0

@adukla oby media w USA o tym nie wspominały:)

0

@Bogan pamiętam bardzo dobrą zmianę z Valencia, pamiętam jak był graczem meczu chyba z Villarealem. Przypomnę że grał od święta a często wystawiany był na lewej, gorszej dla niego stronie.

0

@mint nie bierz życia zbyt dosłownie:) Pozdrawiam

3

Neymar nie robił tego za każdym razem, ale robił.
A co do Dembele, to takie jednoznaczne stanowisko klubu tylko obniży jego wartość. Malcom też był na siłę olewany, a jak wchodził to robił różnice

0

@wojtekjoe BMW te nowsze też są awaryjne:)

0

@VenoM to nie Real ma aż tylu dziadków bez następców i to nie oni przegrali 8-2

1

@4Fabregas4 myślę że na nim nawet Bartomeu by nie stracił. Chyba że potroił by mu zarobki

0

Ciekawe czy jeszcze się ostali jacyś obrońcy Bartomeu?

0

@bolplast robię screena:)

0

Ansu to swoją drogą, ale Pedri miał chyba wczoraj z 3 odbiory. Dla mnie zagrał super, choć stratę też mial

23

Dest to mnie się spodobał:)

3

Jego gra i Pedriego najbardziej mi wpadła w oko

0

@student97r ciekawe czy niemiecki właściciel wie o tym artykule?

0

@Mroziu za Hazarda gra Vinicius który robi różnicę a ostatnio nawet coś strzela. U nas Griezmann psuje akcje i ciągle gra.
Poza tym to też trochę porównanie z przymrużeniem oka

5

W końcu zagra Rakitic:)

1

@Mroziu tylko że Francuz gra bardzo słabo i myślę że zastąpiłby go prawie każdy w składzie

2

Sezon długi. Zobaczymy co będzie w lutym i marcu

1

@Mroziu myślę że wpływ na drużynę mają podobny

2

Super. Tylko mógłby się jeszcze uśmiechnąć czasami:)

0

@Drzakubs napisz na kogo Ty oddałeś swój głos. Też chcemy powspolczuc przed snem:)

14

Skoro kluby i piłkarze na to pozwalają...

1

@DeJongVeb ja oglądałem z doskoku, ale polecam powtórkę na eleven 1 o 16:00 today:)

0

Oby to był stały trend

0

Moze Leo się bardziej zmotywuje:)

0

@bernardFCB robię screena:)

0

Twoje grzechy są odpuszczone. Idź w pokoju;)

0

Messi wchodził jak Ronni schodzil...

1

Mecze bez kibiców to patologia, ale niech jedynym plusem wirusa będą choć mniejsze zarobki piłkarzy.

0

@Boromir4 Bartomeu z kolegami dawali takie kontrakty. Poza tym on też "poluzował" kaganiec zadłużeniowy.

1

@ILovethisGame wiem że teraz trzeba podłączać bocznych obrońców, ale ja mimo wszystko bym chciał by to był glownie obrońca. Abidal przez jakieś dobre 2-3 lata był czyscicielem aż miło było patrzec. Dryblingu specjalnego nie miał ale z racji że rzadko atakował to przewaznie wszyscy byli zaskoczeni i siał zamęt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?