0

Z taką gra? chyba żartujesz, przez taką wlasnie grę w obronie dostaliśmy 2 bramki, plus 2 ktore powinny byc wczoraj zaliczone, no przynajmiej jedna. Od kilku miesiecy obrona gra beznadziejnie i to nie w destrukcji tylko przy zabawach z piłka. Przez to straclismy puchar Krola, przez to stracilismy kilka punktów i bramek. najgorsze, że nie widac poprawy. jakiejkolwiek...

0

Sportklub jest także w Multimedii.

0

sop:

Channel - 74348

0

mecz jest przeniesiony do sportklubu, ile razy trzeba to powtarzać??? niech redakcja to zmieni

0

Musze przyznać, że byłto największy nurek (numer nie zawodnik) jaki widziałem od dłuższego czasu, coś ala występ polskich naśladowców z youtube:)

0

nei bedzie meczu na Sportklubie!

Mecz bedzie na Sportklub+ to niestety inny kanał, dotepny chyba tylko na Nce.

0

najsmieszniejsze jest to, że dzisiaj nieRealni zostana liderem, przy swoim ogromnym szczęściu ostatnimi czasami.

W 5 stycznia mecz FCB w sportklub plus, kurde ze tez nie mogli w normalnym sportklubie tego dać. Człowiek same złe niusy słyszy....

0

meczy z C plus na sopie nie bedzie.

0

Badzi czy ban na mecze FCB na sopie jest dożywotni czy jakas dłuższa przerwa tylko?

0

A dlaczego redakcja nie wspomniała o tym, że nasi piłkarze ręczni zdobyli wczoraj Puchar Ligi? Wygrali w finale z faworyzowanym Ciudad 34-33!!!!!

0

I oby to był nius podsumowujący transfer Robinho:)

Za tą kase można wyciągnąć kogoś młodszego.

0

Pepe zerwał więzadła, więc ma niestety raczej wakacje.

Prosabaku, chyba dawno VCF nie ogladales. Dziejszy mecz był jednym z najsłabszych w ostatnim czasie. Nie dostrzegasz ironii rodem z rm.pl :)

0

Z tak grająca piach Valencia to moja Stalówka by remis wyciągnęła. I dziwić się, że Real jest określany farciarzem:)

0

Najgorszy mecz w sezonie, jeden z gorszych na przestrzeni ostatnich sezonów. Po raz kolejny wq... niefrasobliwośc graczy, brak dokładnosci, zabawy przy wyniku 1-0. Juz sie w tym sezonie przejechali na takiej zabawie chyba im mało. Albo zapomnieli jak wdupili mistrzostwo wlasnie z Espanyolem nie tak dawno też przez własną głupote. Ech nerwy czlowika biora. Na szczescie teraz relax i drugi chyba lajtowy meczyk:)

A sędzia to...:)

0

sop://sopcast2.soccer-live.com.pl:3912/65059 PUBLIC SPORT

0

jest juz podany na soccer live

0

gracias przyjacielu:)

0

Gdzie indziej już są na sopa, bedzie też na gol tv na tvu. Niestety nie bedzie (???) transmisji z polskim komentarzem.

0

Leo ma problemy z miesniem, nadciągniecie 1 stopnia, pauza ok. 10 dni. Byc moze tez do tego dochodzi kostka.

0

Pep powinien dostać OPR za brak zmian i to w meczu gdy kosza równo z trawa. Messi teraz w sobote bedzie mial wolne oby tylko w sobote....

Brawo dla ponad setki Polaków obecnych w Kijowie....

0

Domar

ogladam to co powinienem, jesli nie pamietasz ile bramek straconych w tym sezonie jemu zawdzieczamy to spr wszystkie co stracilismy, wyjdzie niezla srednia jak na jego pozycje.

Nie ma czegos takiego jak prawo mlodego, chyba ze sam jestes mlody. to zawodowiec i w takim meczu jak z Realem on musi zagrac na 200%. owszem zagral dobrze ale jeden ruch sprawił, ze moglismy dostac 2-3 bramki jak nic. Zawodnika osadza sie za calosc a nie za granie przez 60 minut. I on jednym posunieciem spartaczyl cale swoje dobre zwody. i juz.

A jesli juz mowa o graniu to w styczniu sobie pogra, nawet za dwoch. Niech sie troche pooszczedza.

0

Sergio jest akurat w formie do du...y Juz kilka bramek przez niego stracilismy. Nie wpsomnie o beznadziejnej rece w meczu z Realem. Akurat SB powinien odpoczac kilka meczow i ochlonac.

0

od dawna jest program polsatu i wiadomo, ze bedzie mecz Interu, zresztą od 2 dni sa juz zapowiedzi filmowe. Niestety zostaje net i ewentualnie sop.pl:)

0

podany skład:

Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Busquets, Xavi, Keita; Henry, Iniesta y Pedrito

0

kanał na sop:

Channel - 77434

0

ZWodecki, wiem ile kasy zarabia Real na CR, ale nie wszystko mozna przeliczyć na pieniądze.

0

Tak jak poprzedncicy, polecam komentarze pod tym niudem na rm.pl Dobra lektura na handrę, dobry sen i rano na dobry poczatek dnia.

A swoją drogą niezły biznes zrobili w Madrycie. mieli jednego człowieka szklankę ale woleli kolejnego za 94 bańki. Cóż, mozna powiedzieć biznes jak w Madrycie:)

0

Nie rozumiem.

jest transmisja w necie, ale nie mozna pdoawac do niej linków? to niby skąd ludziemają widziec, ze ona jest. I po co ją dawać skoro nikt ma o tym nie wiedziec?

Może rozwiniesz teze?

ps.

dzieki za namiary

0

Widze, że niektórzy zyja wieściami z brukowców. Nie ma i nie będzie tematu Wymiany Henrego na kogokolwiek. jedynie Z Arsenalem za obniżenie ceny Cesca. Po prostu Henry sobie na to nie pozwoli a i klub nie ma zamiru tego czynić.

0

To że Henry odejdzie, i to już być może w czerwcu jest raczej przesądzone. On sam o tym coraz częściej chyłkiem wspomina. Widzi tutaj konkurencję coraz wieksza a swoje lata. Dlatego nie ma się co upierać, niec zrobi miejsce młodszym. Ale nie koniecznie Robinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?