escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eric_Abidal_22 dla nas to szczegół, ale dla kibiców Interu/Milanu już nie.
A że szanujemy każdego rywala to Barcelona grała dzisiaj na Giuseppe Meazza. San Siro to będzie za kilka dni, gdy Milan podejmie Bologne.
0
@Technik Otóż to. Gratulujemy. Cieszymy się z 2 tytułów i walczymy i 3.
4
Powtórzę się.
Nie ma o czym mówić. Gość który nie zdążył wypalić fajka na emeryturze, banda dzieciaków, niechciany Holender, sprzedawany w zeszłym sezonie Brazol i drewniany Polak rodak. Uważam że wynik i tak mega ponad stan. Niemniej żałuję w członek:(
5
@BORO_12 ale w żeńskiej drużynie?
Bo Baba, nie? he he
0
@Danny Gaucho coś im się nie zgrało ewidentnie.
0
@mekston nie ma w obronionych:)
https://www.transfermarkt.pl/marc-andre-ter-stegen/elfmeterstatistik/spieler/74857
1
@mekston na transfermarkt nie ma. ciekawe. Przypomnij date.
0
@Encore lubię liczby, nie zarywam już nocek na NBA bo już mi się nie chce, ale muszę przyznać że każdego dnia po jego meczu z wypiekami na twarzy sprawdzam jego liczby. Gość jest niesamowity.
0
@Krzysztof1987 DPS - dom pomocy społecznej
0
@July_6_BcN szkoda. Niestety wszędzie się znajdzie takie bydle.
5
@Bzyczekk „pierdolnięcie w płuco” lizakiem.
Ech Bzyczku:) kiedyś skończysz szkołę i zapalisz gdzieś w bramie prawdziwego papierosa, wtedy odróżnisz;)
Sorry, musiałem:)
0
@July_6_BcN dzisiaj kamery itd więc chyba ciężej kogoś udupić „za nic”.
0
@Huck na stadionie. Pozdrawiam:)
0
@July_6_BcN a ja dobrze wspominam:) szybko poszło:) a niedawno minie 20 lat:D
2
@July_6_BcN @comtedurgell potężny ośrodek nauki jazdy:)
@Doren01 różni ludzie tam żyli/żyją. Nie wszyscy były milono grzeczni.
@tribo nie uważam żebym był upoważniony do takich rzeczy.
0
@July_6_BcN owszem. Ty również?:)
0
@tribo no ja myślę, Bródno daje radę;)
2
@tribo kolego, ale od Bródna to Ty się odpierwiastkuj:)
0
@Blantozaur zakładam, że rodzice nie są ani bezdomni, ani nie są Twoimi sąsiadami. Nie liczy się:)
1
@Ojciec5tkidzieci kariera w polityce przed Tobą:D
0
@PatrykBarca @Zoker pisze o Alvarezie jako transferze nierealnym. Z tego co czytam - w naszej kasie pusto - to nie stać nas na nikogo.
Ja bym chciał człowieka który będzie zapierdalał na tej pozycji i widzę tam Alvareza albo Martineza (tak, z Interu).
Z drugiej strony chciałbym kogoś kto jednak będzie stał w polu karnym/operował przy polu karnym i przepraszam za słowo, ale napierdalał gole jak z karabinu - takim wydaje się właśnie Gyokeres.
Z trzeciej strony, szkoda że miewa urazy - ale podoba mi się Guirassy. Szybki, piłka mu nie przeszkadza, strzał, głowa, podcinka. Ma to coś.
Mamy jeszcze Osimhena, ciekawe co z Davidem.
Panowie jest w kim wybierać, pytanie jaki profil preferuje pan trener i ile mamy kasy. Bo nazwiskami możemy sobie rzucać jak pismaki.
6
@Tasde jeden dostał auta od bezdomnego a drugi mieszkanie od sąsiada.
Niech rzuci kamieniem ten, który nie dostał nigdy mieszkania od sąsiada albo auta od bezdomnego. No kaman.
3
@KacperVEB gość to może zrobić pranie po meczu. he he
rozumiesz? że landry
he he
0
@MesQueUnClub_87 Liga Narodów - ktoś powie to tylko liga C, ale w tejże lidze C Gyokeres 9 goli i 5 asyst, a z kolei Isak 4 gole i asysta.
(nie sprawdzałem, który ile meczów zagrał).
8
@CurryTheGoat30 LewanGooooooooolski!!!
3
@maciar nie będę komentował znajomości itd, tylko "dziennikarstwo".
huczne, głośne, chwytliwe "strzelania w..."
W tekście czytamy - "padł strzał ostrzegawczy." - To tyle jeśli chodzi o "strzelaninę". Matko jakie to jest gówno w większości to dzisiejsze dziennikarstwo.
0
@PatrykBarca ciekawe jakie ustawienie sobie wybierze przyszły selekcjoner. Jakiś Zapierdalacz w środku boiska i 5 ofensywnych to dadzą radę:D
0
@PatrykBarca to źle odebrałem, sorry:)natomiast mówisz "spad z Arabii" - a tam tylko Kante.
Rabiot? Nie oglądam OM - ale widzę, że facet trochę odżył.
Niemniej 2 linia jest najsłabsza we Francji. To prawda.
0
@PatrykBarca Ale to mają powoływać ludzi urodzonych we Francji, ale mających rodziców/dziadków w Afryce czy Arabii??
0
Tak jest! Stało się!
Roki z golem!
Maszyna ruszyła. Teraz się zacznie:)