endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gapman Rakitic był słabym piłkarzem od dwóch lat. Zarząd się wtrącał to fakt, ale sami trenerzy byli sredni
4
@Mns21 pisać o kłamstwie i przytaczać twórczość Urbana... Ofiary PRL przewracają się w grobach
0
@Tobi23 a mnie drażnił swoimi oszustwami tak jak i Alba. Ale wdzięczny mu jestem ogromnie za te super chwile
0
@ToJa79 na boisku był irytujący, ale to jednak legenda.
1
"Barçę opuści prawdopodobnie Junior Firpo, na którym klub będzie chciał zarobić"
Coś nowego w tym klubie
1
@Tobi23 myślę że to nierealne w Atletico:) chyba że Suarez albo sam klub przejdą metamorfozę.
0
@maciej7852 poza tym co kolega napisał o YT to chciałbym zaznaczyć że to ma być obrońca. :)
0
@DaPi za to by nie starczyło na podarunek Tuska i Pawlaka dla Gazpromu:) chyba że kupiliby 12 Kepów:)
1
" 0:11 z Realem na Bernabéu również nie sprawiło, że pożegnano się z prezydentem"
a czy przypadkiem nie było 1:11?
0
@normasubiektywna my mamy całą masę podobnych przypadków.
0
Oby Inter spadł ale Vidal był królem strzelców:)
0
@Warszawiak86 tylko że sam kandydat sprawia wrażenie co najmniej dziwaka. Sam chce by następnym trenerem został Xavi, ale Font mnie nie przekonuje
0
@hyzar widziałem już to rok temu z Napoli czy Chelsea. Widziałem to w nielicznych meczach czy u Valverde czy Setiena. Rozumiem że zmieniamy ustawienie i póki co Cou wygląda ok, ale Messi grać wszystkiego nie będzie a od reszty Puig jest dla mnie lepszy.
4
@hyzar wcale nie widzimy w meczach że przeważnie należy do najlepszych na boisku
0
https://www.barcablaugranes.com/fc-barcelona-transfer-rumors-news/2020/9/19/21446496/ronald-koeman-tells-riqui-puig-hes-not-part-of-his-plans-report
Ja w to nie wierzę...
2
Jeśli Vidal ma iść do Interu za free to niech już lepiej zostanie
1
@RosjaninBut no i kto go przestawiał w pojedynkach z Chelsea czy Napoli rok temu?
0
@Rompul tylko to kochanie się nie zgadza
0
@czółkovsky to spróbuj trzasnąć obrotowymi drzwiami:)
2
Podwójne standardy:)
0
@van Baster jak tak się stanie to Cię znajdę i powiem że wykrakałes:)
1
@Turio za rok zostanie mu rok kontraktu. Jeśli odpali to już Liverpool go przekabaci
8
@lukas10 mógłby Pereza zastąpić:)
1
@Tomo1989 pamiętaj że drudzy w do sondażach są jeszcze gorsi:/ marny nasz los
1
@AxelF tylko myślę że dla 99% ta kwota za nieznanego piłkarza była szokująco wysoka. Zagrał tylko pół roku w pierwszej lidze portugalskiej
0
@Bananowysong nie wiem czy o Vidalu nie pisali że wszędzie grał rok za krótko by wyrobić sobie obywatelstwo.
0
@darek60 to przez nas tylko i wyłącznie
0
@RomanHoffer najgorsze przy odstawieniu cukrów jest 5 pierwszych dni. Najlepiej miej wtedy pod ręką ulubione owoce czy np marchewki. No i coś do chrupania mi pomagało jak np lajkonika literki albo beskidzkie:) teraz np słodkie jem ale góra raz dziennie a pepsi więcej niż pół szklanki nie jestem w stanie wypić. Powodzenia:)
0
@scotti niech uciera. Byle się przestał potykać:)
A tak serio to on pracując na treningach nadal może wskoczyć do czołówki.
3
@RosjaninBut od dawna mam o nich takie zdanie. Tylko nie zapominajmy że ten szkodnik ma za sobą media. U nas też media kształtują niektorych