0

Ale o ile wiem w Barcelonie nie przyjmują "mariconów" :)

0

Niestety ale drugiej:) mecz z Sao Paulo to był inny Puchar, zwany Kontynentalnym:)

0

sop:

Channel - 79711 jakość srednia, język nie wie wiem nie slucham ale nie PL.

0

jak ktos bedzie wiedzial czy na sopie bedzie dzisiaj transmisja z Cplus PL niech napisze.

0

Nie wszystkie mecze FCB sa w canal plus. Nie kazdy ma także możliwośc aby kupić cyfrę.... wytłumaczeń jest wiele....

0

Mi na razie sop.pl nie działa. can not retrieve data

0

to ja też chetnie poczekam na linka do sop.pl ostatnio z Atletico działałało bez zarzutu (b.dobra jakość).

0

Heniu dostał kartkę za to, że wszedł na boisko bez zgody sędziego.

Niektórzy narzekają na remis. A ja w sumie trochę żałuję, że nie przegrali. To zawsze jest motywujące a lepiej przegrac mecze bez wiekszego znaczenia niż w lidze, gdzie 3 pkty w tym sezonie mogą miec znaczenie.

0

Mecz, jak mecz. Widac było, że FCB gra na 3/4 gwizdka. niby się starali, ale chyba w pamięci mieli że to dopiero 1 kolejka, a w sobotę już Atletico czeka.

jakoś nikt nie zauważył, ze Barca próbowała kilka nowych rozwiązań w ataku. Stąd widoczne jeszcze braki w zgraniu przy niektórych fragmentach.

Co do Iniesty, to jego kontuzja była dosyć powazna (w dodatku po Getafe miesnie znowu sie odezwaly i nie cwiczył normalnie), jego mięśnie nie wytrzymują jeszcze tempa meczowego, stad wchodzi na końcówki. Niie wolno tez mu strzelac z dużą siłą,s tad na razie tylko klepka i bieganina. I dobrze lepiej poczekać kilka tygodni niech dojdzie do siebie niz zeby znowu wyleciał na kilka tygodni.

0

polsat wykupił prawa na 1 mecz w tygodniu. W najblizszej przyszlosci zawsze beda juz tylko mecze raz w tygodniu w otwartym kanale. Kwestia czasu i wszytsko przejdzie do kodowanych stacji.

0

dziwne u mnie w porzadku moze probujie co jakis czas sie podlaczyc.

0

sop: Channel - 79777 działa ja ogladam

0



Z drugiej strony powinny być transmisje Barcy w tv polsat, z Interem i Kazaniem wszak tam jest Polak:)

0

Mecz bardzo dobry, zespół jak na okres w którym jestesmy bardzo dobrze. Fakt brakowało precyzji, zgrania i wykorzystywania okazji, ale nie przesadzajmy wszak to dopiero sierpień.

Mimo wszystko ktoś na środek i do obrony by się przydał, w razie braku Xaviego będzie ból. A gdyby go nie było 2-3 miesiące?

Jedynym minusem jest to, że następny mecz FCB jest w piątek:)

0

a u nie bufor dohodzi do 95 ale mam czarny ekran. I doopa zbita, ech.....

0

No to dramat. teraz tylko czekać jak się zaczną sprzeczki w klubie...echh.

0

szopka, szopką ale to jest sygnał, że Sami poszedł w pewnym momencie za daleko. Zawdzięczamy mu wiele, ale nalezy dac mu szanse w innym klubie. A do FCB ktoś inny. jest jeszcze wybór.

0

fanta:

owszem Kaka by sie w FCB przydał i to jest dobre posunięcie Realu. Ale ChR. to pomyłka. Jak będzie z Villą zobaczymy.

0

Ale czy zaakceptuje to, że czasami będzie siedział na ławce?

0

Świetna wiadomość, niech idzie do Realu. To będzie bomba z opóźnionym zapłonem, przecież CR7 i Ibra się pozabijaja w walce o palme pierwszeństwa. Będe się kłocić i rozbiją Real od środka.

0

c.de.f.b

posłuchaj chłopcze nigdy więcej się w ten sposób do mnie nie zwracaj. Nigdy.

Chcieć mogą go jedynie osoby, które patrza na statystyki i 2 razy w roku widza w tv.

0

jesli przejdzie to bedzie poczatek naszego konca.

0

nigdy, przenigdy. nawet gdyby był za darmo!Leń, egoista, myslący tylko o kasie.....

0

Na Polsacie będzie jeden dzień w tygodniu a nie dwa, wkradł się jakiś bląd!

0

jeśli ktoś ma nagranie z przejazdu po barcelonie to będe wdzięczny za linka.

0

Nigdy absolutnie nigdy. Zeby nam atmosfere w szatni zniszczył? A i umiejętności ma takie sobie na pewno nie powalajace na kolana.

0

Niestety ale teraz jestesmy bliżej 0-4 niz 1-1. Nie gramy, stoimy w miejscu czekając aż coś się wydarzy. Za rok musimy się nauczyć przebijac mury, bo z pozostałymi idzie nam dobrze.

0

Nigdy!!1 Nawet gdybyśmy mieli grac bez napastników.

0

Dupa nie mecz....

Okazało się, że nie potrafimy przejśc muru londyńskiego. Co będzie za tydzień ? chyba tylko gorzej.

dzisiaj zagraliśmy fatalnie, bez większej koncepcji, bez świezosci... Najlepszy Iniesta i Puque, reszta już tylko gorzej. A co zrobił Carles to chyba on sam jeden wie... Wiedział, że Rafa ma kontuzje, wiedział, ze ma zagrożenie to fauluje tak bezmyślnie, ech...

Messi nie grał, Eto spartaczył. Po co wystawiać Hleba skoro Pep go ciągle ingonruje w graniu? przecież chłopak był tak zestresowany, że żadnego pożytku decydującego nie mogło być!

fani Chelsae wypiują w komentarzach, że w Barcelonie sam panienki, co się przewracają. No cóż ale w takim wypadku jak nazwac ich zawodnków???? Przecież Chelsae nic nie grała, nic. postawili mur i tyle. brak słów, gorzej niż MU rok temu....

Niestety ale sprawa awansu na dzień dzisiejszy jest chyba przesądzona. nie mamy obrony a dla murarzy to wystarczy...

Chyba, że zmieni się koncepcja gry.

0

A ja pewnie wszystkich uszczęśliwię jeszcze bardziej. Pierwszy mecz FCB z Bayernem będzie transmitowany 08.04 w TVP2:) W końcu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?