3

@oldtraffordboy płaciliśmy mu najlepiej na świecie, dlaczego ma odchodzić za free?

6

Szacunek za to co zrobił mu się należy. Tak samo jak kara jeśli by się nie stawił:)

0

te 178 szału nie robi ale odchodzi taki co ma 170 więc średnia nie ucierpi:)

0

@D10SLEO dla niego idealnie. Z Chelsea najczęściej zacinał mu się karabin:)

0

"Skumulowane zyski obecnego zarządu gromadzone od 2010 roku nie wystarczą bowiem na chwilę obecną do uchronienia się przed koniecznością poręczenia 15% wydatków na następny sezon"
A na co te "zyski" by starczyły? Tygodniówkę Dembele?

0

tylko pytanie o zarobki w.w. trójki. Nie będą na poziomie Messiego, ale żeby nie dawali im premii za sam fakt przyjscia do wielkiej Barcelony

0

@ksobi Perez może coś nam sypnie za wkład w rozwalenie klubu

1

Załamanym z powodu Messiego chciałbym tylko napisać że Bartomeu w końcu odejdzie:) No i może jeszcze zarobimy:) Visca el Barca y visca Catalunya:)

1

Swoją drogą dziwne że klub z piłkarzem ustalają kontrakt a FIFA może to wszystko unieważnić.

3

A mnie się zdaje że to gra: Bartomeu albo ja:)

1

@Mazi był tu artykuł o jego kreatywnej księgowości. Polecam.
A wracając do jego transferów, to Neymar dostał mniejsza kwotę odstępnego niż połowa zawodników Realu. Wydał wszystko z nawiązką dając ogromne kontrakty każdemu. Malcoma kupił tylko dla siebie. O Boatengu czy nabytku z Leganes napisze jutro;) spać mi się chce.
Ps. To sabotażysta a nie cule

1

@bartoszekkk wspolczuje. Gdybym miał tyle lat co Ty też bym pewnie przeżywał. Ten klub przetrwa, choć mocno ucierpi przez to wszystko.

0

@masq możemy tak daleko nie dojść:)

0

@Magicc89PL w domyśle zarząd ma być mądry i spłacić choć połową pieniędzy zadłużenie bądź mieć wpłatę na stadion:)

0

Gdyby ktoś miał te 700mln to przy innym prezydencie można by go spylić:)

2

Komuna też walczyła z problemami które sama stworzyła.

0

@zadafcb oby tylko się zabezpieczała:)

0

@dawid230188 zdaje się że siadła po prostu intensywność i zaangażowanie. Widać to było z Atletico czy z PSG. Grali w kratkę

0

Na oczy nie widziałem piłkarza Angers ale mam nadzieję że to jest obrońca, bo oczy krwawią od dziur w niej. Nie rozumiem dlaczego teraz na siłę szuka się w obrońcy skrzydłowego?

0

@Dani13 ma darmowe do wszystkich w plusie

0

@dawid230188 od stycznia 2015 do końca roku graliśmy rewelacyjna piłkę. Niewielu nie podobało się rozbicie mistrzów z Anglii, Niemiec, Francji czy Włoch. Wygrane z Realem 2-1 i 4-0 na SB. Chyba że piszesz o pozostałych dwóch latach:)

3

Tym którzy widzą już nadmiar skrzydłowych chciałbym przypomnieć że nie każdy się przyjmuje szybko i jest zdrowy. Rywalizacja jest dobra.

1

@Barcelismo mój nie był lewicowy no i podali mi pkt który może dotyczyć połowy komentarzy tu.

0

@Barca1992 Szpakowski to od lat mówiąca pomyłka. Myślę że tylko w Polsacie jeszcze mógłby przejść rekrutację.

0

@dawid230188 czy za Enrique graliśmy tiki takie? Myślę że żaden kandydat poza Fontem by go nie skreslil i spróbował sciagnac gdyby była okazja

0

@Pawlak1992 dokładnie. Choć z PSG i Neymarem to jak z nami i Messim. Nigdy nic nie wiadomo. Obstawiam dużo bramek:)

0

@Ramek bo zarządowi marzyła się tiki taka z polową jakości która była 10 lat temu. Po co mieć kilka rodzajów broni?

0

@KibicBarcy84 mamy po 3 bardzo doświadczonych piłkarzy na każdą pozycję. Pamiętam jak krytykowałem Pepa gdy odsunął Toure kosztem Busquetsa. Moim zdaniem kosztowało nas to odpadnięcie z Interem, ale dało profity później.
Suarez nie daje płynności. Nie chcę pozbywać się go za darmo, ale gdyby ktoś dał 15mln...

0

@Striker a oficjalne to potwierdzenie? Bo nie wiem komu kibicować:)

0

Nie gram w gry, ale gdyby mieć 700mln za Leo...oczywiście nie za Bartomeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?