0

Wydaje mi się, że bramkarz Deportivo odcierpi czerwoną kartkę w meczu pucharowym za kilka dni i z Realem zagra. Może ktoś zna przepisy?

0

czyli raczej nie zobaczymy naszych w tv, szkoda:)

Musimy czekać na finał:)

0

a o finał zagramy (?) ze zwycięzcą pary:Vencedor del Mallorca - Almería contra el vencedor del Real Unión - Betis

0

Poli Ejido - Espanyol

Racing - Valencia

Sporting - Valladolid

Real Unión - Betis

Sevilla - Deportivo

Atlético - Barcelona

Osasuna - Athletic

Mallorca - Almería

Nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie ale mówi się trudno...:)

ćwierćfinał:

Vencedor del Poli Ejido - Espanyol contra el vencedor del Atlético - Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?