6

Stało się. Rakow przegrał.

Jestem Wam winien ciekawostkę.

W składzie Rakowa wyszedł aż jeden Polak w jedenastce, za to z ławki wszedł aż jeden Polak.

Dziękuję.

2

Memfys Depay na 1:1 tuż po przerwie. Jazda Koryntjans.

0

@VegetaPolska wiadomo:)

0

Como Sava - taka drużyna we Włoszech ale i piosenka kom si kom si kom sa, wiecie o co chodzi, nie?
No ale do brzegu - Como trzecia kolejna wygrana. W tym sezonie ograne Napoli, Fiorentina czy pechowa porażka z Juve.
Mam wrażenie, że Fabregas szybko zmieni drużynę i że wygląda na lepszego trenera niż chociażby Motta, który w Bolognese leciał na picu bo tam robotę zrobił świętej pamięci Sinisa Mihailovic.

0

@dzefrej234 no chyba jeszcze Ralphie nie możemy odmówić?

1

10 ostatnich meczów (ten dziesiąty trwa) to 11 goli i 3 asysty.

Potężny Gyokeres.

1

@dzefrej234 niech nie idzie. Wyrasta na naszego lidera.

0

@adamek20151 rasista. Ja pisałem o smerfach a Ty o Chińczykach?

0

@dzefrej234 poszedł tam mając 32. Jak Kounde tam pójdzie za 6-7 lat to na pewno nikt mu nie będzie miał za złe:)

1

3,5 na gola CRa w tej chwili u niebieskich. Tak tylko mówię:)

4

Start - Espanyol - Getafe.
Może być bardziej obrzydliwy mecz w Hiszpanii?:)

1

@BulaKG nie nabili… totalnie stłamszeni.

1

@kubix05 ja tak. Mam na działce. Sentyment na maksa, nie używam niczego innego tam jeśli chodzi o mielenie pieprzu:) idealny do rosołku:)

0

@DonAndresFCB domyślam się do czego pijesz, natomiast nie wiem kto mówił że Legia odjedzie za kasę z pamiętnej ligi mistrzów. Tam wprost Lesnodorski, jeśli nie Mioduski (nie pamiętam) w wywiadzie powiedział że Legia się zapożyczyła na dziesiątki milionów żeby zagrać w tejże lidze mistrzów. Później spłacała długi a nie odjeżdżała w lidze.

1

@Adran360 Toney goni strzelców, a Mahrez Diaby’ego w asystach.

5

Ryiad Mahrez 3 asysty w 1 połowie. Takie tam luźne 45 minut:)

1

@Adran360 no mają pakę - jak na Katar, jednak mam gdzieś z tyłu głowy że te japońskie drużyny są bardzo niedoceniane.

2

@Ogorinho1974 nie wierz we wszystko co zobaczysz na FlashScore.



3

Mocne 40 minut Galaty.
To co, 1:1 na koniec?:D

https://zapodaj.net/plik-6WB8VzZ3v6

1

@Adran360 ciekawe czy to oni się przyjadą na Kawasaki czy Kawasaki pomknie po nich.

Że motocykl, rozumiesz?
Mocne co?:)

0

@mekston to wciąż takie samo gdybanie jak moja matematyka. Najpierw niech wygrają;)

4

Katar!

Walka była zacięta do ostatniej kolejki. Oficjalnie jednak pan trener Galtier i jego Al Duhail z między innymi Ziyechem czy Luisem Alberto (Lazio) zostają tylko wicemistrzem.

Tytuł zgarnia kolejny raz byłą ekipą Xaviego - Al Sadd. Kolejny kapitalny sezon zanotował Akram Afif. Katarczyk w minionym już sezonie, w 22 spotkaniach zanotował 18 goli u 12 asyst.

/photo/1

2

@FcPortoFan1999 tak tak, wiadomo:)

4

Porto - Famalicao 1:0.
Gola strzelił przed chwilą jeszcze 17 letni Rodrigo Mora (w maja 18 urodziny).

Dzieciak mało gra, ale jak już gra to konkretnie. To jest 19 występ w którym zaliczył już siódmego gola, a do tego 3 asysty.

To co? Chelsea? Pepula? A może Amorim do United?

1

@kubix05 u mnie jak u @LambiPL wciaz jest:)

10

Zapowiedź Arabia!!

Już o 20:00 na Polsacie sport 2 hit w lidze wielbłądów.

Al Qadisiya podejmie u siebie zespół Al Nassr.

Zostało kilka kolejek i tak - gospodarze wciąż w walce o puchary, zaś goście matematycznie wciąż w walce o mistrza

Qadisiya - dzisiaj tradycyjnie z naszym napastnikiem Aubą. Kapitanem były stoper Realu - Nacho. Do tego meksykański super snajper Quinones, były pomocnik Royale Union - Puertas, urugwajski pomocnik Nandez i bramkarz Belgii - Casteels.

Co do gości to chyba nie trzeba przestawiać kapitana, którym jest samozwańczy król świata - Portugalczyk CR. Razem z nim Duran - były napastnik Aston Villi no i Mane.
W drugiej linii Otavio (Porto) czy Marcelo Brozovic. W obronie z kolei między innymi Simakan (Lipsk) i Laporte (City.

Ostatni mecz zakończył się zwycięstwem Auby i spółki i na pewno podrażniony Portugalczyk będzie chciał się zemścić. Qadisiya traci niecałą 1 bramkę na mecz, ale też niewiele strzela - to tylko 39 goli w 27 spotkaniach. Dla porównania Nassr ładuje ponad 2 gole w meczu.

Zapowiada się ciekawe, oby to dziś na piękny Gabończyk wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.
@Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa @Kidd

10

Czyli z Kounde tak jak swojego czasu z Kante:)

2

@Crashynski a kto przez 5 lat nie dostawał na dziure od City?
8 ostatnich sezonów to tytuły - 6 razy City i 2 Liverpool wliczając ten.
@Comentateiro żeby tam była zdrowa i skuteczna 9 to mógłby się pokusić o jeszcze więcej. Tymczasem jak nie Havertz to Merino na szpicy.

1

@Rastafarnianin "sama scena emanuje życiem i napełnia nadzieją" to prawda.

2

@Eklerek dzisiaj gracz Cruzeiro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?