endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BajteR tak. Jeden kraj. Już nie odpisuj:)
0
@Ascend też bym wolał by rząd wziął się za edukację a nie zakazy. Jednak jeśli choć kilkaset osób nie sięgnie po kieliszek dzięki zakazowi, to mogą odtrąbić sukces. Przynajmniej ja tak to widze
0
@socha tylko że gdyby nie fakt rozpaczliwego poszukiwania oszczędności to facet byłby do opchnięcia za 10-12mln
0
@kubix05 są lekarze którzy mogli by mieć Sasin na nazwisko. Niestety
0
@BajteR po 5sek znalazłem to:
https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-niemcy-sa-nowe-obostrzenia-ograniczenia-sprzedazy-alkoholu-w-duzych-miastach-6563848538741280a
0
@ViscaBarca123 Miranda lubi presezony:)
0
@DonMatteo901 prawie cały świat tak teraz żyje.
3
Roberto kiedyś tam grał i radzil sobie lepiej niż na PO
2
@Artuuuuur myślę że większość broni piłkarzy bo Bartomeu uważają za szkodnika który zostawi po sobie spalona ziemie. Choć dziwnie będzie chcieć obniżyć pensje takiemu Pedriemu czy Lengletowi(chyba jeszcze podwyżki nie dostał).
W tym aspekcie kibicuje Barcelonie i mam nadzieję że szkodnik już dawno dał przyklad
16
Gość który po większości meczów w których grał jest chwalony i robi roznice, nie odnajduje się w koncepcji kolejnego trenera. Paradoks
0
@Fartlow a w co wierzysz?:)
0
@FutbolToMagia i Antua:)
0
Teraz Bartomeu może zostać:)
1
@cules_ żona kupiła i pizza lepsza:)
0
@VenoM generalnie powinienem zacząć, jak i zakończyć tym, że Zidane nie chciał roszad, a Koeman nie miał za co. Bez odbioru:)
0
@Borneo próbuje Ci wytłumaczyć że obie postacie dużo więcej mają złych posunięć na koncie.
0
@VenoM a de Jong regularnie błyszczy? Ile wymienieni przez Ciebie piłkarze zagrali meczow? Nawet Fati ciągle gra nireguralnie.
Od Realu trzeba być dużo lepszym jeśli chcesz coś wygrać czy w La lidze czy Europie. Obecnie jesteśmy na podobnym poziomie piłkarskim(srednim), a finansowym zdecydowanie gorszym
0
@Borneo Escobar robił dobre i złe rzeczy. Czego nie rozumiesz?:)
Real miał co wyprzedać. Barca nie.
0
@Borneo takim samym faktem jest że Eskobar też robił dobre i złe rzeczy. Ty piszesz tak jakbys nie zauważył ze klub się stacza a długi są coraz wieksze
0
@VenoM ironizowales gdy pisałem o wpływach więc napisałem jak jest.
Real tam gdzie ma dziadków, ma talenty. Mendy, Odriozola, Militao, Odegaard, Kubo, Rodrygo, Vinicius, Valverde czy mimo że póki co rozczarowujący, Jovic.
My nie mamy środkowego napastnika a środkowych obrońców mamy 3,5.
Rozumiem bycie optymistą, ale ewidentnie widać że Real prowadzony jest o niebo lepiej
1
Normalny człowiek nie dałby mu takiej pensji na dzień dobry.
0
@Borneo w tym grajdole gdzie audyt zleca się swoim, niczego nie można brać za pewnik. Bardzo możliwe że robiono dużo gorsze rzeczy.
Nie natknąłem się na datę powstania internetowego sklepu Realu, ale wzmianki o nim są już od sezonu 12/13. To tak jakbyś dawał granty naukowcom a oni za to przyszli do Ciebie z tv HD. Fajnie, ale wiele lat za późno.
Był tu artykuł o tym ile Messi daje przychodów. Ten gamoń sprawił że prawie odszedł. Jeszcze wcześniej pozwolił podkupić drugiego najlepszego piłkarza świata, a pieniądze za niego wydawał z nawiązką na przepłaconych piłkarzy i ich ogromne pensje.
Piszesz tak jakby zasług i wtop miał podobną ilość, a tak przecież nie jest.
0
@VenoM na Transfermarkt mają prawie 100mln więcej wpływów z transferów także nie rozumiem z czego szydzisz:)
0
Sposob w jaki się go pozbyto był bardzo nieelegancki, ale piłkarsko nadawał się na ławkę.
Myślę że mówił o konkurencji bo sam nie mógł się zmotywować.
0
@michal26 z szacunku do starszych powinieneś nosić. Znam osoby które ten wirus przetoczył po podłodze.
Poza tym ci co np dali ponad miliard gazpromowi jakieś 10 lat temu, też by kazali Ci je nosić.
Choć cenie konfederację, za podjudzanie mają u mnie minusa. Skoro maseczka ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa, to logika nakazuje zakładać. To że prawo gupie to nie wina Polakow
0
@Borneo facet najprawdopodobniej oczerniał piłkarzy z korzystając z klubowych pieniędzy. Może tym sposobem przyciągał kibiców? To jak duży jest to klub to w bardzo niewielkim stopniu jego zasługa.
On nie wymyślił sklepu internetowego, tylko zrobil to co inni już mieli.
Innych "zasług" nie wypisuje bo przy tej całej degrengoladzie nikną.
1
@Borneo myślę że to postać prawie czarna. Niech świadczy o tym choćby wpisanie w zasługi sklepu internetowego.
0
@VenoM pamiętam że w el clasico kadrę mieliśmy prawie rok starszą. Real też młodością nie grzeszy, ale sprzedaje za porządne pieniądze. Poza tym mimo trzymania się przez Zidane'a starszyzny, mają sporo talentów, których nawet jak nie wypalą, można będzie opchnąć za spore pieniądze.
1
@patry295 lis i wybiórcza są tak samo wiarygodni jak Safin czy Tusk
https://wpolityce.pl/polityka/521172-gw-oskarza-czarnka-ze-zarazil-pacjentow-padla-odpowiedz
0
Ciężko mu będzie bez kogoś takiego jak Messi, ale z drugiej strony może nadrobi dośrodkowaniami które u Alvesa bywały komiczne;)