escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 Ale naprawdę trzeba pisać posty pod publiczkę?
1
@ACMaldini3 co to znaczy pożegnał? Wyszedł nius, że tylko na socjalach Frankowskiego był wpis? Czy ktoś podał informacje z prywatnych rozmów telefonicznych?
2
@Jakchcesz a ja jak tyl.. fejk
0
@matador jemu się kończył kontrakt w tym okienku, ale przedłużył. Czy po to żeby odchodzić? Nie sądzę.
0
@arasz1819 no czwartek oddal, bo wczoraj słabiutko. Patrzyłem sobie żeby na hit a tam 0:0.
1
@fcbarcafan19 może to są znaki…?
1
@blakkudium trochę patrzyłem Niemców i faktycznie nie wyglądał jak kloc, zobaczymy jak się rozwinie.
Póki co rok ma świetny - klubowo.
2
ME U21
Nick Woltemate niedawno wystąpił w dwóch meczach pierwszej reprezentacji Niemiec w Lidze Narodów. Dzisiaj z kolei ładuje hattricka Słoweńcom.
1
@arasz1819 myślę że to wyciągną. Skład bez porównania a i sentyment do Reizigera:)
2
@mekston mi to śmierdzi maks remisem z Egipcjanami. Dale w trąbę.
0
@Walker przed chwilą sobie pomyślałem - kurde, ale bym sobie pooglądał drużynę A.
A Ty cyk - coś z tamtych czasów:)
1
ME U21
Polski były obrońca Lechii Fila strzela gola dla Czech na 1:2 w meczu z Anglią.
1
ME U21
Finlandia wbija Holandii na 2:0 w 30 minucie.
Czyli co? Nasze orły nie takie najgorsze:)
0
@Frimpong a Ronaldo?
0
@mekston wiadomo.
0
@Deathwing112 a czy Puchacz wypłaciłby liścia rywali?
0
@Koni8M ale na korzyść gości;) nie liczy się:)
0
@Pedri16Future a widzisz. Teraz ma sens.
@mekston nowy selekcjoner - chyba więc przyjedzie:)
1
Czyli tak, wielka feta, podziękowania, łzy szczęścia itd na pożegnaniu Grosika.
Skoro teraz on chce wrócić, to rozumiem, że mogę liczyć na podobną fetę z okazji przywitania Kamila?
0
@ProMILs tak. I dostaną fakturę na szkołę namalowaną flamastrem.
Nie wiem skąd ten typ wziął sobie ten rachunek.
0
@ProMILs jest 10% ale od osoby, 3 osoby - 30% napiwku, czego nie rozumiesz?:)
0
@BezglutenowyPedri napisałeś - "Człowiek chce się odciąć od tego bagna", to zapytam... a jak nazwiesz ten organizacyjny syf, który jest w Barcelonie? Nie przypadkiem "bagno"? Kupujemy, nie rejestrujemy, rejestrujemy, ale nie mogą grać, ale ktoś oskarża, że bezprawnie. Mamy pieniądze, ale nie mamy, możemy kupować, ale nie możemy. Teraz kwas z Ter Stegenem.
Organizacyjnie klub, któremu "Nie bez powodu kibicuję Barcelonie" wcale nie jest dużo wyżej.
Każdy ma swoje bagno, ale my kibicując Barcelonie nie powinniśmy pisać, jak to u nas jest pięknie, a gdzie indziej syf.
1
@KamQiX Ja mogę wymienić różnice:
- Lewy napastnik - Zieliński pomocnik
- Lewy po zmianie klubu od razu staję się gwiazdą drużyny - Zieliński po zmianie klubu siada na ławkę.
Mam nadzieję, że pomogłem:)
0
Jasiu Urban jest wolny.
0
@kanver_ pozwolę sobie skopiować swój komentarz sprzed kilku dni, gdy "wybuchła aferka":
"Bardzo dobra decyzja.
Potrzebujemy kapitana, który albo jest kontuzjowany ostatnio, albo nie gra w klubie albo gra ogony."
Generalnie nie podzielam Twoje zdania.
0
Teraz mam dwie takie zagwozdki.
Co z naszym charyzmatycznym kapitanem - Zielińskim?
Jeśli faktycznie "rada drużyny" (kto?:D) nie chciała Lewego to na miejscu Robcia przyszedłbym do szatni i wyłożył karty na stół - panowie, nie chcecie ze mną grać? W porządku usunę się dla dobra drużyny.
Chociaż.. czy nie lepiej byłoby usunąć część drużyny zamiast Lewego, patrząc na ostatnie mecze.
0
@Uukasz_93 Chłopak zagrał w tym sezonie parę razy. Szanujmy się.
5
Dobra spokojnie. Zostaje Portugalia i Francja.
Obie ekipy są w naszym zasięgu:D
1
Rakoczy. Dzięki.
2
Kałuziński bardzo dobry sezon w Turcji. 8 asyst w przeciętnej drużynie. Oby ten turniej, mimo że pewnie tylko 3 mecze, był dla niego otwarciem drzwi do lepszych klubów.