escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moise Kean? A to dziwne...
0
@kanver_ Marnie to wygląda, ale nie tylko w napadzie, a w każdej formacji.
Co do Piątka to tak i nie, bo piszesz "ucieka do Kataru", ale przypomnę że Świder zjadał zaangażowaniem i walką całą resztę, a i chyba najlepsze mecze w kadrze rozgrywał będąc "na wczasach" w MLS. Ja bym się wstrzymał z ocenianiem po tym kto gdzie gra. Dla mnie mogą grać w 7 lidze, ale jak przyjedzie na kadrę i będzie zostawiał serducho, gryzł trawę - jednym słowem zapierdalał - co przełoży się na wynik kadry, to dla mnie spoko.
3
@bartekvisca ale jakbyś wziął nie nieduży chleb a jeszcze mniejszy i nie rogalika maślanego a zwykłą suchą kajzerke to zapłaciłbyś nie 11 a 9.
Ale Ty wolałeś co innego wybrać. W dupach się poprzewracało, a za to się płaci.
1
@lajcior do Bielana? Zgadzam się:)
1
@pt9 po tym poznamy kto się identyfikuje z klubem.
Limity i kary są:) Dla Legii i Evertonu a nie dla katarczyków:)
0
@pt9 działa? działa:)
4
Jeśli 18 latek będzie najlepiej zarabiał w takim klubie jak Barcelona już dziś. To co będzie za 3,5 czy 8 lat jeśli dalej będzie tu grał?
On już gra i tak na poziomie nieosiągalnym dla wielu i raczej znacząco tego poziomu nie podniesie a obawiam się, że z każdą kolejną umową będzie chciał znaczącej podwyżki.
Marzą mi się kontrakty "minimalne" z mega bonusami za minuty, gole, asysty, tytuły.
2
@Croocers nie robię ofiary absolutnie. Tylko że jak ktoś się nie zgadza z prawicą to zaraz jest uśmiechnięty albo lewak.
Wolałem zapobiec.
Czytalem komentarze i co z nimi?
Co do dalszej wypowiedzi to nie ma ona znaczenia w tym wątku. Wstawiasz krótkie nagranie w którym ktoś się pomylił manipulując. Czy źle odbieram?
3
@Croocers ta osoba która i Ciebie złapała na haczyk żebyś powtarzał to co on chce ucina w momencie idealnym żeby siać takie gówno jak robisz teraz.
Szczerba później mówił o Braunie po tej wypowiedzi, a później przeprosił za pomyłkę. Ale rozumiem że to za dużo?
Gdybyś chciał mi cisnąć od uśmiechniętych, smutnych, załzawionych czy tęczowych to uprzedzam - nie głosowałem na Trzaskowskiego.
1
@blakkudium no tam plis 30 za sam fakt ze ktos jest Anglikiem.
1
@blakkudium i nie ma się co dziwić. Cena też pewnie będzie zacna.
5
Eze siódma bramka w szóstym kolejny meczu.
0
@JimMorrisonFCB United to wciąż marka, może się odbuduje w końcu..
1
@Aragorn33 on nie wie jakie były postanowienia czego nie rozumiesz?
Jesli to prawda to Czaputowicz otwarcie mówi że tysięcy ludzie na luzaka wpuszczali. Drugi pozwala handlować wizami na straganie.
Ale dziś jedna łajza druga i dziesiąta będzie straszyć imigrantami.
3
@PatrykBarca bardzo mnie to cieszy, jako że to syn gościa od którego zaczęła się moja przygoda z Barceloną:)
@JimMorrisonFCB podobno:)
@blakkudium no nazwisk jest sporo. Zresztą trzeba wymienić Crystal, Wisienki, Wilki. Jest w kim wybierać.
3
Myślicie że w Anglii będzie „polowanie”?
Cumha zmienił klub, sezon temu Olise do Bayernu i pokazał że to pan piłkarz, a tu kolejny świetny sezon Eze. Do tego Mateta również nieźle.
A przecież jeszcze Brentford. Nie ma Toneya a Wissa i Mbuemo kozacko.
2
Pan komentator Twarowski - Araujo wygląda mi na dobrego piłkarza.
Chłopak może za wcześnie zostań skreślony.
Araujo o którym pisałem wielokrotnie przy okazji ciekawostek MLS.
Generalnie fajnie widzieć takich zawodników którzy przychodzą/wracają do Europy. Shaqiri w Bazylei, Cucho w Betisie czy taki Araujo. No i pewnie wielu wielu innych:)
1
@turhiay mnie nie interesują lewicowe media, przedstawiłeś to tak, jakby sposób zdobycia/przejęcia mieszkania nie był ważny.
Uważam, że każdy polityk powinien lecieć na mordę za każdy, nawet najmniejszy przekręt, a tu mamy gościa, który może zostać nie politykiem, a głową państwa.
0
@Encore a co? będziesz na lekcjach? he he
a nie, to nie Ty jesteś uczniem.
Żarcik:)
7
@turhiay "Poza tym mieszkaniem"? Czyli co?
No dobra, kto nie zabrał dziadkowi mieszkania niech pierwszy rzuci kamieniem?
Jedno mieszkanie w te czy we wte, bez różnicy?
3
Ja tam poczekam do trzeciej tury, a co mi tam.
0
@betonito kogo?
aaaa, tak. dobry.
3
@Pomimo27 no to rasizm!
0
@Gaucho no wygląda jakbyś się sugerował, więc wychodzi na to, że pisałem również do Ciebie.
