escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium 15 lig mistrzów. Tyle w temacie gimbazo
:D
2
Jak za Wichniarkiem nie przepadam, tak powiedział w punkt:
„Barcola zrobił z Acerbiego 37 latka”.
1
@blakkudium tak:)
1
@blakkudium Barcola taki kapitalny sezon a dzisiaj ława i to Doue robi robotę:)
1
@Messibestplayerintheworld Z tego
co kojarzę to Sane grał na lewej w City a teraz w Bayernie na prawej króluje Olise i jak byli to Niemiec grał bliżej lewej.
0
@Hindus nie ustawki, a szlachetne męskie walki. Dokształć się:D
1
@lithotripter myślę że każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na przykład pisałem i pucharze Arabii Saudyjskiej:D
Ciekawe? No właśnie:) mógł szukać dalej:D
0
@Matheu12 słaby czytasz:)
3
Arabia Saudyjka
W finale pucharu mistrz kraju - Al Ittihad wygrywa do przerwy 2:1 z Al Qadisiya.
Gole strzelały gwiazdy. Po jednej stronie Benzema (asysta Bergwijna) i Aouar, a z drugiej strony karnego na gola zamienia nasz najlepszy strzelec w historii świata - gdyby oczywiście został w Barcelonie Gabończyk Pierre-Emerick „jestem lepszy i tańszy od Roberta Lewandowskiego” Aubameyang.
1
@Kluivert_P klasa
0
@agaFCB po ile? Kolega pyta:)
0
@rasta212 dziękuję:) Robię co mogę:) Poczekaj do meczów w Afryce - PNA czy afrykańskich kwalifikacji:D
1
@ikar34 Przesadzasz trochę. Akurat dzisiaj "gość wypchnięty z MU" to tylko plus - Antony, Mctominay i Rash właśnie. Anglik przechodzi do nowego klubu i na dzień dobry notuje 11 goli i 9 asyst. Mówiłem już w poprzednim okienku, że to jest gość który potrafi grać w piłkę i z przyjemnością bym go u nas zobaczył. Na dziś - mając pustki w kasie - takie Rashfordy to dla nas bardzo dobre wyjście.
0
@BezglutenowyPedri "śmierdzi" brzmi negatywnie, a dalszy wpis sugeruje, że to coś pozytywnego, dlatego ja bym zmienił na Rashford pachnie:)
3
Ciekawostka MLS.
20 letni Wiktor Bogacz - były gracz Miedzi Legnica - wyszedł w pierwszym składzie Niu Jork Red Bulls i już w 14 minucie strzelił gola. Jego drużyna wygrała 4:2 z Charlotte.
Polaka w 64 minucie zmieniła legenda Bayernu - Choupo Moting. Kameruńczyk skończył mecz z dubletem, oba gole z karnych.
U gości legenda - i tutaj raczej prawdziwa legenda - Crystal Palace - Wybrzeżokościsłoniwijczyk Wilfried Zaha.
0
@D10SLEO w Anglii. Mam nadzieję że pomogłem:)
3
Szybko przestało boleć. Ten Enzo jaka to parówa jest. O matulu.
1
@Gibbon_FCB nie zgadzam się:)
@Deathwing112 tak, NBA ma to coś:) 48 minut gry, a 3 godziny trwa mecz:D
0
@tristan87 Luuk Lukkiem, ale Auba? To byłaby dopiero maszyna u Flicka, a nie ten drewniany Lewandowski.
0
@pluszek O hur dur, zła Unia. Stary, to że ktoś nie wiem może spółdzielnia/administracja, może dostawca energii Cię ̶d̶y̶m̶a̶ znaczy wykorzystuje, a Ty na to pozwalasz to myślisz, że Unia?
Ostatnie dwa rachunki (miesięczne):
- zużycie 118,43kWh - kwota 125,69PLN
- zużycie 97,01kWh - kwota 105,88PLN
Czy mnie dymają? Możliwe, ale Twoja stawki to jakaś abstrakcja.
Ach dodam, że również mieszkanie w bloku, Warszawa.
1
@Kinginiesta Przeczytałeś to w ogóle?:)
1
@robsesh Nie wiem, miałem natłok miejscowości w głowie.
Nic nie mam do Puszczy, Bartoszyc i Góry Kalwarii, żeby nie było.
@Roobo na te dwa mecze odda:)
0
@directedbyfcb już, luzik:)
2
@Roobo Postaram się wytłumaczyć. Znaczy inaczej, powiem Ci jak ja to widzę.
Jestem Robertem - mam już swoje lata, jestem po urazie. Jestem królem Polski i w piłce zostanę nim (czy się to komuś podoba czy nie) jeszcze na wiele wiele wiele, nawet nie lat, a dekad. Moja kadra gra dwa mecze, z niezbyt wymagającymi rywalami - umówmy się.
Barcelona to moje miejsce zatrudnienia, tu zarabiam niemałe pieniądze, tutaj mój zmiennik jest niedysponowany i tutaj jestem bądź co bądź bardziej potrzebny. Do tego mam 99 goli. Nie w Puszczy, w Bartoszycach czy Górze Kalwarii, mam 99 goli i brakuje mi gola do 100 w wielkiej potężnej Barcelonie. W klubie, w którym spędzam +- 300 dni rocznie.
I teraz siadam i się zastanawiam:
100 bramek i przejście do historii takiego klubu jak Barcelona - czy mecz na potężną Mołdawię/Finlandię.
Ja wciąż myślę, a Ty?
0
@MessiForeverTheBest nie raz, i to pierwszy.
0
@Deathwing112 w porządku, to żart niskich lotów, masz prawo nie rozumieć.
3
Dlaczego selekcjoner naszej Repki powołuje całą Repkę?
Kumacie? Bo repka=reprezentacja he he he
0
@Stinger_ Ach rozumiem, ok:)
0
@Stinger_ Valencie jestem w stanie zrozumieć bo to kawał ekipy był ze dwie dekady temu:) No może 15 lat:)
Niemniej co z Lens? Skąd taka słabość do tej ekipy?
1
@Stinger_ Nawet bym się zgodził poza jednak dwiema drużynami:
- Lens? Kto to jest. Chwilę głośniej bo Polacy w składzie.
- Valencia? Od ładnych kilku lat "poza Europą". Dzisiaj bardziej bym się zdziwił, że tam są niż dziwię się, że ich nie ma.