escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ter Stegen już raz szantażem „wywalczył” miejsce w pierwszej jedenastce. Myślicie że jak Wojtek zostanie na przyszły sezon to będzie powtórka z rozrywki?
2
@FcPortoFan1999 jaka to forma? Jaka forma jest godna Arabii?
@mekston a to prawda:D
@Torto pelna zgoda. Piątek i tak ten sezon ma wybitny.
1
@Adran360 ale brama Galeno, wow!
5
Osimhen z hattrickiem, Piątek kolejny nietrafiony karny.
Już było dobrze… myślę że to koniec marzeń o tytule strzelców dla Polaka.
Widzę cofnęli trzeciego gola Nigeryjczyka, ale to i tak nic nie zmienia.
0
@FcPortoFan1999 a tak, dla zasady;)
@tadzik447 no są ale są to i tak wpisy o drużynie, na której stronie jest to forum.
1
@FcPortoFan1999 ja bym odwołał Was z gównowpisami co 2 sekundy o formule 1:)
1
Co 2 sekundy informacja ze pada deszcz i nie jadą, jadą, nie jadą, chcą jechać, nie chcą jechać, ale pada, niech pada, a może pojadą… piękna formuła 1, piękna labamba.
1
Arsenal nie rotuje bo nie ma kim czy o co chodzi? Znaczy widzę na ławce że słabiutko, ale czy 2 czy 3 miejsce w lidze to i tak żadna ujma dla nich mając w tym sezonie tyle problemów kadrowych.
2
Przyznam szczerze, że po świetnych sezonach w Lille i transferze do Arsenalu miałem nadzieję, że kariera Pepe inaczej się potoczy. Kiepski epizod w Londynie, Nice, Trabzonspor czy teraz Villareal, też nie najlepszy sezon. No ale dziś Pan piłkarz 2 asysty i bramka:)
3
Nadszedł dzień dzisiejszy!
Może i gra rezerwowa Barcelona. Może i Kane zdobywa trofeum, ale jest coś ważniejszego dzisiaj..
Otóż o 18:30 mamy finał najważniejszych rozgrywek na globie? Nie! W całym
Wszechświecie. Żartuje, byłby to tak ważny finał gdyby był w nim CR, ale nie ma, więc jego fani powiedzą że to nic nieważny mecz. Jednak nie dla nas! Nie dla fanów ligi wielbłądów!
Finał azjatyckiej ligi mistrzów!
Al Ahli z naszym potężnym Kessiem podejmą japoński motocykl Kawasaki!
Poza wybrzeżokościosłoniowianinem mamy wszystkich! Poza Gabri Veigą - ten na ławce. Mahrez, Toney, Firmino, Galeno, Ibanez, Demiral, Alioski czy Mendy. Niejednego z nich w składzie chciałyby topowe europejskie kluby.
Co do gości to w składzie wiele gwiazd, między innymi dziewięciu Japończyków i dwóch Brazylijczyków:)
Kto wygra? No cóż… może i motocykle pokonały CRa i spółkę w półfinale, ale Ahli są w gazie. Mahrez walczący o najlepszego strzelca, Firmino grający tylko w tych rozgrywkach. No Araby biorą to.
8
Olise gol i asysta. Kapitalny transfer Bayernu.
0
Żartowałem z tym Bayernem:)
0
Czyli co wiemy na dziś…
Bayern chce świętować tytuł u siebie na stadionie z najlepszym strzelcem w składzie, a Vardy wciąż pisze historie:)
4
@Torto mamy zdecydowanie inną definicję słowa „zjada”. Bo jak dla mnie to ligę portugalską np zjada Gyokeres albo Liverpool obecnie, ale nie drużyna, która do ostatniej kolejki walczy o mistrza.
Ponadto Papszun nie zmienił kraju, kontynentu, ligi tylko zrobił sobie rok przerwy.
0
@FcPortoFan1999 wrzuciłem ciekawostkę. Po prostu.
0
@FcPortoFan1999 w porządku
0
@FcPortoFan1999 powinien płakać że strzelił?
@mekston teraz nie, może w przyszłości.
5
Ciekawostka Australia.
Patryk Klimala nie powtórzy wyczynu Adriana Mierzejewskiego, który w swoim jedynym sezonie w Sydney FC został absolutną gwiazdą z tytułami.
Co prawda w dzisiejszym meczu - decydującym o być albo nie być w play off w walce o mistrzostwo - Klimala strzelił bramkę i to po asyście byłej gwiazdy Bayernu czy Juve Douglasa Costy, ale to była tylko honorowa bramka w przegranym meczu 1:5.
Miejsce tuż za play off i koniec sezonu dla Polaka w Australii.
1
@Criss18Barca z czego Palmer, Jackson i Caicedo to zawodnicy pierwszego składu.
Odpowiadając na pytanie - nie, to nie jest lekceważenie przeciwnika.
2
Kiedyś Krzynówek Jacek strzelał takiego gola od słupka i pleców Ikera Realowi, ale gimby nie znajo;)
1
3 piękne gole i jedna piękna akcja. No cudo tak Pedriego jak Raphy.
0
3 x gol i 3 x klasa.
Piękne bramki
0
@Kiko jakie puchary?:)
0
@arasz1819 a niech mówią:)
10
Stało się!! Oficjalne! Nie ma wymówek!
Portugalczyk zniszczył saudyjski klub!!
Do momentu przyjścia CRa jego zespół Al Nassr nie wygrywał za dużo tytułów,
teraz też tego nie robi. Straszny wpływ Portugalczyka na Saudyjką drużynę.
1
@NeroTFP1 albo Gdańsk albo Siedlce. No kaman.
1
Czyli oni grają na Martina a my na Bisecka.
0
@Kamiloza91 tak jak mówisz:)
5
Trwa drugi półfinał azjatyckiej ligi mistrzów.
Al Nassr z potężną portugalską maszyną przygrywa 0:1 z japońskim motocyklem - Kawasaki.
10 minuta.
0
@ikar34 Poczyna sobie tak samo dobrze jak cały zespół Bournemouth. Jest monitorowany przez potężne kluby, z którymi raczej finansowo nie mamy szans konkurować.