0

@RKS1979 to dopiero początek śledztwa

0

@student97r uważam że 3rp to było ogromne zło, ale chociaż takich głupot nie gadali

0

Leo, witamy. :)

8

Dwa lata miał Neymara i Suareza z Iniesta ale nic nie wyszło.... A może jednak trzeba mocnego trenera?

0

Dalej, bo muszę iść po dzieciaki do przedszkola...

1

@barczyk jeszcze tylko musimy mieć nowego Xaviego, Inieste i Messiego

4

@BarcaInfo ja obstawiam że zostanie:) chlapnal głupotę jak w reprezentacji i tyle

4

@NeroTFP ciągle to wyżej niz totalnej opozycji

13

Następny poziom to będzie doplacanie

2

Już za Guardioli kiepsko sprzedawaliśmy albo wydawaliśmy. Teraz to już jest dramat.

1

A mnie się coś zdaje że Leo zostanie

0

@rafal99195 też mi się zdaje, jednak myślę że za 50 mln mógł isc. Tylko sam nie chciał:/

0

@BarcaInfo I gitara. Niech chociaż ktoś da zarobić

0

Czyli saga z Neymarem dobiegła końca:)

3

@Dawid_J no i super. Szkoda że u nas nie blyszczal

1

@Aleks27 artykuł w bravo sport albo the sun to nie jest prawda

0

@BarcaInfo ja wierzę meczykom.pl gdzie pisali o 10mln:)

0

U nas tylko kontrakty nie są symboliczne:/

1

@Lynx400m nie poniosło Cię z tymi ofertami za Ivanaa sprzed lat?:)

9

@Naturopata i klub i Leo rozpieszczali się jak tylko mogli. Nikt nikomu nie jest dłużny. Kontrakt był podpisany. Mógł Leo o tym pomyśleć, tak jak każdy podpisując z kimś umowę, która nie łamie prawa.

0

@Bobo25 tak jak zachowuje się ta świnia, zachowują się blondynki. Pusty śmiech źle mi się kojarzy:)

0

Kręcą na siebie bicz.... Ale to co:)

1

@dominik127pl pidzamersow nie znam ale robię wszystko by moje dzieci nie oglądały peppy.

2

Urazy nie mam. Dziękuję za wszystko i będę zadowolony choćby z 200mln w gotówce i naturze:)

0

Niech przyszły zarząd patrzy i wyciąga wnioski. Emeryci nie mogą stanowić o sile. A tym bardziej gdy byli już syci

0

@Seniorex chyba webstera:)

1

A już wydawaliśmy 100mln i zastanawialiśmy jak będziemy grac z Jesusem i reszta:)

1

@NeroTFP trzeba poświęcić religie dla historii bo jeszcze trochę i napiszecie że PZPR walczył o prawa Polakow

3

Messi chlapnął a teraz musi się męczyć i tłumaczyć.
Ja to bym już dał mu odejść za tą stówkę i 3 pilkarzy

0

@QbAlca dla mnie Messi nigdy kapitanem być nie powinien, ale nie zrzucałbym na jego barki wszystkiego. Choć z tym Xavim coś jest na rzeczy. Żył i żyje tym klubem a i odezwać się potrafił zawsze. Pamiętam jak kiedyś pauzował za żółte które zdobył za gadaniny z sędziami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?