1

@ACMaldini3 Ale naprawdę trzeba pisać posty pod publiczkę?

1

@ACMaldini3 co to znaczy pożegnał? Wyszedł nius, że tylko na socjalach Frankowskiego był wpis? Czy ktoś podał informacje z prywatnych rozmów telefonicznych?

2

@Jakchcesz a ja jak tyl.. fejk

0

@matador jemu się kończył kontrakt w tym okienku, ale przedłużył. Czy po to żeby odchodzić? Nie sądzę.

0

@arasz1819 no czwartek oddal, bo wczoraj słabiutko. Patrzyłem sobie żeby na hit a tam 0:0.

1

@fcbarcafan19 może to są znaki…?

1

@blakkudium trochę patrzyłem Niemców i faktycznie nie wyglądał jak kloc, zobaczymy jak się rozwinie.
Póki co rok ma świetny - klubowo.

2

ME U21

Nick Woltemate niedawno wystąpił w dwóch meczach pierwszej reprezentacji Niemiec w Lidze Narodów. Dzisiaj z kolei ładuje hattricka Słoweńcom.

1

@arasz1819 myślę że to wyciągną. Skład bez porównania a i sentyment do Reizigera:)

2

@mekston mi to śmierdzi maks remisem z Egipcjanami. Dale w trąbę.

0

@Walker przed chwilą sobie pomyślałem - kurde, ale bym sobie pooglądał drużynę A.

A Ty cyk - coś z tamtych czasów:)

1

ME U21

Polski były obrońca Lechii Fila strzela gola dla Czech na 1:2 w meczu z Anglią.

1

ME U21

Finlandia wbija Holandii na 2:0 w 30 minucie.

Czyli co? Nasze orły nie takie najgorsze:)

0

@Frimpong a Ronaldo?

0

@mekston wiadomo.

0

@Deathwing112 a czy Puchacz wypłaciłby liścia rywali?

0

@Koni8M ale na korzyść gości;) nie liczy się:)

0

@Pedri16Future a widzisz. Teraz ma sens.
@mekston nowy selekcjoner - chyba więc przyjedzie:)

1

Czyli tak, wielka feta, podziękowania, łzy szczęścia itd na pożegnaniu Grosika.

Skoro teraz on chce wrócić, to rozumiem, że mogę liczyć na podobną fetę z okazji przywitania Kamila?

0

@ProMILs tak. I dostaną fakturę na szkołę namalowaną flamastrem.
Nie wiem skąd ten typ wziął sobie ten rachunek.

0

@ProMILs jest 10% ale od osoby, 3 osoby - 30% napiwku, czego nie rozumiesz?:)

0

@BezglutenowyPedri napisałeś - "Człowiek chce się odciąć od tego bagna", to zapytam... a jak nazwiesz ten organizacyjny syf, który jest w Barcelonie? Nie przypadkiem "bagno"? Kupujemy, nie rejestrujemy, rejestrujemy, ale nie mogą grać, ale ktoś oskarża, że bezprawnie. Mamy pieniądze, ale nie mamy, możemy kupować, ale nie możemy. Teraz kwas z Ter Stegenem.
Organizacyjnie klub, któremu "Nie bez powodu kibicuję Barcelonie" wcale nie jest dużo wyżej.

Każdy ma swoje bagno, ale my kibicując Barcelonie nie powinniśmy pisać, jak to u nas jest pięknie, a gdzie indziej syf.

1

@KamQiX Ja mogę wymienić różnice:
- Lewy napastnik - Zieliński pomocnik
- Lewy po zmianie klubu od razu staję się gwiazdą drużyny - Zieliński po zmianie klubu siada na ławkę.

Mam nadzieję, że pomogłem:)

0

Jasiu Urban jest wolny.

0

@kanver_ pozwolę sobie skopiować swój komentarz sprzed kilku dni, gdy "wybuchła aferka":
"Bardzo dobra decyzja.

Potrzebujemy kapitana, który albo jest kontuzjowany ostatnio, albo nie gra w klubie albo gra ogony."

Generalnie nie podzielam Twoje zdania.

0

Teraz mam dwie takie zagwozdki.

Co z naszym charyzmatycznym kapitanem - Zielińskim?

Jeśli faktycznie "rada drużyny" (kto?:D) nie chciała Lewego to na miejscu Robcia przyszedłbym do szatni i wyłożył karty na stół - panowie, nie chcecie ze mną grać? W porządku usunę się dla dobra drużyny.

Chociaż.. czy nie lepiej byłoby usunąć część drużyny zamiast Lewego, patrząc na ostatnie mecze.

0

@Uukasz_93 Chłopak zagrał w tym sezonie parę razy. Szanujmy się.

5

Dobra spokojnie. Zostaje Portugalia i Francja.
Obie ekipy są w naszym zasięgu:D

1

Rakoczy. Dzięki.

2

Kałuziński bardzo dobry sezon w Turcji. 8 asyst w przeciętnej drużynie. Oby ten turniej, mimo że pewnie tylko 3 mecze, był dla niego otwarciem drzwi do lepszych klubów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?