8

@itmustbejoke na YouTube tego pełno:)

3

@baczmus smutne, ale prawdziwe:(

0

@AxelF tylko że Kubo w Castilli nawet nie wystąpił i w planach to nawet nie było. Już na nim zarobili a Transfermarkt wycenia go na 30mln.
A moim zdaniem na temat zarobków nie musisz się martwić:) Bartomeu się tym zajmuje i jak widać jest koszmarny. Gdy zobaczyłem pierwszy cały mecz w jego wykonaniu już żałowałem że nie dostał tych pieniędzy.

0

@RudY nie upieram się już przy niczym. Niech już będzie ta ręka:)

0

@czarnatom jeszcze by tak można było robić gdybysmy mieli szybkich i przebojowych piłkarzy. Choć z 3...

0

@RudY było by widać po tym że ręka by trochę odleciała. Ona szła dalej w kierunku pilki. Na Messiego patrzył i Ospina i Koulibaly. Nic nie widzieli

1

A my gramy totalną kichę...:/

0

Kubo dołącza do dlugiej listy błędów Bartomeu i jego szajki

0

@Avatarr poza Messim z piłką reszta zbyt szybka nie jest:) chyba że Semedo i Alba będą w tym procederze uczestniczyć:) ja pojąć nie mogę że drużyna nie ma alternatyw na zmianę stylu a do tiki taki nie mamy jakości

2

@RudY której ręki?

4

@Greenalley już w pierwszym sezonie Valverde wielu się tego domagalo

0

@Irmscher10 na salon24 była wiele lat temu rozprawa o rewelacjach anodiny/laska. Były tam odniesienia do trwałości skrzydeł, do wpływu jego częściowej utraty na nośność i poddawano w watpliwosc wyliczenia w.w. komisji. Już mi wtedy żarówka się zapalila choć wtedy byłem sceptyczny do całego PiS.

0

@Kusco15 nie wiem jakie były główne przyczyny ale wiele razy czytałem że oskarżano ich o lichwę i o fakt że bratali się z najeźdźcami

0

@Comentateiro a to wypadki się tak testuje?

0

@BarcaInfo pisz od razu gdybyś miał info że Barca wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie nim:)

1

@Przemek2323 znasz jakiś przypadek że samolot traci skrzydło po kontakcie z brzoza i to nie przy pniu? Swoją drogą Wysokość ustalali chyba 5 lat

13

@szymon6847 no super że spotka go kara ale życia komuś już nie zwroci

0

@Bykunn jak widać różnie to z nami jest:) ja dzieci jednak będę uczył by jak już kupować rzecz na którą nas nie stać to tylko gdy jest nam niezbędna:) moja żona pracuje ze studentkami i chyba każda ma dużo lepszy od niej tel(o ile go nie zniszczyła:), a gdy przyszedł lockdown to 80proc wypłaty sprawiły że zrobily się nerwowe

1

Prędzej poszukalbym klubu Umtitiemu

2

@mateuszdabski mam podobnie. Często to przychodzi z wiekiem.

0

@LuisSalvano ale ponad miliarda podarowanemu ruskim przez Tuska i Pawlaka nikt nie pamieta

0

@Mr8lack pomyśl nad konfederacja. I PO to na pewno nie są mniejsi złodzieje. Od początku zadluzali nas na jakieś 50mld rocznie. Do samego końca.

0

@Konias4318 skrzydła mamy w Petersburgu, ławce rezerwowych i w gabinecie lekarskim

7

Miał dobry powrót po pandemii ale teraz widac że nie jest nam potrzebny. Każda cena powyżej 7mln będzie ok

0

@l0Messini na moje piłka odbija się od Rakutena:)

0

@sebasek99 nie jestem takim optymistą ale obrone na taki wrzutki mamy idealna:) moim zdaniem dużo jest do poprawy by stanąć do rywalizacji z Bayernem jak równy z rownym

1

@l0Messini nadal nie widzę:) lewą czy prawą dotknął?:)

0

@BarcaInfo w pełni się zgadzam. Myślę że Rakitic i Griezmann nie powinni zagrać z Bayernem. A Suareza śmiało można zastąpić w drugiej połowie chyba kimkolwiek

0

@Criss18Barca oceniamy po grze, która u niektórych wytypowanych jest gorsza niż ich zmienników z lawki

0

@Hiacynk my go powinniśmy kupić w 2012r

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?