1

@FcPortoFan1999 oj morze morze.

4

Ja wiem że to tylko Gibraltar, ale 263738 letni Perisic dzisiaj z trzema asystami i bramką.

0

@mekston w jakim sensie? Że to Rust?

1

@Frimpong w porządku, a jakie konto miałeś wcześniej?
@Lukikiki sa priorytety.

1

@FcPortoFan1999 ten o północy też nie dla Ciebie. 4:0, 4:1, 3:1.
Za dużo goli

1

@FcPortoFan1999 tam będzie moc:) to nie mecz dla Ciebie.
@Adran360 Wenezuela fajny skład. Liczę że rozjadą Boliwie:)

4

Kwalifikacje do MŚ 2026 - Ameryka Południowa.

Gdyby krwawiły Wam oczy to na Eleven sports 2 od 22:30 mecz Kolumbia - Peru.

Potężny Dżejms (bo James - rozumiecie? He he he) Rodriguez, potężny Duran Duran (bo tak zespół, znacie?:). Do tego Cucho czy Yerry Mina.

U gości z kolei kapitanem… 41 letni:D Paolo Guerrero.

1

@Frimpong poprawione. Masz rację. Pomyłka.
@Lukikiki Maroko kolejny rok świetna paka, a i nowi młodzi pukają do drzwi.

4

Pozwolę sobie tak szybciutko w przerwie meczu drobny zakładzik dla chętnych.

O 22 towarzyski mecz Maroko - Tunezja.
Powyżej 1,5 bramki Maroko to kurs 1,85 u niebieskich.

W składzie na dzień dobry jest potężny En Nesyri, świetny w tym sezonie mistrz Holandii w PSV - Saibari, młody Ben Seghir z Monaco czy zwycięzca LM - Hakimi.

Mocna za mniej na 2,5 gola w meczu albo jeszcze lepiej na samo Maroko.

3

Te Włochy to taka sama przaśna ekipa obecnie jak Brazylia. Jazda z nimi Wikingu!;)

0

@kodi77 raczej unikam takich wiadomości. Staram się nie komentować, bo w takich sytuacjach jak śmierć kogoś bliskiego, wszystkie teksty - nawet te które wydają się najbardziej pokrzepiające na świecie - są i tak „za małe”. W tym przypadku, gdy chodzi o dziecko, nie mam słów, ani nie potrafię sobie tego wyobrazić. Sam jestem tatą 7miesiecznej córki i nawet nie chcę myśleć.
Trzymajcie się rodzice.

Jeśli chcesz wyrzucić swoje smutki, żale, złość, to możesz we mnie walić jak w bęben.

1

@Antimadridista_WR Rumun - narodowość:)

0

@FCB24 tylko się upewniam:)

0

@D10SLEO słusznie:) Simone Inzaghi

1

@Cvzx pod kontent bycia debilem?

5

Arabia Saudyjska - Al Hilal

Czyli mamy tak - Simone Inzaghi oficjalnie trenerem Hilalów, a za nim ma pójść Acerbi.
Do arabskiej drużyny miał dołączyć też Osimhen - ale ten chce więcej niż 35 baniek na rok:D a Hilale chcą mu dać maks 35. Co i tak w mojej opinii jest kosmosem.

No to może być ponownie gorące okienko w Arabii.

Al Ittihad siągnęło głeboko do kieszeni i to się opłaciło - mistrzostwo, niedawno sprowadzeni:
- Moussa Diaby 5 goli i 14 asyst
- Steven Bergwijn 13 goli i 7 asyst
- Houssem Aouar 12 goli i 4 asysty

i chociaż Hilale zdobyli kilkanaście goli więcej, to jednak byli 8 punktów za mistrzem.

PS. trenerem Interu ma zostać jej były piłkarz Rumun Chivu.

2

@Stinger_ "Gość albo sobie jaja robi albo bardzo boli go dupa." - mam wrażenie, że on robi sobie jaja z całej tej reszty napinaczy, którzy tylko robią mu zasięgi. Bez kitu. Ja nie wierzę w to, że on może być taki głupi w rzeczywistości.

1

@blakkudium No to by wyjaśniało brak na ławce:)

0

@Stinger_ Oczywiście, jeśli zdobędą to co sobie założą to super dla nich.
Ja pozwolę sobie oceniać styl:)

1

@Stinger_ pytanie czy one będą. Styl Włocha mnie męczy. Oczekuję od wielu ekip - zwłaszcza takich jak Brazylia - zabawy, joga bonito, akcji goli itd, wich natomiast preferuje styl „a co tam, zanudzę widza”.

2

@Stinger_ ja daję im szansę bo mocna Brazylia to lepszy turniej, niemniej - jak co kolejne zgrupowania - ta ekipa nie przekonuje.

2

@Comentateiro ta ekipa była już przaśna przed Carlo, ciekawe co teraz.

1

@blakkudium Jeśli dobrze widziałem to nawet na ławce go nie było.
@Stinger_ otóż to:)
@Metempsychosis ja tam jestem w szoku, że w ogóle gra w kadrze:)

0

@Stinger_ nie mam pojęcia? Też jestem zdziwiony. Może to zemsta za te lania na Realu;) dzisiaj Carlo debiutuje:)

A niech się młodemu wiedzie lepiej niż Roque u nas.

7

11 Brazoli

/photo/1

Na mecz z Ekwadorem.
/photo/1

Słabiutko dziś wygląda kadra Ekwadoru.

1

@MesQueUnClub_87 to on kupuje, decyduje. Znakiem tego - zostaje.
@Encore i na papierze i w rzeczywistości petarda. Problem się zrobi jak Rodri (tfu tfu) znowu wypadnie na wiele miesięcy.

0

Mecz nawet w porządku;)

Niemniej de la Fuente jest u mnie na cenzurowanym. Mam nadzieję że Isco nie dostał dzisiaj nawet minuty bo jest szykowany na finał!

2

@Dawidfcb1998 ciekawe czy wejdzie w buty de Bruyne.

3

Cherki po świetnym sezonie debiutuje we Francji golem i asystą. Taki tam jeden z wielu pomocników Francji:)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?