1

Może to da do myślenia trenerowi i tym wyżej że Lenglet jest dobry, ale nie jest top.
Dla mnie jeśli karny na Ramię był, to i na Messim powinien

1

@Vito9 a zremisowałes?:)

0

@macio_944 musisz mieć bardzo ciężko w swoim środowisku:)

0

@Tasde słuchaj, najpierw poczytaj kim byli baronowie z SLD. Mam rodzinę w Małopolsce i dobrze wiem jak wygląda sprzedaż polskich huty stali. Żadna z gazet nie chciała słuchać pracowników. Pomijam już ilość zwłok tych którzy zginęli na zlecenie tych komuchów.

0

@macio_944 przepraszam jeśli Cię obraziłem:) zapomniałem że tylko lewacy mogą obrażać i to bynajmniej nie tak lekko:)

3

"Powiedziano mi, że całe pieniądze, z których zrezygnuję w tym sezonie, zostaną mi wypłacone w przyszłości. Policzyliśmy i zaproponowałem kwotę"
Trochę inne odczucia miałem po poprzednim artykule o kontrakcie Pique

6

@macio_944 jak ktoś młody siusiak i nie pamięta lewicy to tak uważa. Pomijam już PO bo kłócić mi się nie chce:)

2

Mecze bez kibiców są tak słabe, że lepiej żeby zagrał.

0

@wroclawskifan Messi robił ogromne zamieszanie na prawej stronie. Dobrze pamiętam że jak go skosili z Chelsea i schodził to nawet komentator to zauważył.
Nasze młodziki ciągle nie grają równo.

0

@mr_robot mam niebieską

0

To tylko świadczy o naszej kadrze że i Pedri i Puig mimo braku doświadczenia, wyróżniali się

0

Jeszcze tylko poprosimy o ich "nowe" zarobki

0

@mr_robot musi być czarna?

0

@jolowanila nie brnij już w to:) Pozdrawiam:)

0

Urban byłby dumny z takiego tytułu

0

@jolowanila ciekawa teza z tym wpływem na transfery:)

2

Pewnie już było ale jakby ktoś nie widział, to polecam bramkę C. Pereza:)


4

Póki co wywiady z nim są ciekawsze niż gra jego druzyny

0

@jolowanila byłem za Dembele ale nie za tyle kasy i pensji !! Poza tym porownujesz Kowalskiego z prezydentem klubu

0

Odkąd Messi gra z tyłu zaczyna mieć problem gdy jest sytuacja do strzelenia.
Mamy melodie przyszłości ale póki co ja ich nie widzę w Europie. Nadzieję daje tylko kiepska forma Realu czy Juve.

0

Bankowo 3min przedłuży

2

@DJ1992 marzy mi się 50mln za niego

1

Miranda w presezonie zrobił lepsze wrażenie. Chłopak się ciągle rozwija ale na pierwszy skład to chyba jeszcze jest za slaby

0

@Mateonvious nie wiem czy rozumiem. Suarez dostał na odchodne prawie tyle samo ile by dostał gdyby został?

0

@jolowanila Pomijam przepłacenie za Cou i Dembele ale ten ostatni dostał kilka razy większe zarobki na dzień dobry. Za nic.
Zarząd zawalił przedłużenie umowy z Neymarem i później za dużo większe pieniądze kupił piłkarzy którzy nie są jego namiastką. W składzie mamy 3,5 obrońców a typowej 9 nie mamy w ogóle.
Myślę że to totalna porażka Bartomeu i jego kliki

5

Ja to się cieszę z tej wypowiedzi Griezmanna. Może w końcu usiądzie na ławce

0

@wroclawskifan a ja uważam że i tak byliśmy skazani na sukces:) Messi Iniesta, Puyol czy Xavii musieli wejść na szczyt:)

0

@tobiasson92 wkurzają mnie ich podatki ale ten to już dawno powinien być. Mnie to wkurza jak widzę kolejki do Lidla który na głowie staje by nie zapłacić podatku.

0

@Eoren aż dziw że 3 miejsce wśród poleceń miał ktoś kto kojarzy mi się z obrażaniem:)

0

@Ascend tylko że ich pomysły są wprowadzane, bądź były wcześniej, w innych krajach. Każdy kraj się teraz uczy, kombinuje.
O weselach co rusz się słyszało. A im to nie jest ma rękę bo to dla nich zarobek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?