2

@Ogorinho1974 nie wierz we wszystko co zobaczysz na FlashScore.



3

Mocne 40 minut Galaty.
To co, 1:1 na koniec?:D

https://zapodaj.net/plik-6WB8VzZ3v6

1

@Adran360 ciekawe czy to oni się przyjadą na Kawasaki czy Kawasaki pomknie po nich.

Że motocykl, rozumiesz?
Mocne co?:)

0

@mekston to wciąż takie samo gdybanie jak moja matematyka. Najpierw niech wygrają;)

4

Katar!

Walka była zacięta do ostatniej kolejki. Oficjalnie jednak pan trener Galtier i jego Al Duhail z między innymi Ziyechem czy Luisem Alberto (Lazio) zostają tylko wicemistrzem.

Tytuł zgarnia kolejny raz byłą ekipą Xaviego - Al Sadd. Kolejny kapitalny sezon zanotował Akram Afif. Katarczyk w minionym już sezonie, w 22 spotkaniach zanotował 18 goli u 12 asyst.

/photo/1

2

@FcPortoFan1999 tak tak, wiadomo:)

4

Porto - Famalicao 1:0.
Gola strzelił przed chwilą jeszcze 17 letni Rodrigo Mora (w maja 18 urodziny).

Dzieciak mało gra, ale jak już gra to konkretnie. To jest 19 występ w którym zaliczył już siódmego gola, a do tego 3 asysty.

To co? Chelsea? Pepula? A może Amorim do United?

1

@kubix05 u mnie jak u @LambiPL wciaz jest:)

10

Zapowiedź Arabia!!

Już o 20:00 na Polsacie sport 2 hit w lidze wielbłądów.

Al Qadisiya podejmie u siebie zespół Al Nassr.

Zostało kilka kolejek i tak - gospodarze wciąż w walce o puchary, zaś goście matematycznie wciąż w walce o mistrza

Qadisiya - dzisiaj tradycyjnie z naszym napastnikiem Aubą. Kapitanem były stoper Realu - Nacho. Do tego meksykański super snajper Quinones, były pomocnik Royale Union - Puertas, urugwajski pomocnik Nandez i bramkarz Belgii - Casteels.

Co do gości to chyba nie trzeba przestawiać kapitana, którym jest samozwańczy król świata - Portugalczyk CR. Razem z nim Duran - były napastnik Aston Villi no i Mane.
W drugiej linii Otavio (Porto) czy Marcelo Brozovic. W obronie z kolei między innymi Simakan (Lipsk) i Laporte (City.

Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Auby i spółki i na pewno podrażniony Portugalczyk będzie chciał się zemścić. Qadisiya traci niecałą 1 bramkę na mecz, ale też niewiele strzela - to tylko 39 goli w 27 spotkaniach. Dla porównania Nassr ładuje ponad 2 gole w meczu.

Zapowiada się ciekawe, oby to dziś na piękny Gabończyk wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.
@Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa @Kidd

10

Czyli z Kounde tak jak swojego czasu z Kante:)

2

@Crashynski a kto przez 5 lat nie dostawał na dziure od City?
8 ostatnich sezonów to tytuły - 6 razy City i 2 Liverpool wliczając ten.
@Comentateiro żeby tam była zdrowa i skuteczna 9 to mógłby się pokusić o jeszcze więcej. Tymczasem jak nie Havertz to Merino na szpicy.

1

@Rastafarnianin "sama scena emanuje życiem i napełnia nadzieją" to prawda.

2

@Eklerek dzisiaj gracz Cruzeiro.

0

@Korsain to raptem 5 wpisów a nie „wszystkie”, ale ok.

1

@Adran360 masz Benza Auoara nawet Diabyego a strzela defensywny pomocnik. Nie chce mi się sprawdzać ale to chyba jego kolejne pudło.
Jednak sprawdziłem, niemodulowany w ostatnich tygodniach. Pomyliłem się.
Niemniej podtrzymuję że powinien kto inny uderzać.

0

@Korsain 5 wpisów niżej. Ambitnie;)

0

@Dieselzor tak:)

1

@Kessie Piękny to Francuz:)
A wiesz kto siedzi obok?:)

1

@Andi18 gdzie wady?:)

0

@Andi18 a to niech i przy takich zasadach też skracają czas gry.

0

Tu czasami widziałem opinie żeby zmienić zasady na takie, żeby grać 30 minut, ale zatrzymywać czas gdy piłka poza boiskiem czy tam gdy przerwa w grze.

Teraz tak oglądam te multilige i tak jakoś wieje nudą i sobie pomyślałem, że wolałbym inną zasadę.
Strata piłki za pasywną grę albo za „niewyjście” ze swojej połowy w określonym czasie - rodem z koszykówki czy ręcznej.

Ale by chodzili:)

1

@blakkudium elegancko

0

@Gacek5 porównałbym ich do telewizji. Bosak to TVP - film leci szybko i trwa tyle ile ma trwać. Zandberg - TVN/Polsat - ten sam film ale z reklamami. 1,5 godziny za długo. Gość ma niestety taką manierę mówienia, że mnie męczy po prostu.

