endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może to da do myślenia trenerowi i tym wyżej że Lenglet jest dobry, ale nie jest top.
Dla mnie jeśli karny na Ramię był, to i na Messim powinien
1
@Vito9 a zremisowałes?:)
0
@macio_944 musisz mieć bardzo ciężko w swoim środowisku:)
0
@Tasde słuchaj, najpierw poczytaj kim byli baronowie z SLD. Mam rodzinę w Małopolsce i dobrze wiem jak wygląda sprzedaż polskich huty stali. Żadna z gazet nie chciała słuchać pracowników. Pomijam już ilość zwłok tych którzy zginęli na zlecenie tych komuchów.
0
@macio_944 przepraszam jeśli Cię obraziłem:) zapomniałem że tylko lewacy mogą obrażać i to bynajmniej nie tak lekko:)
3
"Powiedziano mi, że całe pieniądze, z których zrezygnuję w tym sezonie, zostaną mi wypłacone w przyszłości. Policzyliśmy i zaproponowałem kwotę"
Trochę inne odczucia miałem po poprzednim artykule o kontrakcie Pique
6
@macio_944 jak ktoś młody siusiak i nie pamięta lewicy to tak uważa. Pomijam już PO bo kłócić mi się nie chce:)
2
Mecze bez kibiców są tak słabe, że lepiej żeby zagrał.
0
@wroclawskifan Messi robił ogromne zamieszanie na prawej stronie. Dobrze pamiętam że jak go skosili z Chelsea i schodził to nawet komentator to zauważył.
Nasze młodziki ciągle nie grają równo.
0
@mr_robot mam niebieską
0
To tylko świadczy o naszej kadrze że i Pedri i Puig mimo braku doświadczenia, wyróżniali się
0
Jeszcze tylko poprosimy o ich "nowe" zarobki
0
@mr_robot musi być czarna?
0
@jolowanila nie brnij już w to:) Pozdrawiam:)
0
Urban byłby dumny z takiego tytułu
0
@jolowanila ciekawa teza z tym wpływem na transfery:)
2
Pewnie już było ale jakby ktoś nie widział, to polecam bramkę C. Pereza:)
4
Póki co wywiady z nim są ciekawsze niż gra jego druzyny
0
@jolowanila byłem za Dembele ale nie za tyle kasy i pensji !! Poza tym porownujesz Kowalskiego z prezydentem klubu
0
Odkąd Messi gra z tyłu zaczyna mieć problem gdy jest sytuacja do strzelenia.
Mamy melodie przyszłości ale póki co ja ich nie widzę w Europie. Nadzieję daje tylko kiepska forma Realu czy Juve.
0
Bankowo 3min przedłuży
2
@DJ1992 marzy mi się 50mln za niego
1
Miranda w presezonie zrobił lepsze wrażenie. Chłopak się ciągle rozwija ale na pierwszy skład to chyba jeszcze jest za slaby
0
@Mateonvious nie wiem czy rozumiem. Suarez dostał na odchodne prawie tyle samo ile by dostał gdyby został?
0
@jolowanila Pomijam przepłacenie za Cou i Dembele ale ten ostatni dostał kilka razy większe zarobki na dzień dobry. Za nic.
Zarząd zawalił przedłużenie umowy z Neymarem i później za dużo większe pieniądze kupił piłkarzy którzy nie są jego namiastką. W składzie mamy 3,5 obrońców a typowej 9 nie mamy w ogóle.
Myślę że to totalna porażka Bartomeu i jego kliki
5
Ja to się cieszę z tej wypowiedzi Griezmanna. Może w końcu usiądzie na ławce
0
@wroclawskifan a ja uważam że i tak byliśmy skazani na sukces:) Messi Iniesta, Puyol czy Xavii musieli wejść na szczyt:)
0
@tobiasson92 wkurzają mnie ich podatki ale ten to już dawno powinien być. Mnie to wkurza jak widzę kolejki do Lidla który na głowie staje by nie zapłacić podatku.
0
@Eoren aż dziw że 3 miejsce wśród poleceń miał ktoś kto kojarzy mi się z obrażaniem:)
0
@Ascend tylko że ich pomysły są wprowadzane, bądź były wcześniej, w innych krajach. Każdy kraj się teraz uczy, kombinuje.
O weselach co rusz się słyszało. A im to nie jest ma rękę bo to dla nich zarobek.