3

@blakkudium 15 lig mistrzów. Tyle w temacie gimbazo
:D

2

Jak za Wichniarkiem nie przepadam, tak powiedział w punkt:
„Barcola zrobił z Acerbiego 37 latka”.

1

@blakkudium tak:)

1

@blakkudium Barcola taki kapitalny sezon a dzisiaj ława i to Doue robi robotę:)

1

@Messibestplayerintheworld Z tego
co kojarzę to Sane grał na lewej w City a teraz w Bayernie na prawej króluje Olise i jak byli to Niemiec grał bliżej lewej.

0

@Hindus nie ustawki, a szlachetne męskie walki. Dokształć się:D

1

@lithotripter myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na przykład pisałem i pucharze Arabii Saudyjskiej:D
Ciekawe? No właśnie:) mógł szukać dalej:D

0

@Matheu12 słaby czytasz:)

3

Arabia Saudyjka

W finale pucharu mistrz kraju - Al Ittihad wygrywa do przerwy 2:1 z Al Qadisiya.

Gole strzelały gwiazdy. Po jednej stronie Benzema (asysta Bergwijna) i Aouar, a z drugiej strony karnego na gola zamienia nasz najlepszy strzelec w historii świata - gdyby oczywiście został w Barcelonie Gabończyk Pierre-Emerick „jestem lepszy i tańszy od Roberta Lewandowskiego” Aubameyang.

1

@Kluivert_P klasa

0

@agaFCB po ile? Kolega pyta:)

0

@rasta212 dziękuję:) Robię co mogę:) Poczekaj do meczów w Afryce - PNA czy afrykańskich kwalifikacji:D

1

@ikar34 Przesadzasz trochę. Akurat dzisiaj "gość wypchnięty z MU" to tylko plus - Antony, Mctominay i Rash właśnie. Anglik przechodzi do nowego klubu i na dzień dobry notuje 11 goli i 9 asyst. Mówiłem już w poprzednim okienku, że to jest gość który potrafi grać w piłkę i z przyjemnością bym go u nas zobaczył. Na dziś - mając pustki w kasie - takie Rashfordy to dla nas bardzo dobre wyjście.

0

@BezglutenowyPedri "śmierdzi" brzmi negatywnie, a dalszy wpis sugeruje, że to coś pozytywnego, dlatego ja bym zmienił na Rashford pachnie:)

3

Ciekawostka MLS.

20 letni Wiktor Bogacz - były gracz Miedzi Legnica - wyszedł w pierwszym składzie Niu Jork Red Bulls i już w 14 minucie strzelił gola. Jego drużyna wygrała 4:2 z Charlotte.

Polaka w 64 minucie zmieniła legenda Bayernu - Choupo Moting. Kameruńczyk skończył mecz z dubletem, oba gole z karnych.

U gości legenda - i tutaj raczej prawdziwa legenda - Crystal Palace - Wybrzeżokościsłoniwijczyk Wilfried Zaha.

0

@D10SLEO w Anglii. Mam nadzieję że pomogłem:)

3

Szybko przestało boleć. Ten Enzo jaka to parówa jest. O matulu.

1

@Gibbon_FCB nie zgadzam się:)
@Deathwing112 tak, NBA ma to coś:) 48 minut gry, a 3 godziny trwa mecz:D

0

@tristan87 Luuk Lukkiem, ale Auba? To byłaby dopiero maszyna u Flicka, a nie ten drewniany Lewandowski.

0

@pluszek O hur dur, zła Unia. Stary, to że ktoś nie wiem może spółdzielnia/administracja, może dostawca energii Cię ̶d̶y̶m̶a̶ znaczy wykorzystuje, a Ty na to pozwalasz to myślisz, że Unia?
Ostatnie dwa rachunki (miesięczne):
- zużycie 118,43kWh - kwota 125,69PLN
- zużycie 97,01kWh - kwota 105,88PLN

Czy mnie dymają? Możliwe, ale Twoja stawki to jakaś abstrakcja.

Ach dodam, że również mieszkanie w bloku, Warszawa.

1

@Kinginiesta Przeczytałeś to w ogóle?:)

1

@robsesh Nie wiem, miałem natłok miejscowości w głowie.
Nic nie mam do Puszczy, Bartoszyc i Góry Kalwarii, żeby nie było.
@Roobo na te dwa mecze odda:)

0

@directedbyfcb już, luzik:)

2

@Roobo Postaram się wytłumaczyć. Znaczy inaczej, powiem Ci jak ja to widzę.

Jestem Robertem - mam już swoje lata, jestem po urazie. Jestem królem Polski i w piłce zostanę nim (czy się to komuś podoba czy nie) jeszcze na wiele wiele wiele, nawet nie lat, a dekad. Moja kadra gra dwa mecze, z niezbyt wymagającymi rywalami - umówmy się.

Barcelona to moje miejsce zatrudnienia, tu zarabiam niemałe pieniądze, tutaj mój zmiennik jest niedysponowany i tutaj jestem bądź co bądź bardziej potrzebny. Do tego mam 99 goli. Nie w Puszczy, w Bartoszycach czy Górze Kalwarii, mam 99 goli i brakuje mi gola do 100 w wielkiej potężnej Barcelonie. W klubie, w którym spędzam +- 300 dni rocznie.

I teraz siadam i się zastanawiam:
100 bramek i przejście do historii takiego klubu jak Barcelona - czy mecz na potężną Mołdawię/Finlandię.

Ja wciąż myślę, a Ty?

0

@MessiForeverTheBest nie raz, i to pierwszy.

0

@Deathwing112 w porządku, to żart niskich lotów, masz prawo nie rozumieć.

3

Dlaczego selekcjoner naszej Repki powołuje całą Repkę?

Kumacie? Bo repka=reprezentacja he he he

0

@Stinger_ Ach rozumiem, ok:)

0

@Stinger_ Valencie jestem w stanie zrozumieć bo to kawał ekipy był ze dwie dekady temu:) No może 15 lat:)
Niemniej co z Lens? Skąd taka słabość do tej ekipy?

1

@Stinger_ Nawet bym się zgodził poza jednak dwiema drużynami:
- Lens? Kto to jest. Chwilę głośniej bo Polacy w składzie.
- Valencia? Od ładnych kilku lat "poza Europą". Dzisiaj bardziej bym się zdziwił, że tam są niż dziwię się, że ich nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?