escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to prawda.
0
@FcPortoFan1999 ale mnie nie interesuje co było 30 lat temu:)
2
Już za chwilę - 22:30 - pojedynek wagi ciężkiej w Brazylii.
Jedna z najpotężniejszych lewych nóg świata, wschodząca gwiazda, nieodżałowany 38 letni Hulk i jego Atletico przyjmą u siebie Fluminense.
Hulk stoczy dzisiaj na pewno wiele pojedynków z innym młodzieniaszkiem. Mianowicie stoperem u gości jest 40 letni Thiago Silva (Chelsea).
Obaj są kapitanami swoich drużyn.
W innym meczu Palmeiras z Rokim na ławce podejmie mocno osłabione Sao Paulo.
0
25 punktów w pierwszej kwarcie?! To jest jakiś zart? To są playoffy? To jakieś popierdółki są a nie playoffy.
1
@blakkudium No ale w 4 meczach i tak sporo strzelił.
0
@Astad no ciekawe czy dowiozą.
1
@blakkudium ale co goli nam załadował to smutne.
1
Widzę że Ajax bo żenującym sezonie uznał że w kolejnym sezonie mistrz to za dużo dla nich. Porażka, remis i dzisiaj znowu na chwilę obecną 0:2 z Nijmegen w ostatnich trzech meczach.
0
@partymaker da. Słuszna decyzja.
0
@Gacu95 a niech się czują. Stano jak zostanie prezydentem to obiecuje 500+ dla każdego kto czuje się świnią:)
8
Potężny Raków i jego „kibice” udający małpy po golu Pululu.
Ci sami kibice Rakowa
https://zapodaj.net/plik-qPxyZqcfrB
2
@pt9 uwaga spoiler
Ellie wylądowała w szpitalu i w tym czasie jej psiapsia ogarnęła wszystkich z imienia i nazwiska, kim są i gdzie są.
Tych wszyskich którzy byli w tym domku i zabili Joela i skatowali Ellie.
0
@Joe_Pesci nie idź w to. Naprawdę trzeba napisać „spoiler” bo inaczej przy takim pytaniu nie domyślisz się że będą szczegóły serialu? No kaman.
1
@Lanosss niemniej Reusa szkoda.
0
@mekston no wygrał. Oczywiście. I bardzo dobrze. Szkoda że to tytuł w MLS a nie Bundeslidze, ale niemniej boli taki widok. Tym bardziej że człowiek sympatyzuje z Galaxy.
2
Ciekawostka MLS.
Zeszłoroczny mistrz - LA Galaxy pojechało do Nowego Jorku minionej nocy na mecz z Red Bulls.
Gospodarze jednak po porażce w finale zeszłych rozgrywek chcieli się odegrać.
Efekt?
7:0!!! Oni ich zjedli i wiecie co zrobili na sedesie.
Emi Forsberg - były zawodnika Lipska - dwa gole i asysta.
Z kolei były napastnik Bayernu - Choupo Moting z dubletem.
Na koniec też wszedł na boisko były zawodnik Miedzi - Wiktor Bogacz i zapisał na swoim koncie asystę.
Mistrz po 12 kolejkach ma 3 punkty i 28(!!!) straconych bramek. W tym wszystkim szkoda Marco Reusa.
0
@draxidox mnie najbardziej na świecie jarają właśnie pojedynki z Realem. Także mogą grać co tydzień i będę siadał przed tv co tydzień z wypiekami na twarzy.
1
@pt9 a Ty oglądasz na bieżąco i zadajesz takie pytanie? Coś tu nie gra:)
0
@Gaucho a kimże jest Olmo przy Wirtzu? Nawet bym się sekundy nie zastanawiał.
1
@misterio nie można porównać do darta:)
Dziękuję za wytłumaczenie:)
1
@Adran360 absolutnie się nie zgodzę. Tu masz bramkarza, myślisz w który róg strzelić, w który róg się rzuci, rozbieg, śliska murawa, źle staniesz. No cokolwiek, a w koszu?
Błagam Cię. Trenujesz latami, a nawet dekady, masz przed sobą słup który stoi w miejscu. Bez porównania:)
1
@Lionel_Messi10 nie znasz się:)
5
Lille, Strasburg i Nice przegrywają swoje mecze we Francji. Wszyscy są w strefie pucharowej. Wszyscy też są przed Lyonem. Co robi Lyon? Przegrywa. Ech szkoda.
2
Dopiero co swój mecz zaczęła legenda Barcelony - Leo z Interem Miami, ale zaraz swoje mecze zaczną 3 kolejne legendy Barcy w Brazylii.
Depay ze swoim Corinthians
Coutinho w Vasco
i Braithwaite w Gremio.
0
@FcPortoFan1999 na papierze wciąż mają szansę. Tylko o tym mówimy. W rzeczywistości może być ciężko, ale matematycznie tak.
1
@jacobFCB 4:1 Yamal.
0
@FcPortoFan1999 tak masz rację. Widzę. Bezpośrednie mecze i bramki. Ok. Sorry. Mój błąd. Wciąż mają szansę.
1
@Danny Gaucho grubo. Nawet nie zwróciłem uwagi na minuty.
No dzisiaj Norweg klasa. Na lata jak nie na dekady zapisał się w historii la liga.
0
@FcPortoFan1999 Przegrała. Już tylko Rakow i Lech się liczą.
0
@mekston Na pewno kolejna. I wciąż widzę słabo:D