0

@Gapman Rakitic był słabym piłkarzem od dwóch lat. Zarząd się wtrącał to fakt, ale sami trenerzy byli sredni

4

@Mns21 pisać o kłamstwie i przytaczać twórczość Urbana... Ofiary PRL przewracają się w grobach

0

@Tobi23 a mnie drażnił swoimi oszustwami tak jak i Alba. Ale wdzięczny mu jestem ogromnie za te super chwile

0

@ToJa79 na boisku był irytujący, ale to jednak legenda.

1

"Barçę opuści prawdopodobnie Junior Firpo, na którym klub będzie chciał zarobić"
Coś nowego w tym klubie

1

@Tobi23 myślę że to nierealne w Atletico:) chyba że Suarez albo sam klub przejdą metamorfozę.

0

@maciej7852 poza tym co kolega napisał o YT to chciałbym zaznaczyć że to ma być obrońca. :)

0

@DaPi za to by nie starczyło na podarunek Tuska i Pawlaka dla Gazpromu:) chyba że kupiliby 12 Kepów:)

1

" 0:11 z Realem na Bernabéu również nie sprawiło, że pożegnano się z prezydentem"
a czy przypadkiem nie było 1:11?

0

@normasubiektywna my mamy całą masę podobnych przypadków.

0

Oby Inter spadł ale Vidal był królem strzelców:)

0

@Warszawiak86 tylko że sam kandydat sprawia wrażenie co najmniej dziwaka. Sam chce by następnym trenerem został Xavi, ale Font mnie nie przekonuje

0

@hyzar widziałem już to rok temu z Napoli czy Chelsea. Widziałem to w nielicznych meczach czy u Valverde czy Setiena. Rozumiem że zmieniamy ustawienie i póki co Cou wygląda ok, ale Messi grać wszystkiego nie będzie a od reszty Puig jest dla mnie lepszy.

4

@hyzar wcale nie widzimy w meczach że przeważnie należy do najlepszych na boisku

2

Jeśli Vidal ma iść do Interu za free to niech już lepiej zostanie

1

@RosjaninBut no i kto go przestawiał w pojedynkach z Chelsea czy Napoli rok temu?

0

@Rompul tylko to kochanie się nie zgadza

0

@czółkovsky to spróbuj trzasnąć obrotowymi drzwiami:)

2

Podwójne standardy:)

0

@van Baster jak tak się stanie to Cię znajdę i powiem że wykrakałes:)

1

@Turio za rok zostanie mu rok kontraktu. Jeśli odpali to już Liverpool go przekabaci

8

@lukas10 mógłby Pereza zastąpić:)

1

@Tomo1989 pamiętaj że drudzy w do sondażach są jeszcze gorsi:/ marny nasz los

1

@AxelF tylko myślę że dla 99% ta kwota za nieznanego piłkarza była szokująco wysoka. Zagrał tylko pół roku w pierwszej lidze portugalskiej

0

@Bananowysong nie wiem czy o Vidalu nie pisali że wszędzie grał rok za krótko by wyrobić sobie obywatelstwo.

0

@darek60 to przez nas tylko i wyłącznie

0

@RomanHoffer najgorsze przy odstawieniu cukrów jest 5 pierwszych dni. Najlepiej miej wtedy pod ręką ulubione owoce czy np marchewki. No i coś do chrupania mi pomagało jak np lajkonika literki albo beskidzkie:) teraz np słodkie jem ale góra raz dziennie a pepsi więcej niż pół szklanki nie jestem w stanie wypić. Powodzenia:)

0

@scotti niech uciera. Byle się przestał potykać:)
A tak serio to on pracując na treningach nadal może wskoczyć do czołówki.

3

@RosjaninBut od dawna mam o nich takie zdanie. Tylko nie zapominajmy że ten szkodnik ma za sobą media. U nas też media kształtują niektorych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?