3

@Przemek2323 myślę że takie wpisy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Tym bardziej że dużo kłamstwa teraz wszędzie

0

@wuwunio92 Roberto tam kiedyś grał i ja go dobrze zapamiętałem:)

0

@tmQbassive rodzicielstwo to ogromne wyzwanie. Choc nie na wszystko ma się wpływ. Jednak uczucie jest kluczowe. Niby chyba każdy kocha swoje dzieci, ale nie każdy w ten sam sposób to przekazuje. Generalnie temat o którym wielu rodziców mogło by napisać swoją książkę:)

1

@tmQbassive najlepsze przed Tobą. Moje mają 5 i uwielbiam z nimi rozmawiać, uczyć je. Coś cudownego

1

@Yosemite nie powinien trafić w ogóle do Liverpoolu tylko od razu do nas

0

@konraden przy takich jak ty idzie się ogromnie dowartościować:) pewnie żałowałem odejścia Petru z polityki?:)

0

@kazbychu prezydent europy, lider jakieś tam lewackiej partii europejskiej to chlał akurat kiedy jaruś spał:)

0

@konraden

"konraden

28 stycznia 2021, 00:56



Dyskusja

0Poleć komentarz

@endriuuu2 widzę że wpis z wiekiem edytowany , no to nieźle"

masz spory problem:)

1

Do Realu na wrzutki mógł iść;)

0

@konraden pisząc o oświeceniu miałem na myśli pokazanie mi o który chodzi:)

0

@konraden zawsze mnie możesz oświecić:)

0

Ostatnie zdjęcia mogą być sporo warte za kilka lat:)

1

@Jakchcesz konfederacją straszą i na TVN i na TVP więc wielu się ich boi
Ps. Lewica i Hołownia to brak gwarancji że będzie lepiej. Wszyscy już byli

0

@ObiektywnyKibic121 lubimy się dzielić:) taki naród. Duża część z nas widziała beznadziejność, duża część geniusz:)

0

@konraden i jesteś pewien że to mój wpis?:)

0

@konraden jaki wpis z wiekiem? Nie ogarniasz człowieku. Za dużo konwersacji albo za mało snu:)

1

@Worny 6 lenlgetow:)

2

@Bykunn z czynu zabronionego czyli gwałtu, można usuwać. Tego wyrok nie dotyczyl

1

@GeneralXavi mogła by wyglądać jak z sezonu 18/19:)

0

@konraden mam 19 lat, jestem za PiS... Czy Ty na pewno umiesz czytać?

1

@bbartekfcb czy oglądałeś ostatnio poczynania Minguezy czy Lengleta? Też chciałem sprzedaży Umtitiego ale póki co to bym się wstrzymal

0

@Janiama a czy to jak je nazwiesz coś zmienia?

0

@konraden szkoda marnowania czasu ale na kogoś kto nie rozumie słowa pisanego. Jestem do przodu i tyle. Widzę choćby po stanie konta i tym że na więcej mogę sobie pozwolić. Ani słowem nie zająknąłem się o tym że będę ich za to wspierać, bo widzę co robią. Na całej reszcie tych którzy rządzili zawiodłem się tak samo albo bardziej
PS. jakie źródło prawne???

0

@Pawel1980 jakie "te" podwyżki? 500zł spowodowało podwyżki prądu czy wywóz śmieci? A może warzywa i owoce przez to podrożały? Serio piszesz?

1

@konraden napisz mi proszę czyim wyborca jesteś bo chce wiedzieć na kogo głosują ci którzy czytać nie potrafią:)
Ps. Zarzuciles mi egoizm jako pierwszy mimo że już w pierwszym słowie pod dyskusja wskazałem że moim wyborem jest konfederacja.
Robicie z PiS diabłów a jesteście gorsi

0

@AxelF żeby było zabawniej, ja liczyłem że PiS na fali będzie próbował tak samo robić. Będzie uniezalezniac. Niestety poza CPK czy kanałem elbląskim to niewiele się dzieje. Nauka i inwestycje idą średnio.
Przy okazji pierwszych tarcz antykryzysowych tez mi się rzuciła obawa o której piszesz. Niby Morawiecki daje kasę ale trzeba wiele warunków spełnić. Korwin czy Mentzen w tv mówią że to chore. Z drugiej strony słyszy się o takich co nieźle zyskali na tarczy. Lepiej niż gdyby biznes był otwarty.
Reasumując to obawy mam, ale wyjścia już nie:) SLD ani PO czy tam nowego PO w postaci Hołowni nie wybiorę w życiu. PiS mnie też zawiódł.

1

@konraden myślę że powinieneś przeczytać wszystko jeszcze raz, bo chyba się nie wyspałeś:)

1

@AxelF Dobrze to o mnie nie świadczy, ale ich program poznaje przy okazji wywiadów tylko i wyłącznie. I to rzadko
Generalnie to wydaje mi się że gdyby zaczęli rządzić, było by sporo kłótni. Trochę się różnią.
A co do sterowania, to nie posądzał bym ich o to. Chyba że źle Cię zrozumiałem, bądź o czymś nie wiem

2

@konraden moi rodzice zaczęli sobie chwalić rządy. Ja na 500plus też jestem na plus. Jak już pisałem, bezdzietni powyżej 26roku na pewno stracili

0

@Janiama jak masz seniorów w domu to zapytaj. Moi rodzice co rusz coś sobie fundują ostatnio.
Ja z 500plus też mimo wszystko jestem do przodu. Współczuję tylko bezdzietnym po 26 roku życia. Ciężko pewnie tym co nie mają powyżej średniej, bo podwyżek sporo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?