endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@oldtraffordboy płaciliśmy mu najlepiej na świecie, dlaczego ma odchodzić za free?
6
Szacunek za to co zrobił mu się należy. Tak samo jak kara jeśli by się nie stawił:)
0
te 178 szału nie robi ale odchodzi taki co ma 170 więc średnia nie ucierpi:)
0
@D10SLEO dla niego idealnie. Z Chelsea najczęściej zacinał mu się karabin:)
0
"Skumulowane zyski obecnego zarządu gromadzone od 2010 roku nie wystarczą bowiem na chwilę obecną do uchronienia się przed koniecznością poręczenia 15% wydatków na następny sezon"
A na co te "zyski" by starczyły? Tygodniówkę Dembele?
0
tylko pytanie o zarobki w.w. trójki. Nie będą na poziomie Messiego, ale żeby nie dawali im premii za sam fakt przyjscia do wielkiej Barcelony
0
@ksobi Perez może coś nam sypnie za wkład w rozwalenie klubu
1
Załamanym z powodu Messiego chciałbym tylko napisać że Bartomeu w końcu odejdzie:) No i może jeszcze zarobimy:) Visca el Barca y visca Catalunya:)
1
Swoją drogą dziwne że klub z piłkarzem ustalają kontrakt a FIFA może to wszystko unieważnić.
3
A mnie się zdaje że to gra: Bartomeu albo ja:)
1
@Mazi był tu artykuł o jego kreatywnej księgowości. Polecam.
A wracając do jego transferów, to Neymar dostał mniejsza kwotę odstępnego niż połowa zawodników Realu. Wydał wszystko z nawiązką dając ogromne kontrakty każdemu. Malcoma kupił tylko dla siebie. O Boatengu czy nabytku z Leganes napisze jutro;) spać mi się chce.
Ps. To sabotażysta a nie cule
1
@bartoszekkk wspolczuje. Gdybym miał tyle lat co Ty też bym pewnie przeżywał. Ten klub przetrwa, choć mocno ucierpi przez to wszystko.
0
@masq możemy tak daleko nie dojść:)
0
@Magicc89PL w domyśle zarząd ma być mądry i spłacić choć połową pieniędzy zadłużenie bądź mieć wpłatę na stadion:)
0
Gdyby ktoś miał te 700mln to przy innym prezydencie można by go spylić:)
2
Komuna też walczyła z problemami które sama stworzyła.
0
@zadafcb oby tylko się zabezpieczała:)
0
@dawid230188 zdaje się że siadła po prostu intensywność i zaangażowanie. Widać to było z Atletico czy z PSG. Grali w kratkę
0
Na oczy nie widziałem piłkarza Angers ale mam nadzieję że to jest obrońca, bo oczy krwawią od dziur w niej. Nie rozumiem dlaczego teraz na siłę szuka się w obrońcy skrzydłowego?
0
@Dani13 ma darmowe do wszystkich w plusie
0
@dawid230188 od stycznia 2015 do końca roku graliśmy rewelacyjna piłkę. Niewielu nie podobało się rozbicie mistrzów z Anglii, Niemiec, Francji czy Włoch. Wygrane z Realem 2-1 i 4-0 na SB. Chyba że piszesz o pozostałych dwóch latach:)
3
Tym którzy widzą już nadmiar skrzydłowych chciałbym przypomnieć że nie każdy się przyjmuje szybko i jest zdrowy. Rywalizacja jest dobra.
1
@Barcelismo mój nie był lewicowy no i podali mi pkt który może dotyczyć połowy komentarzy tu.
0
@Barca1992 Szpakowski to od lat mówiąca pomyłka. Myślę że tylko w Polsacie jeszcze mógłby przejść rekrutację.
0
@dawid230188 czy za Enrique graliśmy tiki takie? Myślę że żaden kandydat poza Fontem by go nie skreslil i spróbował sciagnac gdyby była okazja
0
@Pawlak1992 dokładnie. Choć z PSG i Neymarem to jak z nami i Messim. Nigdy nic nie wiadomo. Obstawiam dużo bramek:)
0
@Ramek bo zarządowi marzyła się tiki taka z polową jakości która była 10 lat temu. Po co mieć kilka rodzajów broni?
0
@KibicBarcy84 mamy po 3 bardzo doświadczonych piłkarzy na każdą pozycję. Pamiętam jak krytykowałem Pepa gdy odsunął Toure kosztem Busquetsa. Moim zdaniem kosztowało nas to odpadnięcie z Interem, ale dało profity później.
Suarez nie daje płynności. Nie chcę pozbywać się go za darmo, ale gdyby ktoś dał 15mln...
0
@Striker a oficjalne to potwierdzenie? Bo nie wiem komu kibicować:)
0
Nie gram w gry, ale gdyby mieć 700mln za Leo...oczywiście nie za Bartomeu