endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RKS1979 to dopiero początek śledztwa
0
@student97r uważam że 3rp to było ogromne zło, ale chociaż takich głupot nie gadali
0
Leo, witamy. :)
8
Dwa lata miał Neymara i Suareza z Iniesta ale nic nie wyszło.... A może jednak trzeba mocnego trenera?
0
Dalej, bo muszę iść po dzieciaki do przedszkola...
1
@barczyk jeszcze tylko musimy mieć nowego Xaviego, Inieste i Messiego
4
@BarcaInfo ja obstawiam że zostanie:) chlapnal głupotę jak w reprezentacji i tyle
4
@NeroTFP ciągle to wyżej niz totalnej opozycji
13
Następny poziom to będzie doplacanie
2
Już za Guardioli kiepsko sprzedawaliśmy albo wydawaliśmy. Teraz to już jest dramat.
1
A mnie się coś zdaje że Leo zostanie
0
@rafal99195 też mi się zdaje, jednak myślę że za 50 mln mógł isc. Tylko sam nie chciał:/
0
@BarcaInfo I gitara. Niech chociaż ktoś da zarobić
0
Czyli saga z Neymarem dobiegła końca:)
3
@Dawid_J no i super. Szkoda że u nas nie blyszczal
1
@Aleks27 artykuł w bravo sport albo the sun to nie jest prawda
0
@BarcaInfo ja wierzę meczykom.pl gdzie pisali o 10mln:)
0
U nas tylko kontrakty nie są symboliczne:/
1
@Lynx400m nie poniosło Cię z tymi ofertami za Ivanaa sprzed lat?:)
9
@Naturopata i klub i Leo rozpieszczali się jak tylko mogli. Nikt nikomu nie jest dłużny. Kontrakt był podpisany. Mógł Leo o tym pomyśleć, tak jak każdy podpisując z kimś umowę, która nie łamie prawa.
0
@Bobo25 tak jak zachowuje się ta świnia, zachowują się blondynki. Pusty śmiech źle mi się kojarzy:)
0
Kręcą na siebie bicz.... Ale to co:)
1
@dominik127pl pidzamersow nie znam ale robię wszystko by moje dzieci nie oglądały peppy.
2
Urazy nie mam. Dziękuję za wszystko i będę zadowolony choćby z 200mln w gotówce i naturze:)
0
Niech przyszły zarząd patrzy i wyciąga wnioski. Emeryci nie mogą stanowić o sile. A tym bardziej gdy byli już syci
0
@Seniorex chyba webstera:)
1
A już wydawaliśmy 100mln i zastanawialiśmy jak będziemy grac z Jesusem i reszta:)
1
@NeroTFP trzeba poświęcić religie dla historii bo jeszcze trochę i napiszecie że PZPR walczył o prawa Polakow
3
Messi chlapnął a teraz musi się męczyć i tłumaczyć.
Ja to bym już dał mu odejść za tą stówkę i 3 pilkarzy
0
@QbAlca dla mnie Messi nigdy kapitanem być nie powinien, ale nie zrzucałbym na jego barki wszystkiego. Choć z tym Xavim coś jest na rzeczy. Żył i żyje tym klubem a i odezwać się potrafił zawsze. Pamiętam jak kiedyś pauzował za żółte które zdobył za gadaniny z sędziami.