0

@KibicBarcy84 bo dla Ciebie tak samo jak dla zarządu talent to gość za którego krzyczą 80-100mln. Barca nie bierze nikogo innego na celownik. Ewentualnie do rezerw.
Szkoda też że nie pamiętasz że na każdą bramkę Suareza przypada kilkadziesiąt zle odegranych piłek, czy innych kiksow. Pomijam fakt że jest wolny

0

Media dbają o to by już każdy kibic miał Messiego dość w Barcelonie:)

0

@liberoFCB jego kontrakt na rok to ponad drugie tyle. Ja bym rozważył sprzedaż choćby za te kilka mln

0

@H14 można wygrywać z dwoma, trzema takimi piłkarzami. Tylko że u nas niewielu jest piłkarzy którzy zapierd..., mają talent i jeszcze są w formie.

0

@KibicBarcy84 tylko jego roczna pensja pozwala kupić jakiś sport talent:/

1

@DonVincenzo no właśnie cena tak odstrasza forumowiczów. Mnie już imponował w pierwszych meczach reprezentacji. No ale za tani był.

0

@Xartas obecnie poza Dembele w szpitalu nie mieliśmy skrzydłowych. Okres przygotowawczy może powie nam coś wiecej

0

@azysko @Xartas patrząc jaka padake mamy na skrzydłach, jestem przeciw:)

0

Oby na zainteresowaniu nim się skończyło.

0

@Lucassito z kim Puig grał kake? Po przerwie Fati też prezentował się lepiej. Nie mamy wyjścia jak pozbycie się kilku 30latkow i zastąpieniem ich choć 2 klasowymi. Choć to chyba moje pobożne życzenia.
Oczywiście jest szansa że Holender dokona cudu z obecnymi starucha mi, tylko ciutenka:)
Po

0

@alegre84 już lepiej iść w benzynowa Mazdę.

0

@Lucassito nikt nie każe wystawiać rezerw. Mówimy o 4-5 piłkarzach którzy już powinni zbierać minuty. I to nie w końcowych minutach bo ich poziom nie odbiega dużo od starszych

0

Najgorsze jest to że jedyne zalety pozbywania się ich to oszczędności na pensji. Dodać Suareza, Rakitica czy Vidala i może by się uzbierało na porządnego pomocnika czy obronce

0

@escarabajo a czy ja twierdzę że Ty tak napisałeś?:)
W pierwszych artykułach większość była sceptycznie do niego nastawiona. Pamiętam bo ja go dużo oglądałem i chciałem jego transferu.
Trochę sytuacja się zmieniła po sezonie u nas. Robił furorę. Jednak nadal porównam do Xaviego i Iniesty było mało.

0

@escarabajo przeciez gdyby nie wirus facet by dał nam zarobek co najmniej 15mln. Mamy nigdy nie kupować Brazylijczyków czy zgłaszać się do Ciebie o radę ?

0

@Arkon bo na moje jedynie on może wejść na jego poziom. Szkoda że jest poza naszym zasiegiem

0

Mam tylko nadzieję że jeśli odejdzie to za grube miliony

0

Jeszcze rok niestety stracimy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Przegrywają piłkarze ale kiepski h trenerów i piłkarzy zaklepuje zarząd.

0

Teraz i zarobki Messiego nie przekonają do przejścia Neymara:)

0

Za rok się odkujemy:)

0

Przyszły sezon to będzie jeszcze większą paranoja niż mijający jeśli oni tyle badają.

12

@Pablo14 @NismoFCB chyba obaj macie rację że Jordan nie przypomina żadnego z wymienionych piłkarzy:)

0

@lucas/catalan 2mld to duża przesada ale cule są beneficjentami bo Barcy w TVP trochę jest:)

0

Zdrówka i cierpliwości

0

@AxelF obym odszczekal ten "błąd Bartomeu" :)

4

Ich pycha to nasza ostatnia szansa. Może to ich wszystkich zmobilizuje do biegania i walki, bo inaczej będzie krucho

1

@Greenalley zazdroszczę tego optymizmu:)

2

@DanielOOL dla tego kolesia szukałem streamów meczy Kobe. Ech....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?