5
@ToWinaSedziego Myślę, że on sam jest zaskoczony. Będąc we Flamengo skazali go za doping na kilka lat, ale chyba po 6 czy 9 miesiącach zawiesili, no ale i tak Flemengo go pogoniło. Natomiast Cruzeiro ma fajny projekt - trenerem Jardim - ten co zdobywał majstra z Monaco i Glikiem we Francji. Poza trenerem to sprowadzili kilka ciekawych nazwisk, przede wszystkim Kaio Jorge, który nie przebił się w Juve, ale świetnie sobie radzi w Cruzeiro.
4
@ToWinaSedziego wiem, przepraszam:(
18
Bardzo przepraszam, że przeszkadzam w polityce, chciałbym tylko na chwilkę zaspamować la bambę i zaraz wrócicie do obrzucania się ̶p̶o̶l̶i̶t̶y̶c̶z̶n̶y̶m̶ ̶g̶ó̶w̶n̶e̶m̶ błotem.
Ciekawostki piłkarskie:
Copa Libertadores:
Flamengo - LDU Quito 2:0. Podopieczni Felipe Luisa (Atletico) znowu z 3 punktami. Gwiazdą meczu został były zawodnik Lille - Luiz Araujo, który skończył mecz z golem i asystą. W składzie również Giorgian de Arrascaeta czy były obrońca Juve - Alex Sandro.
River Plate - Ind. del Valle 6:2. Jedną z bramek dla River strzelił były wieloletni zawodnik West Hamu - Manuel Lanzini.
Racing Club - Colo Colo 4:0. U gospodarzy z ławki pojawił się Luciano Vietto, była "gwiazda" Atletico, Villareal czy Sevilli. U gości z kolei młodzież - 37 letni Arturo Vidal oraz 36 letni Mauricio Isla (Juve, Udinese).
Sao Paulo - Libertad 1:1. Cedric Soares (Arsenal) czy Oscar (Chelsea) w Sao Paulo a w paragwajskiej drużynie 44 letni w tym roku Roque Santa Cruz:D
Copa Sudamericana:
Cruzeiro - Palestino 2:1. Z golami dla Brazylijczyków - Gabigol (Inter) i Yannick Bolasie (Crystal Palace).
Zjednoczone Emiraty Arabskie:
Siwy bajerant mistrzem ZEA!
Al Nasr - Al-Ahli Dubai 1:1. Jego drużyna pewna już mistrzostwa zremisowała na wyjeździe z Al Nasr, a bramkę strzelił były zawodnik Sevilli czy Hoffenheim - Munas Dabbur. U gospodarzy były reprezentant Szwajcarii - Haris Seferovic.
Japonia:
Urawa Macieja Skorży wygrywa 3:2 z Tokyo, a jedną z bramek strzela były zawodnik Unionu Berlin czy Stuttgartu - Genki Haraguchi. Warto dodać, że Polak po osiągnięciu bardzo dobrych wyników w kwietniu został wybrany na trenera tegoż miesiąca. Urawa jest obecnie na 4 miejscu w tabeli.
Puchar Kataru (oni mają tyle pucharów co w Anglii - tymbark, karabao, kakao i inne) - półfinały:
Al-Gharafa - Umm-Salal 4:2. Dla zwycięzców i przyszłych finalistów bramki strzelały dwie legendy:
- Realu - Joselu
- Porto - Brahimi.
Ponadto w ich składzie również Rodrigo (Valencia, Leeds) czy Aron Gunnarsson (Islandia) - ten zanotował asystę w tym meczu i samobója.
W drugim półfinale Al Ahli Doha poległa 0:3 z Al-Rayyan Gosling. W Al Ahli zagrał były król strzelców naszej ekstraklasy - Erik Exposito.
MLS:
CF Montreal - Toronto FC 1:6. Federico Bernardeschi bezbłędny - 2 gole i 2 asysty. Do tego Lorenzo Insigne z asystą.
Derby Nowego Jorku dla City, którzy ograli Red Bulls 2:0. U przegranych zagrali Człopo Moting, Emil Forsberg (Lipsk) czy Wiktor Bogacz (Miedź).
Charlotte - Chicago Fire 1:4. U gospodarzy w składzie Wilfried Zaha a u gości Jonathan Bamba (Lille, Celta Vigo). Ten drugi Wybrzeżokościosłoniwijczyk z golem i asystą.
Inter Miami - Orlando City 0:3. Kolejna porażka Interu ze wszystkimi świętymi w składzie. Dla gości jedną z bramek strzelił Luis Muriel (Atalanta).
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 2:2. Marco Reus po dwóch asystował w zeszłej kolejce, tym razem notuje dwa gole dla Galaxy. Z nim w składzie zagrali Maya Yoshida (Southampton) czy gwiazda zeszłego - mistrzowskiego - sezonu Gabriel Pec.
U gości z golem tradycyjnie Denis Bouanga, a w pierwszym składzie również nasz Sergi Palencia czy Hugo Lloris. Z ławki weszli Cengiz Under (Roma) czy kolejny "nasz" Marlon, a z kolei cały mecz na rezerwie spędzili Olivier Giroud i Yaw Yeboah (Wisła Kraków).
@Colon @kryhaa @JimMorrisonFCB @lukasbarca86 @mekston @Klaudiaa8 @Ricardinio14 @Antimadridista_WR @Hajny @Lionel_Messi10
0
@Gaucho a czy sugerujesz się koszulką 3-4 latka?:)
2
@Gaucho Przecież takie dziecko nie jest absolutnie świadome co ma na sobie. Stary czy dziadek mu dali i włożył. Szmatę jakbyś mu dał to możliwe, że też by założył.
Naprawdę sugerować się koszulką 3-4 latka aby wywnioskować jakie ma preferencje kibicowskie. błagam...
0
@Kgorecki2500 nie wiem kogo on pociesza:)