endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adukla oby media w USA o tym nie wspominały:)
0
@Bogan pamiętam bardzo dobrą zmianę z Valencia, pamiętam jak był graczem meczu chyba z Villarealem. Przypomnę że grał od święta a często wystawiany był na lewej, gorszej dla niego stronie.
0
@mint nie bierz życia zbyt dosłownie:) Pozdrawiam
3
Neymar nie robił tego za każdym razem, ale robił.
A co do Dembele, to takie jednoznaczne stanowisko klubu tylko obniży jego wartość. Malcom też był na siłę olewany, a jak wchodził to robił różnice
0
@wojtekjoe BMW te nowsze też są awaryjne:)
0
@VenoM to nie Real ma aż tylu dziadków bez następców i to nie oni przegrali 8-2
1
@4Fabregas4 myślę że na nim nawet Bartomeu by nie stracił. Chyba że potroił by mu zarobki
0
Ciekawe czy jeszcze się ostali jacyś obrońcy Bartomeu?
0
@bolplast robię screena:)
0
Ansu to swoją drogą, ale Pedri miał chyba wczoraj z 3 odbiory. Dla mnie zagrał super, choć stratę też mial
23
Dest to mnie się spodobał:)
3
Jego gra i Pedriego najbardziej mi wpadła w oko
0
@student97r ciekawe czy niemiecki właściciel wie o tym artykule?
0
@Mroziu za Hazarda gra Vinicius który robi różnicę a ostatnio nawet coś strzela. U nas Griezmann psuje akcje i ciągle gra.
Poza tym to też trochę porównanie z przymrużeniem oka
5
W końcu zagra Rakitic:)
1
@Mroziu tylko że Francuz gra bardzo słabo i myślę że zastąpiłby go prawie każdy w składzie
2
Sezon długi. Zobaczymy co będzie w lutym i marcu
1
@Mroziu myślę że wpływ na drużynę mają podobny
2
Super. Tylko mógłby się jeszcze uśmiechnąć czasami:)
0
@Drzakubs napisz na kogo Ty oddałeś swój głos. Też chcemy powspolczuc przed snem:)
14
Skoro kluby i piłkarze na to pozwalają...
1
@DeJongVeb ja oglądałem z doskoku, ale polecam powtórkę na eleven 1 o 16:00 today:)
0
Oby to był stały trend
0
Moze Leo się bardziej zmotywuje:)
0
@bernardFCB robię screena:)
0
Twoje grzechy są odpuszczone. Idź w pokoju;)
0
Messi wchodził jak Ronni schodzil...
1
Mecze bez kibiców to patologia, ale niech jedynym plusem wirusa będą choć mniejsze zarobki piłkarzy.
0
@Boromir4 Bartomeu z kolegami dawali takie kontrakty. Poza tym on też "poluzował" kaganiec zadłużeniowy.
1
@ILovethisGame wiem że teraz trzeba podłączać bocznych obrońców, ale ja mimo wszystko bym chciał by to był glownie obrońca. Abidal przez jakieś dobre 2-3 lata był czyscicielem aż miło było patrzec. Dryblingu specjalnego nie miał ale z racji że rzadko atakował to przewaznie wszyscy byli zaskoczeni i siał zamęt.