2

Po 4:0 mieliśmy już potrójną koronę, a dzisiaj jesteśmy słabi.
Minęło 6 dni.

1

@Kgorecki2500 przesyłką z Duszą... miło z jego stronę. Włożył w dostarczenie na czas wysiłek, serduszko i Duszę. Miło z jego strony.

2

@mekston a widzisz, niedopatrzenie. 57 mają.
CR tak, myślę, że to weźmie. Benzema czy Toney się zacięli trochę, a z kolei Mitrovic wypad na kilka tygodni.

8

Można się kłócić o to kto lepszym kandydatem, dyskutować..., ale jedno wiemy na pewno! - "Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie" - i ja mu wierzę!!, a więc...

Arabia Saudyjska - kolejka 27, a w niej:
Lider Al-Ittihad wygrywa 2:0 z Al Orubah. Nasz młodzieżowiec Unai Hernandez z jedną z bramek, przy której to asystował Fabinho. W składzie też Benzema, Houssem Aouar, Moussa Diaby, N'Golo Kante czy Danilo Pereira (PSG). U gości nasz Cristian Tello, Kurt Zouma (to bydle o kopania kota) czy były wieloletni zawodnik Burnley - Johann Gudmundsson.

Al-Ettifaq - Al-Hilal 1:1. Tylko remis mistrzów Arabii. U gospodarzy z bramką Joao Costa (Roma), a w składzie też Alvaro Medran (Real), Demarai Gray (Leicester), Georginio Wijnaldum i Jack Hendry (Szkocja). Dla gości gola strzelił nasz Malcom po asyście Renana Lodiego (Atletico). Z nim zagrali też Aleksandar Mitrovic, Marcos Leonardo, Sergej Milinkovic-Savic, Kalidou Koulibaly i Bono.

Al Nassr Riyadh - Al Riyadh 2:1. Król Świata z dubletem, a przy jednej z bramek asystował Sadio Mane. W Al Nassr też Jhon Duran, Otavio (Porto), Mohamed Simakan (Lipsk) i Aymeric Laporte. A teraz uwaga. Ciekawostka odrębna jeśli chodzi o gości:
kiedyś dawno dawno temu (lata 90) w kadrze Francji grał taki gość jak Sabri Lamouchi i to on właśnie jest trenerem gości:) Myślę, że poza mną może go pamiętać już tylko @Comentateiro :D

Al-Raed - Al Ahli SC 0:2. Franck Kessie i Gabri Veiga z golami. W Al Ahli zagrali też Galeno (Porto), Mahrez, Ibanez (Roma), Merih Demiral czy Edouard Mendy.

Al Fayha - Al Qadisiya 2:1. Ogromna przewaga Auby i spółki, ale niestety polegli. Poza Gabończykiem zagrali też Julian Quinones (Meksyk) - ten z golem, Cameron Puertas (Royale Union), Nahitan Nandez (Urugwaj), Gaston Alvarez (Getafe), Koen Casteels (Belgia, Wolfsburg) czy Iker Almena (Girona).

Tabela:
1. Al-Ittihad 65 punktów
2. Al Hilal 58
3. Al Nassr Riyadh
4. Al Ahli 52
5. Al Qadisiya 52
6. Al Shabab 49

Strzelcy (wybrani):
1. CR 23 gole i 3 asysty
2. Hamdallah 19/2
3. Benz 17/8
4. Toney 17/3
5. Marcos Leonardo 17/2
7. Mitrovic 13
10. Wijnaldum 11/3
11. Aubameyang 11/2
12. Bergwijn 10/6

Ponadto:
- Aouar 10/4
- Milinkovic-Savic 9/5
- Malcom 8/6
- Mane 7/9
- Mahrez 5/6
- nasi Collado i Tello obaj po 5 goli 2 asysty
- Diaby 3/13
@Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa

0

@maroon bardzo im życzę żeby do ugrupowanie się rozpadło, ale tyle lat już się rozpada, tyle lat wódz już ledwo żyje politycznie, a tam jak było lata temu tak jest i teraz.

0

Zaraz czuję że będzie „no Francuz to jednak nie taki Dzbandele”:D

1

@Danny Gaucho @mekston Uważam, że zawodnik powinien mieć minut, nawet i 2.
Bo ja uważam tak. Puchar krajowy - nie grałeś nie masz tytuły.
Ale np superpuchar - w którym gra mistrz i zdobywca pucharu. Ktoś grał w pucharze i drużyna zdobyła puchar krajowy - co pozwoliło na grę o superpuchar krajowy, ale w tym superpucharze nie zagrał. Należy mu się medal czy nie? Nie wiem. Z koli przyszedł ktoś "na gotowe", ktoś nowy i swój pierwszy mecz gra w tymże superpucharze. Nie wiem panowie.
Każdy kto jest w szeroko pojętej kadrze powinien dostać medal. Czy to jest równoznaczne z tym, że taki zawodnik, który nie powąchał murawy ten medal ytuł zdobył? Nie wiem. Trudna sprawa, jest dużo możliwości i zależności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?