)
2
@Bykunn z czynu zabronionego czyli gwałtu, można usuwać. Tego wyrok nie dotyczyl
1
@GeneralXavi mogła by wyglądać jak z sezonu 18/19:)
0
@konraden mam 19 lat, jestem za PiS... Czy Ty na pewno umiesz czytać?
1
@bbartekfcb czy oglądałeś ostatnio poczynania Minguezy czy Lengleta? Też chciałem sprzedaży Umtitiego ale póki co to bym się wstrzymal
0
@Janiama a czy to jak je nazwiesz coś zmienia?
0
@konraden szkoda marnowania czasu ale na kogoś kto nie rozumie słowa pisanego. Jestem do przodu i tyle. Widzę choćby po stanie konta i tym że na więcej mogę sobie pozwolić. Ani słowem nie zająknąłem się o tym że będę ich za to wspierać, bo widzę co robią. Na całej reszcie tych którzy rządzili zawiodłem się tak samo albo bardziej
PS. jakie źródło prawne???
0
@Pawel1980 jakie "te" podwyżki? 500zł spowodowało podwyżki prądu czy wywóz śmieci? A może warzywa i owoce przez to podrożały? Serio piszesz?
1
@konraden napisz mi proszę czyim wyborca jesteś bo chce wiedzieć na kogo głosują ci którzy czytać nie potrafią:)
Ps. Zarzuciles mi egoizm jako pierwszy mimo że już w pierwszym słowie pod dyskusja wskazałem że moim wyborem jest konfederacja.
Robicie z PiS diabłów a jesteście gorsi
0
@AxelF żeby było zabawniej, ja liczyłem że PiS na fali będzie próbował tak samo robić. Będzie uniezalezniac. Niestety poza CPK czy kanałem elbląskim to niewiele się dzieje. Nauka i inwestycje idą średnio.
Przy okazji pierwszych tarcz antykryzysowych tez mi się rzuciła obawa o której piszesz. Niby Morawiecki daje kasę ale trzeba wiele warunków spełnić. Korwin czy Mentzen w tv mówią że to chore. Z drugiej strony słyszy się o takich co nieźle zyskali na tarczy. Lepiej niż gdyby biznes był otwarty.
Reasumując to obawy mam, ale wyjścia już nie:) SLD ani PO czy tam nowego PO w postaci Hołowni nie wybiorę w życiu. PiS mnie też zawiódł.
1
@konraden myślę że powinieneś przeczytać wszystko jeszcze raz, bo chyba się nie wyspałeś:)
1
@AxelF Dobrze to o mnie nie świadczy, ale ich program poznaje przy okazji wywiadów tylko i wyłącznie. I to rzadko
Generalnie to wydaje mi się że gdyby zaczęli rządzić, było by sporo kłótni. Trochę się różnią.
A co do sterowania, to nie posądzał bym ich o to. Chyba że źle Cię zrozumiałem, bądź o czymś nie wiem
2
@konraden moi rodzice zaczęli sobie chwalić rządy. Ja na 500plus też jestem na plus. Jak już pisałem, bezdzietni powyżej 26roku na pewno stracili
0
@Janiama jak masz seniorów w domu to zapytaj. Moi rodzice co rusz coś sobie fundują ostatnio.
Ja z 500plus też mimo wszystko jestem do przodu. Współczuję tylko bezdzietnym po 26 roku życia. Ciężko pewnie tym co nie mają powyżej średniej, bo podwyżek sporo